BMW K 1600 GT

Dinamikas pārpilns, bagāts iespaidiem

Jūsu brauciens ir ideāls, ja pēc pirmā pagrieziena esat aizmirsis visu, ko atstājāt. Kad jūtat neatvairāmu piedziņas reakciju uz vissīkāko pavēli. Pārfrāzējot: kad jums ir viss nepieciešamais, bet tik un tā saņemat vairāk: vairāk komforta, vairāk snieguma. Leģendārais sešcilindru K 1600 GT tagad ved jūs uz priekšu ar vēl lielāku atdevi. Tam atbilstoši jaunais kokpits ticis pilnībā pielāgots jūsu vajadzībām. Nepārspējamai augstas veiktspējas ceļošanai, kad esat izbraukumā ar līdzīgi domājošiem cilvēkiem. Pilnvērtīgi #RideAndShare.

K 1600 GT īpašās iezīmes

Automātiskā braukšanas pozīcijas kompensācija
Fokusā dinamiskie ESA sensori.
Iestrādāts viedtālruņa uzlādes nodalījums
Iestrādātais uzlādes nodalījums ar mobilo tālruni,
Style Sport konfigurācija
K 1600 GT Light White/metāliskā Racing Blue/Racing Red krāsā.
Leģendārs dzinējs
Fokusā sešcilindru dzinējs.
Izcilais 10,25 collu TFT
Fokusā K 1600 GT TFT displejs.
Konfigurējama izvēles poga
Fokusā četras numurētās izvēles pogas.
Pilns LED priekšējais lukturis
Fokusā LED priekšējie lukturi.
Skaņu pastiprinošā audiosistēma 2.0
Fokusā TFT displejs un K 1600 GT skaļruņi.

Sākot ar sniegumu un beidzot ar komfortu un vadāmību – K 1600 GT ir pilnībā pielāgots jūsu braukšanas pieredzei, līdz pat sīkākajai detaļai. Pat braucienus tumsā tagad varat veikt daudz dinamiskāk nekā jebkad iepriekš. Pārvērtiet nakti par dienu ar pilno LED priekšējo lukturi. Un adaptīvais priekšējais lukturis nodrošina papildu braukšanas prieku un drošību, gandrīz pilnībā izgaismojot līkumus. Lai kurp jūs dotos, jūsu ceļu klāj gaisma. Arī papildaprīkojuma audiosistēma 2.0 atstāj iespaidu ar izcilu saķeri un signāla kvalitāti, nodrošinot ideālo skaņu saullēktam pēc brauciena visas nakts garumā.

+ Lasīt vairāk

Tikpat unikāls kā jūsu brauciens

Krāsai jābūt pievilcīgai – idejai jābūt īstajai

K 1600 GT vadītājiem ir kas kopīgs: dinamika un ceļošana augstākajā līmenī. Taču, kas attiecas uz krāsas izvēli, līdzību vairs nav: nākamais līkums vienmēr ir skaistākais. Gluži kā jūsu motocikls.

Style Sport konfigurācija

Cik daudz dinamikas var būt luksusa ceļojumā? Style Sport konfigurācija to iespaidīgi demonstrē ar krāsu triādi, ko veido metāliska Light White/metāliska Racing Blue/Racing Red virsbūves krāsa un akcenti, ieskaitot zelta krāsas bremžu suportu priekšpusē un kontrastējošu Light White krāsojumu uz priekšējā diska dekoratīvās uzlikas.

Metāliska Black Storm krāsa

Cik daudz krāsas nepieciešams komfortam, dinamikai un luksusam? K 1600 GT bāzes modelis metāliskā Black Storm krāsā ir precīzākā atbilde uz šo jautājumu: sākot ar rāmi un beidzot ar sēdekli un gaisa plūsmas deflektoriem.

719 opcija Minerālbalts metālisks ar svītrām

Kā vislabāk izpaust greznību, komfortu un eleganci? K 1600 GT ar opciju 719 Minerālbalts metālisks ar svītrām atbild uz šo jautājumu līdz pat pēdējai detaļai - citiem vārdiem sakot, līdz pat hromētajai slīdēšanas plūsmas deflektora apdarei.

Vienmēr nedaudz vairāk

Vienmēr nedaudz vairāk

Pateicoties plašajam papildaprīkojuma un oriģinālo BMW Motorrad piederumu klāstam, varat pielāgot savu motociklu sev un saviem braucieniem vēl vairāk. Piedāvājam Comfort pakotni un Tour pakotni no rūpnīcas: piemēram, Comfort pakotnē piedāvāta pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro, kas ļauj pārslēgt pārnesumu, neizmantojot sajūgu. Pateicoties audiosistēmai 2.0 un LED papildu lukturim, Tour pakotne piedāvā gan audiālus, gan vizuālus akcentus. Un tas ir pašsaprotami, ka pēdējais sevišķi attiecas uz papildaprīkojuma Option 719 sēdekli un Option 719 kaltajiem diskiem. 

+ Lasīt vairāk

Perfekti sagatavots

Perfekti sagatavots

Esam sagatavojuši divus motociklus kā piemērus, lai piedāvātu idejas vēl augstākai individualizācijas pakāpei. “Dynamic” un “Stylish” varianti. Par visu visvairāk vēršam uzmanību uz K 1600 GT dinamiku un dizainu. 

+ Lasīt vairāk

Vēl nekad tā neesat ceļojis: pilnekrāna režīmā – 10,25 collu TFT krāsu displejs ar savienojamību ļauj virtuāli iegremdēties kartēs. Ideāla lasāmība un skaidra kartes navigācija papildina jebkuru informāciju. Pateicoties viedtālrunī balstītajai navigācijai, vadība ir tikpat viegla, pie kādas esat pieradis ikdienā: tas ir tas, ko dēvējam par ideālu dizainu un absolūti nepārspējamām īpašībām. Īpašībām, kuras jau atspoguļo dinamiskais un sportiskais K 1600 GT izskats. 

+ Lasīt vairāk

Aizraujošs sešcilindru vienrindas dzinējs

1649
cm3 darba tilpums
64
litru glabāšanas vieta
180
Nm maks. griezes moments pie 5250 apgr./min
810
mm sēdekļa augstums
Sešcilindru četrtaktu vienrindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesi

Relaksēti slīdat vai traucaties cauri ainavām? Viss, kas nepieciešams, lai to izlemtu, braucot ar K 1600 GT, ir neliels pagrieziens ar plaukstas locītavu. Leģendārā sešcilindru dzinēja pārveidotā dzinēja vadības ierīce nodrošina vēl vairāk intensitātes visās jomās. Tas nozīmē, ka tagad jaudu un griezes momentu varat atbrīvot vēl spēcīgāk. Tagad motocikla 160 ZS nominālā jauda sasniedzama par 1000 apgr./min ātrāk – pie 6750 apgr./min. Dzinēja bremzēšanas momenta kontrole (dinamiskā dzinēja bremzēšanas vadība) un dinamiskā ESA nodrošina stabilitāti un drošību, kā arī ir ideāli pielāgota tagad vēl emocionālāk izstrādātajiem braukšanas režīmiem: intensīvai ceļošanai, demonstrējot sniegumu. 

+ Lasīt vairāk

#RideAndShare – ceļojums turpinās šeit

spinner