Jaunumi

„The Revival Birdcage”: Revival Cycles prezentē unikālu motociklu

Atklāts otrais motocikls, kas uzbūvēts ap jauna veida BMW Motorrad boksermotoru. Sērijveida modelis, kurš pārstāvēs t.s. kruizeru segmentu, tiks prezentēts 2020. gadā.

 

2.jpg

 

Amerikāņu individuālo motociklu būvēšanas kompānija Revival Cycles savu jaunāko darinājumu publikas uzmanībai piedāvāja ceturtdienas, 11. aprīļa, vakarā. Unikālais motocikls, kas nodēvēts par „The Revival Birdcage”, ir bāzēts uz prototipa fāzē esošu jauna tipa BMW boksermotoru. Motociklu atklāja ekskluzīvajā pasākumā Revival Party ikgadējās izstādes Handbuilt Show priekšvakarā Ostinā, Teksasā.

 

3.jpg

4.jpg

 

„The Revival Birdcage” izdevies lielisks un tiešām perfektā veidā demonstrē Big Boxer,” saka Timo Rešs, BMW Motorrad pārdošanas un mārketinga viceprezidents. „Sekojot CUSTOMS WORKS ZON radītajam „Departed”, šis ir otrais speciāli izgatavotais motocikls, kura sirds ir BMW Motorrad Big Boxer prototips. Mēs izrādīsim arī BMW Motorrad izstrādātu konceptmotociklu ar šo dzinēju, un tas notiks vēl 2019. gada pirmajā pusē. Sērijveida kruizeru segmenta modeli BMW Motorrad prezentēs 2020. gadā.”

 

„Mēs apbrīnojam to, ko paveikusi Revival, kompānija, kas pēdējos gados ir izveidojusies par vienu no pamanāmākajiem būvētājiem ASV individuālo motociklu ainavā,” teica Rešs Handbuilt Show pasākumā. Dabiski, mēs vēlamies turpināt izaugsmi. Viens no soļiem, ko spersim tā panākšanai, it īpaši ASV tirgū, būs ienākšana kruizeru segmentā. BMW Motorrad konsekventi seko izaugsmes stratēģijai ar skaidru mērķi kļūt par līderi lielo premium motociklu grupā.”

 

„Revival Birdcage” rāmis izgatavots no titāna un ir pašu Revival Cycles izstrādāts. „Šī bija pirmā reize, kad būvējām rāmi, izmantojot titānu, un tas pats par sevi bija ievērojams izaicinājums,” teic Alans Stūlbergs, Revival Cycles vadītājs. Lai vai kā, rāmis beigās izdevās lieliski, un mēs esam ļoti apmierināti ar rezultātu, jo ir sasniegts mērķis likt rāmim izskatīties caurspīdīgam. Mēs vēlējāmies, lai uzmanība ir pievērsta dzinējam, un tieši to ar šo unikālo rāmi arī esam sasnieguši. Jūs viegli varat saskatīt motoru un transmisiju no jebkura skatu punkta.” Turklāt teju visas detaļas, piemēram, stūre, kāpšļi, pārnesumu pārslēgs, sēdeklis un unikālie piekares komponenti no oglekļa šķiedras izgatavoti individuāli šim projektam.

 

5.jpg

 

Alana Stūlberga komandai par iedvesmu kalpoja Ernsta Hennes ātruma rekordu sasniegšanai radītie motocikli no pagājušā gadsimta 20 gadu beigām, 30. gadu sākuma. „Mēs bijām sapņojuši par šo motociklu gadiem ilgi un, kad 2018. gada decembrī saņēmām dzinēju, beidzot varējām ķerties pie darba”, saka Alans Stūlbergs. „Es vienmēr esmu bijis boksermotora fans, bet šī prototipa izmēri un estētiskā pievilcība mūs iedvesmoja jo īpaši.” Gatavojoties Handbuilt Show, motocikla radīšanai bija nepieciešami teju pieci mēneši.

 

6.jpg

 

Saistībā ar jauno motoru jau tagad izskan ne mazums spekulāciju. Korpusa un daļu ģeometrija, kā arī vizuāli labi redzamie elementi, piemēram, vārstu bīdītāji hromētos aizsargos atgādina BMW Motorrad dzinējus no 1960. gadiem. Taču darba tilpums tagad ir daudz lielāks un pielietota moderna gaisa dzesēšana.

 

2018. gada decembrī japāņu motociklu pārbūvētāji CUSTOM WORKS ZON jau prezentēja „Departed” Hot Red Show izstādē Jokohamā, Japānā. Fascinējošais motocikls bija pirmais, kurā tika izmantots Big Boxer prototips. Iespaidīgais dizains speciālistu vidū tika uzņemts ar lielu sajūsmu, un motocikls pat izcīnīja titulu „Best of Show Motorcycle”, iegūstot augstāko iespējamo Hot Rod Custom Show novērtējumu 2018. gadā. „Mooneyes Show”, kā izstādi iedēvējusi vietējā pašbūvēto motociklu kopiena, ik gadu pulcina ap 15 000 apmeklētāju un tiek uzskatīta par vienu no pārbūvētāju kalendāra nozīmīgākajiem pasākumiem.

Jaunumi

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website