Jaunumi

BMW Motorrad Rider Equipment 2018

Visa dzīve ir piedzīvojums un, esot uz motocikla, tas šķiet vēl jo intensīvāks. Tieši tāpēc 2018. gada BMW Motorrad motobraucēja ekipējuma klāstā ir vairāki īpaši produkti, kuros līdz pat sīkākajai detaļai atspoguļota filozofija „Padari dzīvi par braucienienu!”.

 

P90282913_highRes_streetguard-suit-11-.jpg

 

Jauno produktu apskats. Visa dzīve ir piedzīvojums un, esot uz motocikla, tas šķiet vēl jo intensīvāks. Tieši tāpēc 2018. gada BMW Motorrad motobraucēja ekipējuma klāstā ir vairāki īpaši produkti, kuros līdz pat sīkākajai detaļai atspoguļota filozofija „Padari dzīvi par braucienu!” Jaunā kolekcija ir pilna funkcionālu augstākās kvalitātes produktu, kas perfekti piemēroti ikvienai klimatiskajai zonai un motociklista vajadzībai.

 

P90282914_highRes_ride-sneakers-11-201.jpg

 

Īpaši izceļams jaunums 2018. gada BMW Motorrad motociklistu ekipējuma klāstā ir veltījums leģendārajam Parīze–Dakara uzvarētājam Gastonam Rajē.  Būs pieejamas ne vairāk kā 1000 ekskluzīvas VentureNeon jakas ar piedurknēm un plecu daļu luminiscējošā oranžā krāsā un smalki veidotiem izšuvumiem. Šī jaka bez kādām šaubām būtu vērtīgs kolekcionāra ieguvums, taču vienlaikus tā ir pārāk laba, lai to turētu ieslēgtu skapī: šai replikai piemīt visas tās praktiskās īpašības, ko augstā vērtē tur katrs kārtīgs enduro braucējs.

 

P90282915_highRes_allround-gloves-11-2.jpg

 

Piesakot System 7 Carbon, BMW Motorrad piedāvā ķiveri, ko vienā mirklī un bez instrumentiem var pārvērst par atvērtā tipa ķiveri. Tā nosaka pilnīgi jaunu kritēriju latiņu drošības, aerodinamikas un daudzpusības jomā.

 

P90282917_highRes_ventureneon-jacket-1.jpg

 

Ārkārtīgi daudzveidīga pielietojuma potenciālu piedāvā augstas veiktspējas ceļojumu kombinezons StreetGuard, kurā izmantotie risinājumi ļauj to valkāt temperatūru diapazonā no saldējoša aukstuma līdz kveldējošam karstumam. Vieglais kombinezons Venting ar ventilācijas risinājumiem nepārspējamam braukšanas komfortam ir izcils kandidāts braucieniem vasarā. Enduro iesācēji novērtēs kombinezonu GS Dry, pasaules apceļotājiem patiks kombinezons Rallye premium suite, bet individuālisti priekšroku dos visiem laikapstākļiem piemērotajam ādas ceļojumu kombinezonam Atlantis. Visiem BMW Motorrad 2018. gada sezonas kombinezoniem ir sagatavots jauns dizains un veikti vairāki uzlabojumi.

 

P90282918_highRes_curve-bomber-jacket-.jpg

 

Ciktāl runa ir par 2018. gada jakām un vestēm, tās nodrošina paša augstākā līmeņa funkcionalitāti un lielisku piegriezumu valkāšanai zem kombinezona, kā arī piedāvā maksimālas ērtības un lielisku izskatu, valkājot āra aktivitāšu laikā. Būdama ārkārtīgi kompakta salocītā veidā, Ride pretvēja jaka ir vienkārši neaizstājama, plīša jaka Ride ir nepārspējama tās vispusībā, savukārt jaka PCM Ride ir BMW Motorrad apģērbs, kurā izmantots augsto tehnoloģiju tekstils: mikrokapsulās iekļautais vairākfāžu materiāls (Phase Change Material) pastāvīgi un gudri piemērojas temperatūrai.  Reiz samitrināta, veste Cool Down, izmantojot izgarošanu, rada papildu dzesēšanas efektu.

 

P90284104_highRes_system-7-carbon-helm.jpg

P90284106_highRes_venturegrip-boots-11.jpg

 

Cimdi un zābaki, protams, ir katra motobraucēja ekipējuma neatņemama sastāvdaļa. Tūrisma braucējiem BMW Motorrad piedāvā ūdensizturīgus cimdus Allround, kas sniedz vispusīgu pamata aizsardzību, bet tie, kam svarīga lieliska saķere bezceļā, noteikti izvēlēsies cimdus Rallye. GORE-TEX tehnoloģija X-TRAFIT padara unikālus enduro cimdus GS DRY: tie ir gan ūdens izturīgi, gan nodrošina ventilāciju. Krosovera tipa ādas zābaki VentureGrip lieliski apvieno īpašības it visu veidu pielietojumam, sākot no ceļojumiem un beidzot ar enduro, savukārt sportiskā stila motoapavi Ride ir perfekti braukšanai pilsētā un pilni atjautīgu drošības risinājumu.

 

P90284108_highRes_gs-dry-suit-11-2017.jpg

P90284266_highRes_rallye-gloves-11-201.jpg

 

2018 Style Collection piedāvā visu, ko iecienījuši BMW Motorrad zīmola fani – no augstākās kvalitātes brīvā laika apģērba un jaunākajām tendencēm atbilstošiem piederumiem līdz superstilīgām ādas jakām. Kolekcijai ir diskrēts BMW Motorrad zīmolojums, un produkti būs iedalīti divos izlaidumos, kas 2018. gadā būs pieejami no janvāra līdz jūnijam un no jūlija līdz decembrim. Ādas izstrādājumi būs nopērkami visa gada garumā.

 

P90284267_highRes_rallye-suit-11-2017.jpg

P90284268_highRes_leather-accessories-.jpg

 

BMW Motorrad visiem motociklistiem vēl aizraujošu, notikumiem bagātu un vairāk par visu drošu 2018. gada sezonu!

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website