Black storm metallic
Style Sport
Style Exclusive

R 1250 RS

JAUNAIS BMW R 1250 RS

Katru braucienu noteic divi faktori: laiks un distance. Ar jauno R 1250 RS jūs ik ceļojumā iegūsiet vairāk kilometru. Jaunā bokserdzinēja bagātīgā 143 Nm grieze un 100 kW (136 ZS) jauda jūs līdz kreisēšanas ātrumam katapultē vēl straujāk. Inovatīvā BMW ShiftCam tehnoloģija piedāvā vairāk griezes un iespaidīgu elastību visā apgriezienu diapazonā, tālab jūs varat veikt spēcīgu sprintu jebkurā situācijā. Pārveidotais priekšgals ar lukturiem, kuros tagad izmantotas tikai diodes, motociklam piešķir sportisku izskatu un aerodinamiski šķeļ gaisu. Šādi jūs varat braukt ātri un komfortabli jebkurā laikā. Viena lieta ir pilnīgi skaidra – lai cik ceļa jūs atstātu sev aiz muguras noteiktā laikā, ar R 1250 RS jūsu braukšanas bauda pieaugs ar katru metru.

 

Sportiskums roku rokā ar ergonomiku

R 1250 RS apvieno sportiskumu un spēju ceļot. Pilnībā pārstrādātā priekšdaļa, ieskaitot jaunu dzinēja spoileru, pasvītro sporta tūrisma motocikla kopējo dinamisko iespaidu. Simetriskais priekšējā dubultlukturis R 1250 RS piešķir līdzsvarotu un modernu izskatu. Stūres novietojums un forma – sportisku sēdpozīciju.

DIVCILINDRU BOKSERMOTORS

Uz priekšu ar pilnu jaudu

Par BMW ShiftCam nodēvētā tehnoloģija ir tā, kas jums ļauj paātrināties vēl spēcīgāk jebkurā braukšanas ātrumā. Tas panākts, pielietojot dinamiski vadāmas sadales vārpstas ar divu veidu izciļņiem. 100 kW (136 ZS) jums dod vairāk dinamikas, un ar darba tilpumu, kas palielināts līdz 1254 cm3, jums vienmēr ir iespēja vēl vienam sprintam ātrajā joslā. Palielinātā grieze (maksimāli 143 Nm) ir pamanāma katrā apgriezienu diapazonā, tālab bokserim tipiskais jaudas belziens un tīra braukšanas bauda ir garantēta.

Modeļa jaunumi

LED priekšējais lukturis – standarta aprīkojumā

Gan tuvās, gan tālās gaismas režīmā diožu luktura gaismas kūlis ir platāks un vienmērīgāks nekā ar parastajiem lukturiem. Turklāt gaisma ir baltāka, kontūras padarot asākas, tā ievērojami palielinot pasīvo drošību.

 

Dizaina atjaunojums – jauns priekšgals un sportiskāks izskats

Ar jauna dizaina priekšdaļu, ieskaitot jaunu dzinēja spoileru un LED priekšējo lukturi, R 1250 RS izskatās vēl dinamiskāks.

 

BMW Motorrad Spezial

Tagad jums ir vēl vairāk iespēju BMW R 1250 RS padarīt par jūsu īpašo motociklu: gan frēzēto daļu pakotne Classic no sērijas Option 719, gan HP sērijas frēzētās daļas sniedz ekskluzīvas augstas kvalitātes individualizēšanas izvēles. Padariet savu R 1250 RS vēl ekskluzīvāku ar Spezial metālisko krāsu Stardust, Option 719 brūno sēdekli un Option 719 divkrāsu riteņiem. HP sērijas klusinātājs dod papildu zīmi par motocikla veiktspēju.

 

TFT displejs ar savienojamības funkciju

Pievienojiet jūsu viedtālruni motociklam ar Bluetooth. 6,5 collu TFT displejs jums parāda visu informāciju par motociklu, un, izmantojot viedtālruņa aplikāciju, piedāvā dažādas papildu iespējas, piemēram, navigāciju, mūziku un telefona funkcijas.

 

 
BMW R 1250 RS
Motors  
Tips divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesi, divas augšējās sadales vārpstas uz cilindru, viena balansējošā vārpsta un vārstu dinamiskās vadības sistēma BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums 1254 cm3
Maksimālā jauda 100 kW (136 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 143 Nm pie 6250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,5 :1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšanas ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstība izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši 110 g/km
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 4,75 l/100km
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips adaptīvā piemērošanās degvielas kvalitātei (91-98 RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāzu ģenerators, 508 W (nominālā jauda)
Akumulators 12 V / 12 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu
Pārnesumkārba pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads vārpstas piedziņa
Šasija/bremzes  
Rāmis divsekciju rāmis ar pieskrūvētu priekšējo un aizmugurējo daļu, dzinējs nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare apvērsta teleskopiskā dakša, 45 mm diametrs
Aizmugures riteņa piekare lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever; centrālais amortizators, hidrauliska atsperes nospriegošana (bezpakāpju) ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 140 mm / 140 mm
Riteņu bāze 1530 mm
Izskrējiens 110,9 mm
Stūrēšanas leņķis 62,3°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50'' x 17'
Diska izmērs aizmugurē 5,50'' x 17''
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 180/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi 320 mm peldošie bremžu diski, 4 virzuļu radiālās bremžu skavas
Aizmugures bremzes viens 276 mm bremžu disks, 2 virzuļu peldošā bremžu skava
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta), atslēdzama
Gabarīti/svars  
Garums 2202 mm
Platums (ar spoguļiem) 925 mm
Augstums (bez spoguļiem) minimālais: 1255 mm; maksimālais: 1340 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 820 mm (ar zemo sēdekli: 760 mm; ar sporta sēdekli: 840 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1840 mm (ar zemo sēdekli: 1720 mm; ar sporta sēdekli: 1875 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 243 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 460 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 217 kg
Degvielas bākas tilpums ap 18 l
Rezerves tilpums ap 4 l

Pašmasa tehniskajos datos norādīta pēc DIN standarta.

1) – saskaņā ar direktīvu VO (EU) 168/2013: ar visiem tehniskajiem šķidrumiem, standarta aprīkojumu un degvielas tvertni, kas uzpildīta par vismaz 90%.

R 1250 RS PIEDERUMI

 

HP daļas

HP sērijas sporta klusinātājs

Perfekcijas high-end: augstas kvalitātes klusinātājs no titāna un ar oglekļa šķiedras uzgali garantē dobju skaņu un sportisku izskatu. Bez tam Akrapovič ražojuma klusinātājs ir vieglāks nekā standarta daļa.

 

1.jpg

 

BAGĀŽA

Tūrisma koferi un bagāžas kaste

Augstas kvalitātes sānu koferi no izturīgas plastmasas ar 32 un 31 litra tilpumu nodrošina daudz vietas bagāžai vai ķiverei. Šļakatu drošie, slēdzamie koferi ir perfekti ceļojumu kompanjoni gan īsos, gan garos braucienos. Tos var plaši atvērt, tā atvieglojot bagāžas ievietošanu. Ar kravnesību līdz 10 kg un izturīgo korpusu tiem ir lieliska ietilpība. Maksimālais ieteicamais ātrums ar šiem koferiem ir 180 km/h. Praktisks papildu aprīkojums ir ūdensdrošas iekšējās somas, kuru forma ir perfekti pieskaņota koferiem.

Ūdensdrošās bagāžas kastes tilpums ir 30 litru un tajā pietiekami vietas ķiveres glabāšanai. Kastes vāks, kas pēc izvēles ir pieejams matētā metāliskajā krāsā Asphalt grey, metāliskajā Black storm vai Light white uni, ir aprīkots ar eņģēm, kas nodrošinu pakāpenisku kastes aizvēršanu, pastiprinot augstas kvalitātes iespaidu. Kastes maksimālā kravnesība ir 5 kg.

 

2.jpg

 

Iekšējās somas koferiem un bagāžas kastei

Koferiem un bagāžas kastei pieskaņotas iekšējās somas palīdz organizēt bagāžu un atvieglo tās ielikšanu un izņemšanu. Pateicoties rokturim un plecu siksnai, somas ir ērti pārnēsāt, esot prom no motocikla. Somām ir radītas pārdomātas praktiskās detaļas, piemēram, rāvējslēdzis, kas aptver trīs somas puses, un tīklveida nodalījums aizdares iekšpusē.

Mazā bākas soma, 5-9 litru

Mazā bākas soma, kas izgatavota no poliestera ar poliuretāna pārklājumu, ir ideāls kompanjons īsajos braucienos. Ūdensdrošais galvenais nodalījums ar iekšējo somu, ārējā kabata, no 5 līdz 9 litriem palielināms tilpums, pārnēsāšanas rokturis un noņemama plecu siksna ir praktiski risinājumi, kas somu padara ārkārtīgi piemērotu ikdienas vajadzībām.

 

3.jpg

 

DIZAINS

Option 719 regulējamie vadītāja kāpšļi

Klasiskie, no alumīnija izgatavotie kāpšļi ar plastmasas uzlikām ir iestatāmi trīs pozīcijās un nodrošina maksimālu komfortu un stabilitāti uz ceļa un bezceļā. Augstas kvalitātes frēzētās daļas no sērijas Option 719 sniedz papildu stabilitāti un vēl labāku kontroli, braucot stāvus, it īpaši bezceļā.

 

4.jpg

 

Option 719 regulējamā bremžu svira un pārnesumu pārslēgs

Anodēta alumīnija bremžu svira un pārnesumu pārslēgs Classic no ekskluzīvās Option 719 sērijas ir individuāli iestatāmi. Esot vadītājam atbilstošā, pareizā pozīcijā, tos ir vieglāk izmantot precīzi un lietot bezceļā, braucot stāvus. Augstas kvalitātes frēzētajās daļās ir iestrādāts “Option 719” nosaukums un tās uzsver motocikla augsto kvalitāti.

 

5.jpg

 

Option 719 cilindru galvu vāki

Cilindru galvu vāki no ekskluzīvās Option 719 sērijas ar to sudraba krāsu kalpo par dizaina papildu akcentu un ar anodēto alumīniju izceļ boksermotoru. Ekskluzīvajās daļās ir iestrādāts uzraksts “Option 719”, kas pasvītro motocikla augsto kvalitāti.

 

6.jpg

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

 

Vadītāja sēdekļi

Augstais vadītāja sēdeklis, melns

Par 30 mm augstākais, melnais sēdeklis ir īpaši piemērots gara auguma motociklistiem. Komfortablais ceļgalu leņķis vadītājam sniedz ievērojami uzlabotu komfortu un tādējādi vairāk rūpju brīvu kilometru, it īpaši garo braucienu laikā.

Zemais vadītāja sēdeklis, melns 

Par 30 mm zemākais, melnais sēdeklis atvieglo uzsēšanos motociklam un ceļa sasniegšanu ar kājām. Tas atvieglo manevrēšanu un motocikla kontrolēšanu.

Vadītāja sēdeklis Sport, melns 

Vadītāja sēdeklis Sport ir augstāks un šaurāks nekā standarta sēdeklis un, pateicoties tā formai, atbalsta sportisku braukšanas stilu. Ar 840 mm augstumu un 1875 mm kāju iekšējā garuma loku tas ir īpaši piemērots gara auguma motociklistiem.

 

Tonēts vējstikls

Tonētais vējstikls uzsver mašīnas sportisko raksturu. Ar pretskrāpējumu pārklājumu ilglaicīgam caurspīdīgumam. Izmērs un forma tāda pati kā standarta vējstiklam.

 

7.jpg

 

NAVIGĀCIJA UN KOMUNIKĀCIJA

 

BMW Navigator VI

Daudzfunkcionālais Navigator VI maršrutu plānošanu padara par bērnu spēli. Sistēma ar 16 GB atmiņu un 5 collu displeju vienmēr uzticami rāda ceļu. Pateicoties cirkulārajam polarizācijas filtram, informāciju ūdensdrošajā displejā ir viegli nolasīt pat tiešos saules staros. Augstas izšķirtspējas displejs modernam viedtālrunim līdzīgajā korpusā sniedz visu nepieciešamo informāciju un pārskatu ikvienā situācijā. Daudzās papildu funkcijas plānošanu un ceļošanu padara par aizraujošu pieredzi. Tas dod iespēju maršrutus veidot atbilstoši savām interesēm, lai cita starpā izbaudītu, piemēram, braucienus pa līkumotiem, satiksmes nenoslogotiem sānceļiem. Nepazīstamā apvidū īpaši noderīga ir funkcija “Round trip”, ar kuru braucējs vienmēr atgriezīsies brauciena starta punktā.

Bluetooth savienojums ar BMW Motorrad komunikāciju sistēmu un pēc izvēles pieejamā tālruņa piesaistes aplikācija Smartphone Link ceļā piedāvā lielisku multimediju pieredzi: navigācijas paziņojumus, telefona zvanus un mūzikas straumēšanu, kā arī laikapstākļu prognozi un informāciju par satiksmes situāciju.

Ja motocikls ir sagatavots navigācijas uzstādīšanai, ir pieejamas vēl citas funkcijas, piemēram, “My Motorcycle” dati, turklāt to var vadīt ar uz stūres izvietoto multikontrolieri.

Izvēloties iepriekš uzstādītus karšu datus, ierīces īpašnieks saņems bezmaksas atjauninājumus bez termiņa ierobežojuma.

 

8.jpg

 

DROŠĪBA

Enduro motora aizsargs no alumīnija

Izturīgais alumīnija enduro aizsargs efektīvi pasargā dzinēja apakšējo daļu no lidojošiem akmeņiem un šķēršļiem. Alumīnija sargs, kas speciāli konstruēts izmantošanai bezceļā, ir izgatavots no 2 mm biezas loksnes un ir ievērojami platāks un garāks nekā standarta daļa.

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website