BMW K 1600 B

Bezrūpīgs luksuss Bagger stilā.

Ar K 1600 B viena lieta ir skaidra: nekas nav aizraujošāk par relaksētu braucienu. Plašā ainava aiztraucas jums garām, kamēr jūs pats esat pilnībā relaksējies. Taču sekundes laikā varat izbaudīt arī leģendārā sešcilindru dzinēja jaudas atbrīvošanu. No tā brīža jūs burtiski apēdat ceļu savā priekša, pārvēršot relaksētu braucienu ar luksusa komfortu aizraujošā augstas veiktspējas ceļošanā. Gluži kā tas būtu gaidāms no pagarinātā un dinamiski veidotā Bagger silueta. Pateicoties K 1600 B, priecājaties un lepojaties ar pagarināto formu, taču ilgi vienatnē nepaliksiet. Vienkārši sakot – #RideAndShare.

 

K 1600 B īpašās iezīmes

Skaņu pastiprinošā audiosistēma 2.0
Fokusā TFT displejs un K 1600 B skaļruņi.
Izcils sešcilindru dzinējs
Fokusā sešcilindru dzinējs.
Unikāls hidrografikas krāsojums
Fokusā sānu somas ar Option 719 krāsojumu.
Iestrādāts viedtālruņa uzlādes glabāšanas nodalījums
Iestrādātais uzlādes nodalījums ar mobilo tālruni,
Ērti atlokāmi kāpšļi pasažierim
Fokusā K 1600 B kāpšļi.
Spēcīgi priekšējie lukturi
Fokusā LED priekšējie lukturi.
Izcilais 10,25 collu TFT krāsu displejs
Fokusā krāsu displejs ar BMW Motorrad sākuma ekrānu.
Konfigurējamas izvēles pogas
Fokusā četras numurētās izvēles pogas.

Vadāmība, komforts, drošība un sniegums: tā, kā tas ir ar K 1600 B. Viss veidots tā, lai atbilstu jums un jūsu ceļošanas pieredzei. Šajā procesā jaunā apgaismojuma tehnoloģija ir pati mūsdienīgākā: pateicoties pilnajam LED priekšējam lukturim ar adaptīvo priekšējo lukturi, varat nakti pārvērst dienā kā vēl nekad iepriekš, traucoties cauri līkumiem daudz dinamiskākā veidā. Arī navigācija nosaka jaunus standartus diezgan burtiski. Pilnekrāna režīmā displejs izceļas ar savu 1920 x 720 pikseļu Full HD izšķirtspēju. Savus maršrutus jūs pazīstat – bet turpmāk ar baudu atklāsiet jaunus. 

+ Lasīt vairāk

Vairāk nekā motocikls – jūsu motocikls

Jūsu izskatam ir nozīme

Relaksēta braukšana pilnīgā luksusā, vienmēr paturot acīs apvārsni: tāda ir K 1600 B pasaule. Ik brīdim, ik iespaidam ir nozīme šajā lielajā plašumā. Un – pats svarīgākais – nozīme ir iespaidam, ko atstājat.

Exclusive konfigurācija

K 1600 B Exclusive motociklu raksturo izcilība jebkuros apstākļos – gan šaurās pilsētas ielās, gan caurbraucot nebeidzamas ainavas. Metāliska matēta Manhattan krāsa izceļ tā neatkarīgo tēlu. Īpašu iespaidu rada tā akcenti, tostarp priekšējā riteņa dubļusargs korpusa krāsā un dzinēja spoilers matētā Night Black krāsā.

Metāliska Black Storm krāsa

Šim K 1600 B ir raksturīgas unikālas skaidri izteiktas līnijas. Sākot ar priekšējo riteņa pārsegu un beidzot ar dzinēja spoileru un ietvariem – siluets ir vienots veselums eleganti melnā krāsā.

Option 719 Midnight

Diezgan burtiski unikāls. Option 719 Midnight akcents ir metāliskā Meteoric Dust II krāsa. Tā sarežģītais hidrografikas krāsojums pārstāv veselu galaktiku. Tieši šajā ziņā katrs K 1600 B kļūst par patiesi unikālu.

Pilns komplekts

Pilns komplekts

Ar K 1600 vienmēr varat paveikt mazliet vairāk. Ne tikai nobraukuma ziņā. Pateicoties plašajam papildaprīkojuma un oriģinālo BMW Motorrad piederumu klāstam, varat Bagger pārvērst tieši tādā motociklā, kādu vēlaties. Papildus varat baudīt Comfort un Tour pakotņu priekšrocības. Comfort pakotnē iekļauta Keyless Ride bezatslēgu piekļuve un pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro – vēl relaksētākai braukšanai. Piemēram, Tour pakotne, atstāj iespaidu ar audiosistēmu 2.0 vai ērtiem kāpšļiem. Mēs esam sagatavojuši divus variantus, lai jūs iedvesmotu.

 

+ Lasīt vairāk

Ieskats aizkulisēs

Ieskats aizkulisēs

Par ko domājām, kad nonācām pie hidrografikas krāsojuma? Cik daudz precizitātes un meistarības ir Option 719 Midnight pamatā? Un kā tas ir iespējams, ka nav divu vienādu motociklu? Uzziniet par to šeit.

+ Lasīt vairāk

Dizaina kods – tipisks Bagger

K 1600 B ir pierādījums tam, ka varat ideāli peldēt pret straumi, ja tiek ievērotas plūdlīnijas. Pagarinātais, Bagger raksturīgais siluets ar savu zemo aizmugurējo daļu apvieno elegantu, bezrūpīgu raksturu ar spēcīgu klātbūtni. Viss motocikls ir pilnībā pielāgots jums un jūsu ideālajam braucienam: sākot ar lietām, kas ir pamanāmas uzreiz, piemēram, kāpšļiem, un beidzot ar aprīkojumu, ar ko varat iepazīties, apsēžoties uz motocikla, piemēram, kokpitu. Tas demonstrē pilnīgi jaunu dizaina izteiksmi: skaidri un funkcionāli. 10,25 collu TFT krāsu displejam ir pat rūdīts neatstarojošs aizsargstikls optimālai lasāmībai. Kas attiecas uz brauciena baudīšanu, K 1600 B visu atstāj jūsu ziņā, taču nekas nenotiek tāpat vien. 

+ Lasīt vairāk

Nepārspējams sešcilindru vienrindas dzinējs

1649
cm3 darba tilpums
66
litru glabāšanas vieta
180
Nm maks. griezes moments pie 5250 apgr./min
750
mm sēdekļa augstums
Sešcilindru četrtaktu vienrindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesi

Vai varat bezrūpīgu raksturu izteikt skaitļos? Ar K 1600 B tas ir iespējams: pateicoties tā pārstrādātajai dzinēja vadības ierīcei, tas rada 160 ZS nominālo jaudu par iespaidīgiem 1000 apgriezieniem minūtē ātrāk nekā iepriekš, kamēr palielinātais maksimālais 180 Nm griezes moments jau pieejams ar 5250 apgriezieniem minūtē: vēl lielākai intensitātei, nepārspētam vilces spēkam un spēkpilnākam izskatam. Katram taisnajam ceļa posmam, katram apdzīšanas manevram, katram līkumam – vai tikai jums. Tam atbilstoši radītie braukšanas režīmi, lai tie būtu vēl vairāk emocijas raisoši ar dzinēja bremzēšanas momenta kontroli (dinamisko dzinēja bremzēšanas vadību) un dinamisko ESA, kas garantē nepieciešamo stabilitāti un drošību. Un tas viss ir tik bezrūpīgi vadāms, cik izklausās.

+ Lasīt vairāk

#RideAndShare – ceļojums turpinās šeit

spinner