M Performance Parts

M Performance Parts

Jūs zināt, ka spējat vairāk. To pašu mēs varam teikt par sevi!

Dizains, ergonomika, materiāli, izgatavošanas kvalitāte: runa ir par precizitāti līdz gramiem un milimetriem – lielākai jaudai uz ielas un sacīkšu trasēs. Tas ir brīdis, kad vienādojumā parādās mūsu M pakotnes un M Performance Parts. Tās ļauj pielāgot motociklu tieši jūsu vēlmēm – maksimālai veiktspējai ar optimālu kontroli un drošību.

+ Lasīt vairāk

Navigācija un sakari

Navigācija un sakari

Neviena nepareiza pagrieziena

Navigācija un sakari motociklistiem ir ļoti svarīgi. BMW Motorrad sakaru sistēmas un Bluetooth bezvadu tehnoloģijas palīdz uzturēt saikni un sazināties ar savu līdzbraucēju. Lai Jūs varētu droši, priecīgi un piemērotākajā maršrutā sasniegt savu galamērķi (vienatnē vai kopā ar līdzbraucēju). 

+ Lasīt vairāk

Mīkstie bagāžas risinājumi

Mīkstie bagāžas risinājumi

Ņemiet līdzi visu nepieciešamo

Praktiskas, daudzveidīgas un mūsdienīgas: mūsu mīkstās bagāžās somas varat pielāgot savām vajadzībām gan uz motocikla, gan citviet. Mūsu somas un mugursomas ir izgatavotas no augstas kvalitātes materiāliem, tāpēc tās ir īpaši izturīgas. To konservatīvais dizains iederas visos apstākļos – arī tad, kad nebraucat ar motociklu. Ik detaļa ir rūpīgi pārdomāta, un katrā lietošanas reizē jūs pārliecināsieties, ka šīs kolekcijas motociklistiem ir izstrādājuši motociklisti.

+ Lasīt vairāk

Dizaina programma

Dizaina programma

Padariet motociklu no tiesas savu

Mēs piedāvājam augstākā līmeņa pielāgošanas iespējas. Lai Jūs varētu savu motociklu padarīt patiesi unikālu. Mūsu vēlme izmantot tikai labākos materiālus un nodrošināt nevainojamu kvalitāti ir līdzvērtīga Jūsu rūpēm par katru mazāko niansi. Tas attiecas gan uz mazām detaļām, gan tādām lielām daļām kā dzinēja apdares elementi, kas nereti var arī piešķirt motociklam noteiktu raksturu.

Un daudzas no šīm detaļām kalpo ne tikai vizuālam akcentam, bet arī uzlabo funkcionalitāti vai sniegumu un vienmēr padara braucienu patīkamāku.

+ Lasīt vairāk

Ergonomika un komforts

Ergonomika un komforts

Piemērots tieši Jums

Optimāli pielāgojiet motociklu savām vajadzībām un braukšanas paradumiem. Vai uz ceļa Jums ir svarīgāks sportiskais gars vai ērta braukšana? Vai biežāk dodaties garos pārbraucienos vai spontānos izbraucienos? Vai labprātāk ceļojat vienatnē vai ar kādu kopā?

Mēs nodrošinām vajadzīgos risinājumus, sākot ar sēdekļa pozīciju un beidzot ar aizsardzību no vēja un laikapstākļiem.    

+ Lasīt vairāk

Drošība

Drošība

Aizsardzība braucējam un motociklam

Jūsu lietojuma vide un paradumi nosaka vajadzīgo aizsardzību: mūsu piederumu kolekcijā ir pieejami gan aktīvās, gan pasīvās aizsardzības risinājumi. Klāstā pieejams viss, sākot ar aizsargiem vai dažādiem stiprinājumiem, kas pasargās pret nolietojuma pazīmēm vai dažādiem bojājumiem, un beidzot ar roku aizsargiem vai vējsargiem, kas padarīs braukšanu patīkamāku.    

+ Lasīt vairāk

Apkope un tehnoloģija

Apkope un tehnoloģija

Jūsu BMW ir augstākās kvalitātes spēkrats, kas ir optimāli aprīkots paredzētajam mērķim. Taču tie, kuri regulāri uzturēs un rūpīgi apkops savu transportlīdzekli, varēs to izbaudīt ilgāk. Tāpēc mēs piedāvājam plašu klāstu ar izstrādājumiem, kas palīdzēs Jums to izdarīt. Sākot no vienkāršiem tīrīšanas piederumiem un beidzot ar montāžas statīviem. Tādējādi pat ikgadējā glabāšana ziemā nespēs nomākt pirmo saules staru gaidīšanas prieku.    

+ Lasīt vairāk

Pārstāvja kontaktinformācija

Jūsu pilnvarotais BMW Motorrad partneris

Padariet savus motociklus unikālus ar oriģinālajiem BMW Motorrad piederumiem. Atnāciet ciemos un saņemiet ieteikumus.

Sazinieties ar mums tagad
spinner