Jaunumi

BMW Motorrad iepazīstina ar digitālajiem piederumiem

Perfekta saziņa un navigācija ceļotājiem

Precīza ceļojumu plānošana, uzticama navigācija, izklaidējoša saziņa ar pasažieri, telefona lietošana un relaksējošas mūzikas klausīšanās – kad runa ir par šāda veida aktivitātēm, ceļojot ar motociklu, BMW Motorrad plašais piederumu klāsts spēj piepildīt jebkuru vēlmi.

 

1. Papildu aprīkojums: BMW Motorrad Connectivity ar TFT displeju un BMW Motorrad Connected App

Ar pēc izvēles pieejamo BMW Motorrad Connectivity sistēmu vairāki BMW motocikli jau tagad piedāvā inovatīvus risinājumus ikdienas navigācijas un multimediju lietošanas vajadzībām. Piedevām ar ceļošanu saistītā informācija, izmantojot izteikti intuitīvu vadību, tiek nodrošināta ārkārtīgi skaidrā veidā. Savstarpēji ar Bluetooth savienots motocikls, viedtālrunis un ķivere paver jaunu iespēju klāstu, savukārt multikontrolieris nodrošina vienkāršu visu funkciju vadību jebkurā laikā. Tradicionālo instrumentu paneli ir aizstājis liels, vizuāli skaidri strukturēts TFT displejs, kas motocikla vadītājam nodrošina piekļuvi telefonam un medijiem (izmantojot BMW Motorrad komunikāciju sistēmu), kā arī milzīgu informācijas izvērsumu par motocikla darbību. Turklāt bez maksas pieejamā BMW Motorrad Connected App aplikācija nodrošina navigāciju un citas papildu funkcijas. Šādā veidā BMW Motorrad savienojamība ļauj motociklistam koncentrēties tam, kam ir vislielākā nozīme – uz ceļiem, kas jāatklāj un jāiepazīst.

 

Viedtālrunī balstīta, praktiska navigācija ar virziena bultām

Pēc izvēles pieejamā BMW Motorrad Connectivity sistēma apvienojumā ar BMW Motorrad Connected App ikdienas braucienu navigāciju padara pat vēl vienkāršāku. Savienojums starp viedtālruni un motociklu ļauj tā vadītājam atrast ceļu uz mērķi skaidrā un uzticamā veidā, izmantojot norādes ar virziena bultām TFT displejā, šai metodei esot īpaši efektīvai pilsētas apstākļos. Motociklisti var lejuplādēt kartes, esot mājās un izmantojot bezvadu tīklu, tādā veidā navigāciju padarot neatkarīgu no pieslēguma mobilajam tīklam. Savukārt USB pieslēgvieta ar divām ligzdām nodrošina, ka tālrunis vienmēr ir pietiekami uzlādēts. Ja priekšā sarežģītāki maršruti vai liels ceļojums, aizvien ir pieejams sevi lieliski apliecinājušais BMW Motorrad Navigator, kas ir savietojams ar TFT displeju.


Parocīga telefona lietošana arī braukšanas laikā

Ķivere apvienojumā ar BMW Motorrad sakaru sistēmu un ar pēc izvēles pieejamo BMW Motorrad Connectivity telefona lietošanu padara ērtu arī braukšanas laikā. Motocikla vadītājs TFT displejā var caurskatīt viedtālruņa kontaktu sarakstu, izvēlēties adresātu un veikt zvanu, izmantojot multikontrolieri. Pateicoties BMW Motorrad dizaina koncepcijai un datu izvērsumam, ar braucienu saistītā informācija, piemēram, ātrums un izvēlētais pārnesums ir redzams visu laiku.

2. BMW Motorrad sakaru sistēma un ķiveres

BMW Motorrad sakaru sistēma sniedz iespēju sarunāties vadītājam un pasažierim, lietot telefonu, kā arī nodrošina perfektu navigāciju, izmantojot savienojumu ar BMW Motorrad Navigator, un tas viss – braucējam skatienu nenovēršot no ceļa.

BMW Motorrad sakaru sistēma ir pilnīgi integrēta ķiverē, piedāvā lieliskas kvalitātes balss sakarus apvienojumā ar automātisku ārējo trokšņu slāpēšanu. Vadītājs un pasažieris brauciena laikā var brīvi sarunāties ar bezvadu savienojumu. Turklāt sakaru sistēma nodrošina līdz pat trim savienojumiem vienai ķiverei.

Bluetooth dod iespēju izmantot savietojamās iekārtas, piemēram, BMW Motorrad Navigator, viedtālruni, MP3 atskaņotāju vai TFT displeju. Turklāt sakaru sistēmu var saslēgt arī ar motocikla audiosistēmu, piemēram, modelī BMW R 1200 RT, K 1600 GT vai K 1600 GTL.

Pieejama ķiverē System 7 Carbon, System 6, GS Carbon un Helm AirFlow, sakaru sistēma ir perfekti adaptēta katra modeļa formai. Visas daļas ir integrētas tieši ķiveres konstrukcijā un tām nav redzamu pieslēguma ar vadiem (homologācija saskaņā ar ECE 22-05), un taustiņu panelis ir veidots ne tikai specifiskam modelim, bet arī tā, lai to būtu ērti lietot ar motocimdiem rokās.

Teicama skaņas un balss kvalitāte, vienkārša lietošana ar trim pogām un neliels svars nodrošina optimālu braukšanu un klausīšanos. Piedevām BMW Motorrad sakaru sistēma darbojas neatkarīgi no motocikla. Pēc ātras baterijas uzlādes darbības laiks ir 10 līdz 12 stundas, lietošanu padarot iespējamu pat ļoti ilgu braucienu laikā. Informāciju par uzlādes līmeni sniedz LED displejs.

Jauna sakaru sistēma ķiverei System 7 Carbon

Jaunā BMW Motorrad Communication System System 7 piedāvā pat vēl vairāk. Balss kvalitāte ir augstāka ar „platjoslas runas” funkciju. Maksimālais niķeļa hidrīda baterijas darbības laiks System 7 Carbon ķiverē ir iespaidīgs – 16 stundas. Papildus LED displejam informāciju par noteiktu uzlādes līmeni sniedz arī akustiski signāli.

Papildus trim labi pazīstamajām pogām  („On/Off”, „+” un „-”), ko piedāvā BMW Motorrad sakaru sistēma, System 7 Carbon ir vēl viens slēdzis, kas, ja pievienots mobilais telefons, ļauj izmantot balss vadību. Iespējama ir arī zvanu automātiskā pieņemšana.

 

3. BMW Motorrad navigācijas sistēmas un navigācijas piederumi

BMW Motorrad navigācijas sistēmas un navigācijas piederumi spēj daudz vairāk nekā tikai norādīt braukšanas virzienu: tie motociklistu ved pa aizraujošiem maršrutiem un aicina piedzīvot braukšanas prieku bez ierobežojumiem – izmantojot vai nu mobilo telefonu ar BMW Connected App navigāciju; tālruni speciālā stiprinājumā; lietojot parocīgo BMW Motorrad Navigator Street vai Navigator VI.


BMW Motorrad Navigator Street

Navigator Street ir pieejamas cenas BMW Motorrad sākumlīmeņa navigācijas ietaise BMW motocikliem. Navigator Street ir liels, spilgts 4,3 collu skārienjutīgais displejs, ko ir viegli vadīt ar motocimdiem rokās un nolasīt pat spilgtā saules gaismā. GPS navigācijas iekārta ar Bluetooth funkciju spēj noraidīt braukšanas virziena komandas tieši uz ķiveri, kā arī nodrošina zvanu pieņemšanu vai zvanīšanu brīvroku režīmā, piemēram, kad motocikla vadītājs vēlas sazvanīt t.s. POI jeb interešu punktu (apvienojumā ar sakaru sistēmu). Navigācijas ietaise ir pieejama ar priekšuzstādītu Eiropas vai Ziemeļamerikas karti. Papildus kartes bezmaksas un beztermiņa atjauninājumiem tiek piedāvāta programma BaseCamp, ko var izmantot ērtai individuālu maršrutu sastādīšanai (bezmaksas lejuplāde atrodama vietnē www.garmin.com/basecamp). Navigator Street datu kapacitāte ir 8 GB, bet to var palielināt, izmantojot papildu SD kartes ligzdu.

 

BMW Motorrad Navigator VI

Navigator VI ir premium klases BMW Motorrad navigācijas sistēma ar vairākiem inovatīviem risinājumiem un optimālu funkcionalitāti. Navigatoram ir piecu collu ekrāns ar cirkulārās polarizācijas filtru, kas nodrošina vieglu informācijas uztveri pat tiešā saules gaismā. Piedevām iekārtas integrētā datu kapacitāte ir 16 GB, un Navigator VI, kad vien to pieļauj ceļu infrastruktūra, nodrošina mērķtiecīgu izvairīšanos no apdzīvotām vietām, izmantojot maršruta veidošanas iestatījumu „Winding Roads” jeb „Līkumoti ceļi”.

Sastādīt personalizētu maršrutu palīdz arī iestatījumi, kas paredz izvairīties no lielajām šosejām un autostrādēm, veidojot tieši motobraukšanai perfekti piemērotu ceļu. Visbeidzot funkcija „Round Trip” sniedz iespēju maršrutu sastādīt, par pamatu ņemot laiku, distanci un pieturvietas, piedāvājot tik individuālu un intensīvu braukšanas pieredzi, cik vien iespējams. Funkcija „Natural Guidance” ļauj izmanto balss norādes, it kā tās izteiktu pasažieris, un apvienojumā ar Bluetooth motocikla vadītājs var izbaudīt straumēšanas funkciju, klausoties mūziku, kas saglabāta viedtālrunī. Ar Navigator VI ir iespējams vadīt pat sporta videokameras.

Atkarībā no motocikla modeļa visu funkciju vienkārša un ērta vadīšana ir īstenota, izmantojot vai nu stiprinājumu ar četrām pogām vai multikontrolieri stūres kreisajā pusē. Citas pieejamās funkcijas ir „My Motorcycle” dati, piemēram, brīdinājumi un statusa ziņojumi. Pēc izvēles pieejamā aplikācija Garmin Smartphone Link nodrošina informāciju par satiksmes sastrēgumiem un laikapstākļu prognozes. Bez maksas un bez termiņa ierobežojuma pieejamā priekšuzstādīto karšu atjaunošana un papildaprīkojuma klāstā atrodamais turētājs uzstādīšanai automobilī BMW Motorrad Navigator VI padara par perfektu ceļojumu kompanjonu.

 

Viedtālrunis un BMW Connected App navigācija

Risinājums, kas ir gan vienkāršs, gan praktisks – navigācija ar personīgo viedtālruni apvienojumā ar BMW Connected App Navigation un papildu aprīkojumu BMW Motorrad Connectivity. Viedtālrunī balstītā navigācija motocikla vadītāju ātri aizved uz galamērķi, izmantojot secīgu braukšanas virzienu norāžu sistēmu.

Bet bezmaksas BMW Connected App, ko viegli uzstādīt, lejuplādējot no Google vai Apple aplikāciju veikala, piedāvā vēl daudz plašāku funkciju loku. Piemēram, brauciena maršrutu var ierakstīt un tam pievienot foto. Šādā veidā digitalizētas atmiņas iespējams radīt ikvienā ceļojumā. Turklāt funkcija „First Mile” dod iespēju saglabāt punktu, kur novietots motocikls, tālab to vienmēr viegli atrast, it īpaši nepazīstamās vietās. Un vēl – izmantojot BMW Motorrad Connected App, ar braucieniem ir iespējams dalīties platformā „Rever”.

 

BMW Motorrad dubultais USB lādētājs ar 12V kabeli

BMW Motorrad dubultais USB lādētājs ļauj vienlaikus uzlādēt divas mobilās ierīces – viedtālruni, mobilo telefonu, MP3 atskaņotāju, planšeti vai digitālo kameru, izmantojot 12V kontaktligzdu. Automātiska visu populāro viedtālruņu uzlādes tehnoloģijas atpazīšana nodrošina ātru uzlādi, maksimālajam strāvas stiprumam esot 2x2 ampēri.

 

BMW Motorrad viedtālruņa stiprinājums

Viedtālruņa uzlādēšana, navigācija, palikšana tiešsaistē motobrauciena laikā – tas viss un vēl vairāk ir iespējams ar robusto BMW Motorrad viedtālruņa turētāju. Putekļu un ūdens drošais, triecienizturīgais plastmasas ietvars ir piemērots viedtālruņiem ar displeju līdz piecām collām. Tas arī nodrošina iespēju izmantot micro USB kontaktu un Qi standarta bezvadu uzlādēšanu. Tādējādi Qi atbilstošās ietaises var parocīgi uzlādēt, neizmantojot kabeli, un, tālruni ievietojot turētājā, uzlāde sākas automātiski. Parasti bezvadu uzlāde ilgst tikai nedaudz vairāk nekā ar kabeli, un indikators rāda baterijas statusu. Enerģijas piegādi BMW Motorrad viedtālruņu turētājam nodrošina ar motocikla standarta 12V pieslēgkabeli, kas pieejams kā papildu aprīkojums. Ietvara logs izgatavots no elastīga materiāla, kas novērš atspīdumu, tālab displejs un navigācijas informācija vienmēr ir viegli nolasāma. Stiprinājumu arī var pagriezt par 90 grādiem, vertikālo pozīciju nomainot ar horizontālu. Ekrāns vienmēr ir ērti lasāms un lietojams.

 

P90308496_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308497_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308498_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308499_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308500_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308501_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308502_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308503_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308504_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308505_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308506_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308507_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

P90308508_highRes_bmw-motorrad-present.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website