Jaunumi

BMW Motorrad svin motoekipējuma ražošanas 40. gadadienu

„Since 78”: jubilejas kolekcija ierobežotā sērijā.

1978. gadā BMW Motorrad bija pionieris pilnīgi jaunā segmentā: tas kļuva par pirmo sērijveida motociklu ražotāju, kas piedāvāja pats savu motociklista ekipējumu. Jau pati pirmā kolekcija noteica jaunus kritērijus dizaina jomā un piedāvāja drošības risinājumus, kas atbilda tā laika pašiem augstākajiem drošības standartiem, liekot pamatus panākumu stāstam, kurš turpinās joprojām. Ar katru kolekciju kopš tā laika BMW Motorrad ir ne vien atspoguļojis noteiktas ēras jaunākos motoekipējuma sasniegumus, bet pats bijis tendenču noteicējs. BMW Motorrad „40 Years Collection” atsauc 70. gadu izskatu autentiskā stilā.

Emblēma „78” caurvij visu „40 Years Collection” kā sarkani oranžs dizaina pavediens, rotājot augstākās kvalitātes ādas jaku un ķiveri, kā arī kolekcijas īsos cimdus. Vienlaikus pielietotie materiāli un izgatavošanas tehnika ir tik tālu no retro, cik vien iespējams, iekļaujot pašu modernāko.

Atskats vēsturē: daudzus gadus testi un sertificēšanas standarti nemaz neeksistēja, tālab BMW Motorrad rīkojās pats un 1999. gadā savam produktu klāstam definēja moderna motoekipējuma koncepciju jeb Concept of Advanced Rider Equipment (C.A.R.E.). Kopš tā laika ikviens individuāls produkts ir pakļauts striktām prasībām un testēts pēc pieciem kritērijiem: drošība un funkcionalitāte, inovācija, kvalitāte un izturība, atbilstība ilgstpējībai un dizains. BMW standarti pārsniedz prasības, ko izvirza CE sertifikācija un Eiropas Savienības standarti.

Retro, bet supermoderna: „40 Years” ķivere
Viss sākās ar ķiverēm. BMW Motorrad pamatus savam leģendārajam motoekipējuma klāstam 1978. gadā ielika ar „Original BMW Protection Helmet” ar BMW Safety Design (krāsojumā bija luminiscējošas līnijas), tai esot vienai no sava laika drošākajām ķiverēm. Tālab jubilejas kolekcija gluži vienkārši nav iedomājama bez ļoti īpašas ķiveres: vaļējā „40 Years” ķivere apvieno retro šiku ar uzlabotiem, moderniem drošības risinājumiem. Ķivere ir izgatavota no stikla un oglekļa šķiedras, savukārt polsterējumā izmantota augstākās kvalitātes mikrošķiedra ar sarkaniem akcentiem. Pēc izvēles pieejamo motobriļļu ietvars un turētājs ir izgatavots no īstas teļādas.
Ķiveres sērijveida versija tirgū nenonāks līdz pat 2019. gadam, bet jau tagad tā ir pieejama kā daļa no „40 Years Collection” – ar dinamiskām strīpām zilā un sarkanā krāsā, uzrakstu „since 1978”, iestrādātu BMW logo un „BMW Helmets” emblēmu, tiesa, tikai stingri ierobežotā 250 eksemplāru sērijā.

Atskats vēsturē: 1970. gadā BMW prezentēja ķiveri System I. Ar paceļamu priekšējo daļu tā bija pirmā pasaulē un noteica jaunus standartus. 2018. gadā ķivere System 7 Carbon motoekipējuma klāstā ieņem īpašu vietu. To bez pūlēm var transformēt no integrālās ķiveres par atvērto, nodrošinot atbilstību pašiem augstākajiem standartiem drošības, aerodinamikas un daudzpusības jomā.

Eleganta āriene: „40 Years” motojaka
Aizgājušo gadu dizains pašlaik ir karsta tēma, un „40 Years” motojaku tas padara dubultiekārojamu: tā piedāvā pāri laikam esošu stilu apvienojumā ar jaunāko motomodi. Vīriešiem domātajā versijā jaka būs pieejama vien 150 eksemplāros, savukārt dāmām paredzētas 50 jakas. Ikviens, kurš savā īpašumā iegūs kādu no šīm unikālajām jakām, varēs izbaudīt 70. gadu dizainu un vienlaikus pašu augstāko moderno kvalitāti.
Par pamatu šim motoapģērbam tika izvēlēta BMW Motorrad augstākās klases jaka „DarkNite”. Braucēju aizsargā izņemami elkoņu un plecu sargi, kā arī polsterēti ieliktņi, turklāt jakai jebkurā laikā var pievienot muguras sargu. Pats par sevi saprotams, „40 Years” jakai netrūkst modernu detaļu, piemēram, tai ir speciāla kabata viedtālrunim. Jakas dizainā ir kombinēta zilā un baltā krāsa, uz kreisās piedurknes ir uzraksts „since 1978”, savukārt krūšu daļu rotā BMW logo.

Atskats vēsturē: pasaulē pirmais BMW Gore-Tex kombinezons tika prezentēts 1986. gadā, paverot pilnīgi jaunu motoekipējuma dimensiju. 1990. gadā tirgū tika laists pirmais ar kevlaru pastiprinātais kombinezons, BMW PROTEC – tolaik uzskatīts par pasaulē drošāko. 1993. gadā BMW Motorrad motociklistiem piedāvāja pirmo ūdensizturīgo ādas kombinezonu. Ik gadu atjaunots, Atlantis kombinezons līdz pat šai dienai ir neatņemama BMW Motorrad kolekcijas sastāvdaļa. 1997. gadā motopasaule ar sajūsmu uzņēma pirmo džinsa kombinezonu, kas bija izgatavots no augsto tehnoloģiju auduma InoTex – tas bija ekskluzīvi izstrādāts tieši BMW Motorrad . Tagad, 2018. gadā, esot piektajā paaudzē, kombinezons Rallye ir izgatavots no ProtechWool – sintētiskas šķiedras ar oglekļa apstrādi, kas nodrošina īpaši augstu izturību pret berzi.

Īsi un dzesējoši: „40 Years” cimdi
„40 Years” cimdi ir radīti rodsteru un aizgājušo gadu kultūras faniem. Iecerēti kā viegli vasaras cimdi, tie ir izgatavoti no smalkākās kazas ādas. Perforējums starp pirkstiem nodrošina labu ventilāciju, savukārt triecienus absorbējošais poliuretāns un cimda daļas ar dubultu ādu sniedz lielisku aizsardzību. Krāsu kombinācija – melna un zila augšējā daļa, pelēka plaukstas puse  un emblēma „78” uz īkšķa perfekti saskan ar „40 Years” motojaku. Īpašie cimdi būs pieejami ierobežotā 250 pāru sērijā.

Atskats vēsturē: sportiskā stila Two in Onetūrisma cimdi 2014. gadā sacēla īstu kņadu. To divas „kameras” – PROOF un GRIP – padarīja iespējamu ātru pārslēgšanos starp optimālu saķeri un ūdensizturību.

Augstas kvalitātes retrobagāža: „40 Years” soma nedēļas nogalei
Vai tie būtu apavi, jaka, sēdeklis vai somas – ikviens, kurš 1978. gadā investēja no ādas izgatavotā lietā nevarēja palikt nepamanīts. BMW Motorrad atsauc šo aizgājušo gadu modi ar elegantu ceļojumu somu. Oranžā un sarkanā krāsā veidotais ‘skatienu magnēts’ ir pieejams ļoti ierobežotā 200 eksemplāru sērijā. Ekskluzīvā soma nedēļas nogalēm izgatavota no Itālijā iegūtas dabiskās ādas ar dekoratīvām detaļām. Somai ir ādas rokturi un pleca siksna, ārējā kabata un kniedes apakšējā daļā.
Ādas maks, kas pieskaņots somai, T krekli, kas saskan ar „40 Years” ādas jaku, zīda šalle vai plakāts „since 78” – BMW Motorrad „40 Years Collection” piedāvā elegantu BMW Motorrad vēstures retrospektīvu.

BMW Motorrad motociklista ekipējuma produktu klāsts šobrīd ietver sešas ķiveres, astoņus tekstila kombinezonus, piecas ādas jakas, 12 tekstila un ādas jakas, septiņas bikses/džinsus, 11 motozābaku modeļus, to skaitā divus modeļus sporta apavu stilā, 12 cimdu modeļus, kā arī plašu funkcionālā un aizsargapģērba klāstu, astoņas speciālās somas un mugursomas, atbilstošus kopšanas produktus un vairākus stila produktus.


„40 Years Collection” būs pieejama no 2018. gada augusta Vācijā, visā Eiropā un Japānā. Lai iepazītos ar jauno kolekciju un pārskatītu BMW Motorrad aktuālo motoekipējumu, apmeklējiet www.bmw-motorrad.lv

P90312346_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312344_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312342_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312341_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312340_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312338_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312334_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312328_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312325_highRes_bmw-motorrad-40-year.jpg

P90312316_highRes_history-of-the-bmw-m.jpg

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website