Jaunumi

Tīras motosacīkšu izjūtas ar BMW Motorrad jauno sporta kombinezonu

Jaunais ProRace kombinezons sacīkšu braucējiem nodrošina augstākā līmeņa veiktspēju, kā arī plašas individualizēšanas iespējas pēc mēra izgatavotajā versijā.

 

Sacīkšu braucējiem un motociklistiem, kuri brauc trasē, kombinezons ir tikpat svarīgs kā pats motocikls. ProRace atbilst pašiem augstākajiem sporta standartiem, piedāvājot maksimālu kustību brīvību un motoru sportā neaizstājamus drošības risinājumus. Izmantojot jauno tiešsaistes konfiguratoru, kombinezonu iespējams individualizēt, lai radītu Made-to-Measure jeb pēc mēra izgatavotu ProRace versiju – sacīkšu kombinezonu, kas atbilst klienta individuālajām vajadzībām gan izmēra, gan dizaina ziņā. Šī ekipējuma perfekts papildinājums ir ProRace zābaki un cimdi.

Panākumiem bagātais amerikāņu sacīkšu braucējs Neits Kerns sacensībās piedalās kopš 2002. gada un viņam bija iespēja kombinezonu izmēģināt iepriekš. „ProRace kombinezons izskatās satriecoši – tev ir sajūta, ka gribi to tūlīt pat izmēģināt,” saka Kerns. „Tam ir plašs funkcionālo risinājumu klāsts, kas ietver svarīgus drošības un komforta elementus. Pēc mēra izgatavojamā versija sniedz tik daudz iespēju, cik agrāk nebiju redzējis – elkoņu aizsarguzlikas, ķengura ādu un vēl daudz ko citu.”

Lūsija Gleknere ir aktīva motosacīkšu dalībniece kopš desmit gadu vecuma un jau valkā savu unikālo kombinezonu. „Mūsdienās ikviens vēlas tikai sev izgatavotu, individuālu kombinezonu, kas ir vieglāk atpazīstams trasē. Es gribēju redzēt, kā notiek adaptēšanas process – galu galā nemaz nav tik vienkārši sev pareizi pirmoreiz noņemt mērus. Taču lietot konfiguratoru patiešām ir ļoti vienkārši – kombinezons man der perfekti. Aizsargi man ir pati svarīgākā lieta, un ProRace kombinezonam tie ir paši labākie.”

 

2.jpg

 

Labi piegulošs viendaļīgais kombinezons no govs napas ādas piedāvā pilnīgu drošību bezkompromisa sacīkšu izpildījumā. Aizsargi uz pleciem, gurniem, elkoņiem un ceļgaliem ir stingri iešūti tiem paredzētajās vietās. Uz ceļgaliem ir izvietotas noņemas uzlikas ar nodiluma izturīgiem Velcro stiprinājumiem. Muguras aizsardzībai paredzēti trīs alternatīvi risinājumi. Ārkārtīgi svarīgo ķermeņa daļu var aizsargāt, izmantojot kombinezona muguras daļā ieliekamu NP Pro aizsargu, ar lencēm stiprināmus aizsargus un muguras sargu vai aizsargvesti ar muguras sargu.


Līdzās drošībai nozīmīgs ir arī valkāšanas komforts – it īpaši sacīkšu apstākļos. ProRace kombinezonā tas ir nodrošināts ar vairākiem elastīgajiem paneļiem, kas garantē ļoti plašu kustību brīvību. Perforētas ādas sekcijas piedurknēs, krūšu un augšstilbu daļā, kā arī materiāls ar īpašu 3D struktūru muguras daļā nodrošina izcilu ventilāciju, padarot iespējamu lielisku gaisa cirkulāciju visā kombinezonā. Ekstra komfortam ProRace kombinezons ir aprīkots ar aerodinamiskas formas t.s. kupri.

 

3.jpg

 

Par papildu samaksu kombinezonu var izgatavot no ķengura ādas, kas ir vēl vieglāka un izturīgāka. Individualizēšana ietver arī iespēju pievienot personalizētu komandas/sponsora logo, uzrakstus vai iesauku. Visbeidzot – kombinezonā var iestrādāt dažādus BMW Motorrad apzīmējumus, piemēram, RR, S 1000 XR vai BMW M logo u.tml., kas pēc mēra izgatavojamam sacīkšu kombinezonam piešķir noslēdzošos akcentus. Tādā veidā ir nodrošinātas visas sacīkšu vajadzības un ik kombinezons ir pilnīgi unikāls.

Savukārt individuālas komforta prasības palīdz apmierināt dažādas perforācijas iespējas. Ir pieejami arī papildu aizsardzības risinājumi (ribām un augšstilbiem, ārpusē), turklāt konfiguratorā var izvēlēties divas versijas – no standarta putu materiāla vai Vibram VPOD termālā putu materiāla. Pēc mēra izgatavotajā ProRace kombinezonā var integrēt krūšu aizsargu, savukārt aerodinamisko kupri iespējams aprīkot ar dzēriena tvertni TrinkPak.

Individualizējamo augstākās kvalitātes viendaļīgo kombinezonu var pasūtīt, izmantojot konfiguratoru pie BMW autorizētajiem partneriem vai tiešsaistē pie BMW Motorrad licencētā partnera. Neskaitot pēc mēra izgatavoto variantu, kombinezona standarta versija ir pieejama izmēru diapazonā no 46 līdz 60 – melnā, baltā vai sarkanā krāsā.

Tiešsaistes konfigurators ir atrodams šeit: https://www.gimoto.com/prorace.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website