Visi motocikli komplektēti tikai ar likumā paredzētu aprīkojumu (piemēram, atstarotāji pēc Euro 4 standarta). Ilustrācijas šajā mājaslapā var atšķirties.

* Ilustrācijās var būt iekļauts papildaprīkojums un piederumi par atsevišķu samaksu. Izmaiņas un kļūdas nav ņemtas vērā.

“ 

Noteiksim ātrumu kopā.

 ”

Jūsu BMW R 1300 GS

Nesekojiet; rādiet ceļu.

Kopā mēs varam kļūt par kaut ko daudz iespaidīgāku nekā atsevišķi. Jūs varat kļūt par savu vislabāko versiju. Jūs rādat ceļu. Neviens pagrieziens un šķērslis jums nerada grūtības. Nekas jūs nevar apturēt, pat braucot pa bezceļu. Jūsu drosme, ticība sev un mana spēcīgā piedziņas sistēma - tas jūs dzen uz priekšu. Kopā mēs varam uzstādīt jaunus standartus un izdzīvot #SpiritOfGS.

+ Lasīt vairāk

BMW R 1300 GS
Nepieredzēta daudzpusība

Nekādu kompromisu: viss ir pielāgots tieši ūsu vajadzībām. Kādu sēdēšanas pozīciju izvēlēsieties, dodoties pretī Jūsu personīgajām virsotnēm? Augstāk? Zemāk? Brauksiet viens? Vai tomēr ar pasažieri? Jūs labprātāk dodaties ceļā tikai ar pašām nepieciešamākajām lietām vai tomēr izvēlaties ceļot ar lielu bagāžu? Jūs dodat priekšroku komfortabliem ceļojumiem, mērojot garu distanci, vai tomēr sportiskiem un īsiem izbraucieniem? Inovatīvā moduļu rāmja koncepcija var pielāgoties jebkurai jūsu vēlmei. Pastāstiet man kāds būtu ideālais tūrisma Enduro - Jums būs taisnība.

Aprīkots, lai stātos pretī jebkuram izaicinājumam

Ticiet sev

Negaidīta bezrūpība: Jūs visu kontrolējat vien ar 237 kilogramiem* zem jums. Sasniegt cēlus mērķus kļūst pārsteidzoši vienkārši. Jūs iegūsiet vēl nebijušu braukšanas pieredzi uz jebkura ceļa seguma. Braukšana ar stabilitāti un precizitāti. Vienmērīgs sasvērums, bremzēšana, paātrinājums - Jūs to visu kontrolējat. Atklājiet vēl nepieredzēto bezrūpību, ko sniedz jaunizstrādātā šasija, jaunais Monocoque aizmugurējais rāmis, jaunais EVO Telelever un EVO Paralever, kā arī jaunā DSA (Dynamic Suspension Adjustment) un novatoriskā, adaptīvā transportlīdzekļa augstuma kontrole.

*pie DIN pašmasas

+ Lasīt vairāk

Braucējiem ar lieliem mērķiem

Jums priekšā: Jūsu nākamais galamērķis - izcili izgaismots are ikoniskajiem LED matrix priekšējiem lukturiem. Aiz Jums: pagrieziena punkti. Un īsā Monocoque aizmugure ar ekselentu individualizācijas potenciālu. Par to nav šaubu: Jūs braucat ar izcilāko modeli no iespaidīgā Adventure motociklu klāsta. Izpētiet visaptverošo standarta aprīkojumu:

+ Lasīt vairāk
Vadošais lukturis: LED matrix priekšējais lukturis
LED matrix priekšējās gaismas lukturi iebūvēti R 1300 GS no BMW Motorrad
Vēl lielāka braukšanas stabilitāte: EVO Paralever
1300 GS piedziņas bloks no BMW Motorrad
Tik multifuncionāls, cik vien tas iespējams: Daudzpusīgais R 1300 GS rāmis
R 1300 GS rāmis no BMW Motorrad
Braukšanas komforts: Regulējams vējstikls
R 1300 GS regulējamais sporta vējstikls no BMW Motorrad
Ērta un parocīga: motocikla aizmugure
R 1300 GS aizmugures daļa ar pasažiera sēdekli un rokturiem no BMW Motorrad
Lieliska vadāmība: EVO Telelever
R 1300 GS dakšas tilts BMW EVO Telelever priekš R 1300 GS no BMW Motorrad
Raksturīgā skaņa: izplūdes sistēma
R 1300 GS standarta trokšņa slāpētājs no BMW Motorrad
Papildus dinamika: the GS Flyline
R 1300 GS degvielas tvertne no BMW Motorrad

Sasniedziet nākamo līmeni

Sasniedziet nākamo līmeni

Viss ir radīts, pamatojoties uz Jūsu vēlmēm: nākamā līmeņa braukšanas komforts. Inovatīvais Telelever gultnis sniedz lielisku vadāmību. GS Flyline ar īpaši plakanu tvertnes sēdekļa līniju nodrošina jauna veida pārvietošanās brīvību, vieglu manevrēšanu satiksmē un relaksētu braukšanas pozīciju. Plašais ergonomisko piedāvājumu klāsts sniedz iespēju braucējiem iekarot jebkuru ceļa segumu. Pateicoties Riding Assistant vides sensoru sistēmai, jūs varat redzēt vienmēr un visur.

+ Lasīt vairāk

Papildina GS būtību

Papildina GS būtību

Laiks jauniem piedzīvojumiem. Pateicoties Keyless Ride, Jūs varat vienkārši uzkāpt uz sava motocikla un sākt braukt. Jūs jūtaties ērti uz braucēja sēdekļa ar maināmu augstumu no 800 līdz 890 mm, kas pieejams standarta komplektācijā. Jūs aktivizējat pagrieziena rādītāju, kas ir integrēts rokas aizsargā, un pagriežaties virzienā uz brīvību. Ar katru nobraukto metru jums kļūst skaidrāk: Jūs sēžat uz kaut kā patiesi unikāla. Tas ir tieši tik vienkārši – kam patiesi lieliskam nav obligāti jābūt lielākam. Nav lieku detaļu, viss ir kompakts un izstrādāts līdz pēdējai niansei, lai ietvertu patieso GS būtību: neviltotu braukšanas prieku.

+ Lasīt vairāk

Fakti jautrākam braucienam

107
kW (145 hp) pie 7,750 rpm
149
Nm maks. Griezes moments pie 6,500 rpm
1,300
cc tilpums
237
kg pašmasa
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesēšanu

Nepastāv nekādu šķēršļu

Kad esat uz ceļa, viss ir atkarīgs no Jums. Jūsu galvenais uzdevums: vēlēties vēl vairāk. Mans uzdevums: sniegt visu nepieciešamo, lai tas ir iespējams. Jaudīgais 145 ZS dzinējs un mazais transportlīdzekļa svars nodrošina nepieciešamo jaudu. Jebkurā ātruma diapazonā var sajust jaunākās paaudzes boksera iespaidīgo raksturu. Izbaudiet izcilu veiktspēju un iespaidīgu vadāmību, braucot vēl vienmērīgāk pat ar zemu ātrumu.

+ Lasīt vairāk

Jūsu brīvības skaņa

Daudzpusīgāks nekā jebkad agrāk

Traucies pretī virsotnēm pavisam viegli

Autentiski, viegli un vienkārši. Pamata versijā ar dinamisko GS Flyline, izteiktajām līnijām un atlētisko izskatu mēs koncentrējamies uz būtiskāko: jūsu pieredzi.

Light White krāsa

Dinamisms satiekas ar vieglprātību. Standarta braucēja sēdeklim ir divu toņu pārsegs gaiši pelēkā krāsā, kas stiepjas no degvielas uzpildes vāciņa līdz pat pasažiera sēdeklim. Izteiksmīgie riteņi, kuri krāsoti nakts melnā krāsā, noslēdz kontrastu bagāto estētiku.

Esi nepārspējams

Minimālistiskais dizains, unikālais korpuss, vieglā alumīnija degvielas tvertne — viss kopā efektīvi un integrēti pilda savas funkcijas. Apakšrāmis, kas izgatavots no lieta alumīnija, kalpo par pamatu bezgalīgajām iespējām. Galvenais rāmis, standarta lietie riteņi un piedziņa, kas krāsota Avus melnā tonī, nodrošina tumšāku robežu virsbūves apakšējai daļai, kontrastējot ar gaišāko virsbūves priekšējo daļu. Mazā, kompaktā motocikla priekšpuse nodrošina lielisku skatu uz ceļu. Dizainā redzams skaidrs tradīciju pārrāvums - jaunā un simetriskā gaismas ikona.

+ Lasīt vairāk

Radīts vēl prasīgākiem braucējiem

Vai Jūs vienmēr sagaidāt vēl vairāk un labāk?  Tā tam būtu jābūt. Izpētiet individualizācijas iespējas. Jūs varat atrast savām vajadzībām atbilstošos produktus plašajā aprīkojuma klāstā un oriģinālajā BMW Motorrad aksesuāru klāstā. Jūs varat izveidot motociklu ar savu unikālo raksturu jau no paša sākuma: GS Trophy bezceļa segumam, Triple Black, kas piedāvā visaugstāko komforta līmeni un universālas īpašības, vai Tramuntana nepārspējamai ekskluzivitātei.

+ Lasīt vairāk

Izpildītājs

Vai vēlaties sasniegt vairāk vēl ātrāk? Nekādu problēmu. Šis rekomendētais aprīkojums ļauj izbaudīt vēl vairāk motocikla priekšrocību. Pats galvenais ir patīkamāks brauciens – dinamikas pakotne to padara iespējamu. Papildus tam, jūs varat izbaudīt uzlabojumus arī tādos aspektos kā drošība un ceļošanas komforts. Izpētiet mūsu rekomendācijas un ieteikumus vai arī konfigurējiet savu versiju.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Dynamics pakotne

Dynamics pakotne ļauj pilnībā izmantot sportiskā transportlīdzekļa potenciālu. Pateicoties Shift Assistant Pro un Pro braukšanas režīmiem, katrs brauciens var būt dinamisks un aizraujošs ar individuālām konfigurācijas iespējām. Sporta bremzes un elektroniskā piekare (DSA) nodrošina optimālu vadāmību un drošību.

Priekšējais lukturis Pro

Headlight Pro pārsteidz braucējus ar uzlabotu skatu un piesaistošu estētiku. Braukšanas gaismas, tālās gaismas un pagriezienu gaismas ir veidotas kā LED matrix. Tā piedāvā modernas apgaismojuma funkcijas. Tas ļauj braucējiem apgaismot ceļu tādā veidā, kas vislabāk atbilst braukšanas situācijai.

Paplašināta roku aizsardzība

Paplašinātā roku aizsardzība nodrošina labāku roku un apakšdelmu aizsardzību pret vēju un laikapstākļiem. Tādējādi jūs ne tikai izbaudīsiet ērtāku braucienu, bet ta laikā būs garantēta arī lielāka drošība.

Bagāžas turētājs

Bagāžu var droši piestiprināt pie bagāžas turētāja, kas izgatavots no triecienizturīgas plastmasas. Turētajā ir izmantots pasažiera sēdekļa stiprinājuma elements. Apvienojumā ar Vario koferiem tas rada plašu un ērtu bagāžas platformu. Tas var noturēt 5 kg kravu, un sānos var nostiprināt 20 kg bagāžu.

Aprīkots, lai stātos pretī jebkuram izaicinājumam

spinner