Jaunumi

Jauni BMW Motorrad oriģinālie piederumi ‘Edition Black’

Elegantas dizaina detaļas modelim BMW R 1200 GS un R 1200 GS Adventure

Tagad modeli BMW R 1200 GS un R 1200 GS Adventure konfigurēšanas procesā ir iespējams padarīt vēl elegantāku un ekspresīvāku – ar augstas kvalitātes, speciāli saskaņotiem  BMW Motorrad oriģinālajiempiederumiem no sērijas ‘Edition Black’.

Plašā kombināciju izvēle rada lielisku motocikla individualizēšanas potenciālu. Šeit aprakstītie anodētie un pulverkrāsotie piederumi ir pieejami papildus jau esošajam  BMW Motorrad piederumu klāstam, nodrošinot ideālu veidu, kā individualizēt šos tūrisma enduro motociklus:

  • alumīnija bagāžas sistēma, melna;
  • melns bagāžas kastes turētājs;
  • melns turētājs bagāžās koferiem;
  • enduro dzinēja aizsargs no alumīnija, melns;
  • regulējams pārnesuma pārslēgs, melns;
  • Vario koferu turētājs, melns;
  • kāpšļu stiprinājums aizmugurē, melns;
  • melnas radiatora uzlikas ‘Style’;
  • regulējami vadītāja kāpšļi, melni.

 

Edition Black piederumu klāsta pārskats

Alumīnija bagāžas sistēma, melna

Alumīnija bagāžas sistēma ietver divus sānu koferus (36 l + 44 l) un vienu bagāžas kasti (32 l), un ir praktisks risinājums drošai bagāžas glabāšanai. Katram no anodētajiem koferiem ir divas slēdzenes un cilpas papildu bagāžas nostiprināšanai. Papildu piederumu klāstā ir iekšējie bagāžas maisi koferiem un kastei, uz kastes stiprināma atzveltne un pārnēsāšanas rokturi. Pieejama arī sistēma aizslēgšanai ar vienu atslēgu.

 

Alumīnija bagāžas kastes turētājs, melns

Robusts bagāžas tiltiņš ar atraktīvu dizainu nodrošinu drošu bagāžās nostiprināšanu. Tas ir izgatavots no izturīga, pulverkrāsota nerūsējošā tērauda. Tas arī ir piemērots, ja izmanto “mīkstās” bagāžas sistēmu Atacama.

 

Alumīnija bagāžas koferu turētājs, melns

Šis sānu koferu turētājs ir izgatavots no pulverkrāsota nerūsējošā tērauda. Tas nodrošina drošu Atacama sānu somu fiksāciju, pat braucot bezceļā. Turētājs arī piemērots alumīnija koferu uzstādīšanai.

 

Enduro dzinēja aizsargs no alumīnija, melns

Šis robustais enduro dzinēja aizsargs ir izgatavots no 2 mm biezas alumīnija loksnes un ir speciāli konstruēts izmantošanai bezceļa apstākļos. Ievērojami garāks un platāks nekā standarta aizsargs, tas efektīvi pasargā no akmeņiem un šķēršļiem. Tas ir anodēts melnā krāsā, savukārt stiprinājums ir izgatavots no izturīga nerūsējošā tērauda.

 

Regulējams pārnesumu pārslēgs

Pārnesumu pārslēgs ir izgatavots no alumīnija, anodēts melna krāsā un ir konstruēts, lai perfekti darbotos, vadītājam braucot stāvus. Pārslēgs veidots tā, lai pedālis būtu regulējams, un, mainot tā attālumu no kāpšļa, pārslēgu iespējams pielāgot dažāda izmēra apaviem, kā arī uzlabot motocikla kontroli, vadītājam esot stāvus.

 

Vario koferu turētājs, melns

Šo turētāju izmanto Vario koferu un pasažiera kāpšļu nostiprināšanai. Pateicoties melnā krāsā anodētajai virsmai, tas perfekti saskan ar motocikla dizainu.

 

Pasažiera kāpšļu stiprinājums, melns

Šī stiprinājuma forma un izmērs atbilst standarta daļai; tas ļauj uzstādīt pasažiera kāpšļus, ir aprīkots ar integrētu papēžu sargu un ir anodēts melnā matētā krāsā.

 

Radiatora uzlikas ‘Style’

Šīs radiatora uzlikas ir izgatavotas no pulverkrāsota nerūsējošā tērauda un veido izteiksmīgus dizaina akcentus īpaši atlētiskā, maskulīnā veidā. Radiatora uzlikas ‘Style’ atbilst modeļu Rallye un Exclusive standarta daļām un tālab ir piemērotas tikai šiem modeļiem.

 

Regulējami vadītāji kāpšļi, melni

Šie ar atsperi nospriegotie, melnā krāsā anodētie vadītāja kāpšļi piedāvā maksimālu komfortu, braucot sēdus. Braucot stāvus, it īpaši bezceļa apstākļos, kāpšļa vidējā daļa saspiežas, atsedzot kāpšļu roboto malu, kas dod papildu saķeri un uzlabo mašīnas kontroli. Bez tam regulēšanas skrūve ļauj kāpšļa augstumu iestatīt trīs pozīcijās. Šiem augstas kvalitātes kaltajiem kāpšļiem ir arī nomaināmas plastmasas aizsarguzlikas un ar lāzeru iestrādāts BMW Motorrad vārds.

 

P90298949_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90298950_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90298951_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299362_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299363_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299364_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299365_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299366_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299367_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299368_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299369_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299370_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299371_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299372_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90299373_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

P90303940_highRes_new-original-bmw-mot.jpg

 

 

Papildu preses materiālu par BMW motocikliem, BMW Motorrad motociklistu ekipējumu un BMW Motorrad oriģinālajiem piederumiem jūs atradīsiet BMW Group Press Club vietnē www.press.bmwgroup.com.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website