Elegance style
Style Sport
Basic colour Alpine White 3 one
Option 719 Mineral White metallic

R 1250 RT

BMW R 1250 RT

Jaudīgs ceļā, atpūties galamērķī

R 1250 RT ir jūsu ceļojumu ideālais pavadonis: tā leģendārais BMW ShiftCam boksermotors nodrošina vienlīdz spēcīgu dinamiku gan uz lauku ceļiem, gan līkumotās kalnu pārejās. Jaunā priekšdaļa motociklam liek izskatīties dinamiskākam un slaidākam. No otras puses, te ir plašs tehnisko risinājumu klāsts, piemēram, īpaši lielais 10,25" TFT displejs un aktīvā kruīzkontrole (ACC), kas jūsu ceļojumos sniegs papildu komfortu. Dienas beigās jūs varat mierīgi relaksēties, zinot, ka nākamais ceļojums būs tas labākais.


Maksimāla redzamība

Vairāk vietas, vairāk skaidrības, labāka redzamība: jaunais, lielais 10,25" TFT ekrāns apvieno visus R 1250 RT instrumentus, kā arī dažādas praktiskās funkcijas, piemēram, navigatoru un savienojamību. Dalītais ekrāns sniedz pārskatu par vairākām funkcijām vienlaikus, piemēram, līdzās dažādiem borta datora radījumiem redzams braukšanas ātrums. Krāsainajam displejam īpašu asumu un kontrastu piešķir robustais, rūdītais un neatstarojošais stikls. Tāpēc jūsu ekrāns ir viegli lasāms pat dienas vidus saulē, un, pateicoties pārklājumam, kas neļauj veidoties pirkstu nospiedumiem, tāds tas ir vienmēr.


Droša nokļūšana mērķī

Bezrūpīgs braukšanas prieks: jaunā braukšanas palīgsistēma ar aktīvo kruīzkontroli (ACC) ļauj jums ērti iestatīt vēlamo ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim, nospiežot pogu uz stūres. Radara sensors nosaka priekšā braucošā transportlīdzekļa ātrumu un attālumu līdz tam. Ja attālums samazinās, sistēma automātiski samazina ātrumu un atjauno izvēlēto attālumu. Ja attālums palielinās, motocikls arī uzņem ātrumu. Tādā veidā jūs varat izbaudīt relaksētu ceļojumu ik ceļa kilometru.


Izvēlieties savu krāsu

Dinamiskas līnijas, iespaidīgs dizains: R 1250 RT pārsteidz ar tā atlētisko formu – sportisku un vienlaikus elegantu. Jūs izlemjat, kurš stils jums ir vispiemērotākais.


Komforts ik dimensijā

Jūs esat izvēlējušies savu stilu un krāsu: tagad ir pienācis laiks R 1250 RT vēl labāk sagatavot jūsu ceļojumiem. Papildus adaptīvajam priekšējam lukturim un automātiskajai kruīzkontrolei 

pakotne Comfort jums nodrošina visu veidu funkcijas, kas atvieglo motocikla lietošanu, piemēram, centrālo atslēgu, sēdekļa apsildi un bezkontakta aizdedzes atslēgu Keyless Ride. Turklāt jūsu rīcībā ir virkne papildu aprīkojuma un piederumu. Veidojiet R 1250 RT tieši tā, kā jums patīk. Jūsu ceļojums, jūsu pieredze, jūsu mašīna.


Dinamika, kas ierakstīta sejā

Kompakts un slaids: R 1250 RT priekšpuse ir aerodinamiski gluda un ietver LED lukturi. Apvienojumā ar kompaktāku korpusu motocikls pieņem dinamiskāku apveidu, radot vēl vienu skaidru priekšrocību: lielāku redzes lauku. Jaunais vējstikls lepojas ar iespaidīgu patentētu gaisa kanālu: tas samazina vilkmi uz priekšu un gaisa plūsmas iespaidu uz ķermeņa augšdaļu. Tāpēc jūs varat saglabāt atbrīvotu sēdpozīciju pat pēc daudzām stundām motocikla mugurā. Divdaļīgais priekšējā riteņa pārsegs arī uzsver kompaktumu, palīdz veidot efektīvu aerodinamiku un samazina netīrumus, kas nonāk uz jums un motocikla, jo īpaši lietū.


Būvēts ceļojumiem

Jūs varat sajust bokserdzinēja jaudu jau no pirmajiem metriem. Lai kurp jūs tas vestu: veiktspēja un vienmērīgā darbība aizrauj jebkurā ātrumā. To nodrošina arī BMW ShiftCam sadales vārpstu vadības sistēma. Ar izcilu jaudas padevi tā jums dod lielāku kontroli. Augstā griezes momenta līkne, elastība un neatvairāmā jauda ar retāku pārnesumu pārslēgšanu nodrošina relaksētu braukšanu. Un, pateicoties ievērojamajam darba tilpumam un jaudai apvienojumā ar augstu efektivitāti, jūsu braukšanas bauda pieaug ik ceļa metrā.

 

 
BMW R 1250 RT
Motors  
Tips gaisa/šķidrumdzeses četrtaktu divcilindru boksermotors ar divām augšējām sadales vārpstām uz cilindru, centrālo balansējošo vārpstu un dinamisko vārstu vadības sistēmu BMW ShiftCam
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 102,5 mm x 76 mm
Darba tilpums 1254 cm3
Maksimālā jauda 100 kW (136 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 143 Nm pie 6250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,5 :1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšana ieplūdes kolektorā, digitālā dzinēja vadība: BMS-O ar E-Gas
Atgāzu kontrole slēgta cikla 3 pakāpju katalītiskais neitralizators, emisijas standarts EU-5
CO2 izmeši 110 g/km
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 4,75 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON), automātiskā pielāgošana degvielas kvalitātei (91 līdz 98 RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāžu ģenerators ar 508 W nominālo jaudu
Akumulators 12 V / 11,8 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs sajūgs eļļas vannā, ar hidraulisko pievadu, aizmugurējā riteņa pretbloķēšanas funkcija
Pārnesumkārba pastāvīgas sazobes 6 pakāpju pārnesumkārba ar spirālveida zobratu zobiem
Pārvads vārpstas piedziņa
Šasija/bremzes  
Rāmis divu sekciju rāmis ar pieskrūvētu priekšējo un aizmugurēji daļu, nesošais motora bloks
Priekšējā riteņa piekare BMW Motorrad Telelever, centrālais amortizatora statnis; iekšējo cauruļu diametrs 37 mm
Aizmugures riteņa piekare lieta alumīnija vienpusējs balsts ar BMW Motorrad Paralever, centrālais amortizatora statnis ar progresīvo amortizāciju (WAD), atsperes priekšslodzes hidrauliska bezpakāpju regulēšana ar rokratu, ar rokratu regulējama atsitiena amortizācija
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 120 mm / 136 mm
Riteņu bāze 1485 mm
Izskrējiens 116 mm
Stūrēšanas leņķis 64,1°
Riteņi lieti alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50'' x 17''
Diska izmērs aizmugurē 5,50'' x 17''
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 180/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi peldošie bremžu diski, diametrs 320 mm, četru virzuļu radiālās bremžu skavas
Aizmugures bremzes viens bremžu disks, diametrs 276 mm, divu virzuļu peldošā bremžu skava
ABS BMW Motorrad pilnībā integrētā ABS Pro (pilnībā integrēta bremzēšana, optimizēta sasvērta motocikla bremzēšanai)
Gabarīti/svars  
Garums 2222 mm
Platums (ar spoguļiem) 985 mm
Augstums (bez spoguļiem) min. 1460 mm, maks. 1570 mm(Sport stils: min. 1360 mm, maks. 1480 mm)
Sēdekļa augstums, bez kravas 805 mm / 825 mm (augstais sēdeklis: 830 mm / 850 mm, zemais sēdeklis: 760 mm / 780 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1810 mm / 1850 mm (ar augstu sēdekli: 1875 mm / 1915 mm, ar zemo sēdekli: 1740 mm / 1780 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 279 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 505 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 226 kg
Degvielas bākas tilpums 25 l
Rezerves tilpums apm. 4 l

1) Saskaņā ar Pamatnostādni (ES) 168/2013: ar visiem darba šķidrumiem, ar standarta aprīkojumu un degvielas daudzumu, kas sasniedz vismaz 90% no izmantojamā degvielas tvertnes tilpuma.

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website