International GS Trophy 2020

Izbaudiet tīru bezceļu piedzīvojumu

Izpētīt pasauli, pārvarēt jebkuru izaicinājumu GS sacensībās un parādīt savu komandas garu: International GS Trophy ir unikāls un izaicinošs piedzīvojums ar motocikliem. 2020. gadā satiekas vairāk nekā ducis komandu no visas pasaules. Braucēji tiks lutināti, jo šī gada pasākums noris Jaunzēlandē. Tur dalībniekiem būs iespēja izbaudīt unikālu un vienreizīgu pasākumu.

Jaunzēlande: enduro prieks katru ceļa soli

Jaunzēlande: enduro prieks katru ceļa soli

Tas nav tikai ideālais fons slavenām fantāzijas žanra filmām, bet arī ideālais apvidus International GS Trophy 2020 sacensībām: Jaunzēlandē lietusmeži sastopas ar ledājiem, stepei līdzīga flora sastopas ar subtropisku floru. Salu raksturo augsti plato un kalnu smailes, kuru augstums krietni pārsniedz 3000 kilometrus, kā arī fjordu ainavas, neskaitāmas augstienes un mežaines – vislabākie nosacījumi aizraujošām takām un nogurdinošiem izaicinājumiem. Lai kur arī vestu taka: katrs metrs ir enduro prieka piepildīts.

+ Lasīt vairāk

GS Trophy motocikls

GS Trophy motocikls

F 850 GS ir radīts, lai paplašinātu robežas un atklātu nezināmo. Pateicoties divcilindru vienrindas dzinējam ar 70 kW (95 ZS), Int. GS Trophy braucējiem ir izturīgs spēkrats, kas pārvarēs jebkuru apvidu. Liela griezes momenta vērtība un F 850 GS dzīvīgā daba pārvērš šķēršļus aizraujošos izaicinājumos. Turklāt: īpašā GS Trophy uzlīme Jaunzēlandē padara šo motociklu patiesi pievilcīgu.

+ Lasīt vairāk

Pirmkārt, nacionāli, pēc tam – starptautiski

Pirmkārt, nacionāli, pēc tam – starptautiski

Brauc cauri dubļiem un ūdenim, navigācijas vingrinājumi un jautājumi, kas atklāj zināšanas: tas jūs kā braucēju-amatieri un BMW Motorrad GS īpašnieku sagaida valstu kvalifikācijā – pirmajā izaicinājumā ceļā uz International GS Trophy. Varat arī piedalīties valsts kvalifikācijā, ja esat aizrautīga izturības zvaigzne – sieviete. Ja ierindosieties starp trīs labākajiem, automātiski iekļūstat valsts komandā. Divas labākās sievietes no valsts kvalifikācijas nostiprina savu starta vietu starptautiskās sieviešu komandas kvalifikācijā.

+ Lasīt vairāk

Unikāla pieredze

Unikāla pieredze

Int. GS Trophy nav rallijs vai sacensības; tajā galvenā uzmanība vērsta galvenokārt uz komandas garu, kā arī prasmēm, kas tiek pārbaudītas dažādos veidos. Gulēšana teltī un jaunas vides un kultūras iepazīšana, kā arī jauni draugi no visas pasaules – šī ir neaizmirstama International GS Trophy sniegtā pieredze, ko BMW Motorrad rīko reizi divos gados – īstiem apvidus braukšanas speciālistiem.

 

+ Lasīt vairāk

Slavas zāle

Slavas zāle

BMW Motorrad rīko lielisko un ekstravaganto enduro pasākumu kopš 2008. gada. Līdz šim dalībnieki ir braukuši cauri Tunisijai, Dienvidāfrikai, Patagonijai, Kanādai, Taizemei un Mongolijai. Pirmajā GS Trophy startēja piecas komandas, tagad piedalās kopā 18 komandas. Paceliet priekšdaļu, lai saņemtu nelielu adrenalīna daļu: Slavas zālē varat atrast visu iepriekšējo braucēju sarakstu. Vai tur ir jūsu valsts?

+ Lasīt vairāk

Citi stāsti, kas jūs varētu interesēt

Piemēroti motocikli

spinner