Bayerische Motoren Werke Aktiengesellschaft (BMW AG) pateicas Jums par šīs tīmekļvietnes apmeklējumu un Jūsu interesi par BMW zīmolu.


DATU AIZSARDZĪBA

Lietojot mūsu pakalpojumus, Jums var tikt lūgts sniegt personisku informāciju. Atbildēšana uz šādiem jautājumiem ir brīvprātīga. Jūsu personas datus uzglabās un apstrādās saskaņā ar Latvia datu aizsardzības likumiem.

Ar BMW AG tīmekļvietņu starpniecību ievāktos personas datus izmantos ar mērķi sagatavot līgumus un apstrādāt Jūsu pieprasījumus. BMW AG garantē Jūsu personas datu konfidencialitātes ievērošanu atbilstoši piemērojamajiem datu aizsardzības likumiem. Jebkāda Jūsu datu apstrāde un izmantošana konsultāciju sniegšanas, reklāmas un tirgus izpētes nolūkos notiks tikai ar Jūsu skaidru piekrišanu. Paziņojums par piekrišanu apstrādei iepriekš minētajiem nolūkiem tāpat ietver Jūsu datu nodošanu BMW AG koncerna uzņēmumiem, kā arī citām piekrišanas paziņojumā uzskaitītajām trešajām pusēm, kurām var tikt nodoti Jūsu dati. Ja Jūs nesniegsiet savu piekrišanu, Jūsu dati netiks nodoti. Jūs varat jebkurā laikā atsaukt savu piekrišanu jebkādai turpmākai apstrādei. Lai to izdarītu, lūdzam sazināties ar BMW Partneru dienestu customerservice@bmw.lv.
 

SĪKDATNES

Sīkdatnes ir nelielas teksta datnes, ko tīmekļvietnes saglabā Jūsu cietā diska diskdzinī. Tās nekaitē Jūsu datoram, nesatur vīrusus un nesatur nekādus personas datus par Jums.

Sīkdatnes ļauj mums atpazīt Jūs, kad Jūs atkārtoti apmeklējat mūsu tīmekļvietni un piedāvāt īpaši Jums radītus un Jūsu vajadzībām pielāgotus piedāvājumus. Jūs varat jebkurā laikā atspējot sīkdatņu izmantošanu Jūsu pārlūkprogrammas iestatījumos.
 

VEIKTSPĒJAS SĪKDATNES: LIETOTĀJA ATSEKOŠANA 

Mūsu tīmekļvietne izmanto Speed-Trap dinamiskās datu vākšanas (Speed-Trap Dynamic Collection) un Adobe tehnoloģijas, lai apkopotu informāciju par to, kā lietotāji mijiedarbojas ar tīmekļvietni un tās saturu. Vietnes īpašnieks izmanto šo informāciju, lai nodrošinātu, ka tīmekļvietne rada pievienoto vērtību tās apmeklētājiem, piemēram, pielāgojot saturu viņu personiskajām vajadzībām. Piekļuve datiem, izmantojot Speed-Trap dinamiskās datu vākšanas tehnoloģiju, ir tikai tīmekļvietnes īpašniekam, un minētie dati tiks šifrēti pirms to vākšanas. Tas nekādā veidā neapdraudēs Jūsu drošību un privātumu. Izmantojot Adobe tehnoloģiju, datus vāc ar Adobe Analytics un Adobe dinamiskās ciļņu vadības (Adobe Dynamic Tag Management) rīku palīdzību un tos anonimizē, apstrādā un uzglabā Adobe datu centros Eiropā. Ja vēlaties iebilst pret datu vākšanu ar Adobe starpniecību, Jūs to varat izdarīt, veicot atteikšanās procedūru Adobe tīmekļvietnē. 
https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html


Ja vēlāties atteikties no Speed-Trap dinamiskās datu vākšanas un Adobe tehnoloģiju izmantošanas, kā arī veiktspējas sīkdatnēm, Jūs to varat izdarīt, izmantojot attiecīgās pogas mūsu tīmekļvietnes sadaļā “Sīkdatnes”.
Ja Jūs dzēšat visas savas sīkdatnes vai apmeklējat šo tīmekļvietni no cita datora, Jums ir atkārtoti jāveic atteikšanās procedūra. Ja Jūsu drošības iestatījumi ir pārāk strikti un sīkdatne tiek bloķēta, mēs nevarēsim izpildīt Jūsu atteikšanās pieprasījumu. Ja tā būs, Jums par to paziņos, un Jums būs jāatkārto atteikšanās process ar zemākiem drošības iestatījumiem. 
https://www.adobe.com/privacy/opt-out.html
 

AUTORTIESĪBAS

Uz visu šajā vietnē ievietoto informāciju attiecināmas BMW AG, Minhene, Vācija, autortiesības. Autortiesību aizsardzība attiecas uz visu BMW Group tīmekļa vietnes tekstu, attēlu, audio un video filmu reproducēšanu un izplatīšanu komerciālos nolūkos. Saturu nedrīkst kopēt un mainīt lietojuma nolūkā citās tīmekļa vietnēs. Dažās no BMW Group tīmekļa vietnēm var būt attēli, uz kuriem attiecas trešo pušu autortiesības.
 

ATBILDĪBA

Šī tīmekļvietne tika veidota ar vislielāko iespējamo rūpību. Tomēr, BMW AG nevar garantēt tajā esošās informācijas pareizību un precizitāti. BMW AG izslēdz jebkāda veida atbildību par kaitējumu, kas tieši vai netieši rodas šīs tīmekļvietnes lietošanas rezultātā, ciktāl to nav izraisījusi apzināta rīcība vai rupja nolaidība no BMW AG puses.
 

PREČU ZĪMES

Ja vien nav norādīts citādi, visas preču zīmes šajā tīmekļvietnē ir aizsargātas ar preču zīmju likumiem BMW Koncerna labā. Jo īpaši, tas attiecas uz zīmoliem, prototipu aprakstiem, logotipiem un emblēmām.
 

LIETOŠANAS TIESĪBAS

BMW AG vēlas Jums piedāvāt inovatīvu un informatīvu tīmekļvietni. Jebkāds tajā esošais intelektuālais īpašums, piemēram, patenti, zīmoli un autortiesības, ir aizsargāts. Ar šīs tīmekļvietnes starpniecību netiek piešķirtas nekādas licences BMW Koncerna uzņēmumu vai trešo pušu intelektuālā īpašuma lietošanai.
 

FACEBOOK SOCIĀLO SPRAUDŅU IZMANTOŠANA

Kā daļa no BMW AG tīmekļvietnes ar domēnu www.bmw.lv, tiek izmantoti sociālie spraudņi (“Spraudņi”) no sociālā tīkla facebook.com. To pārzinis ir uzņēmums “Facebook Inc.”, 1601 S. California Ave., Palo Alto, Kalifornija (CA) 94304, ASV (“Facebook”). Šos Spraudņus var atpazīt pēc Facebook logotipa. Kad Jūs apmeklējat BMW AG tīmekļvietni ar domēnu www.bmw.lv, Jūsu pārlūkprogramma izveido tiešu savienojumu ar Facebook serveriem. Tīmekļvietnē iegultais Spraudņu saturs tiek pārsūtīts tieši uz Jūsu pārlūkprogrammu un no tās. Pateicoties Spraudņu iegulšanai, Facebook saņem informāciju par to, ka Jūs esat apmeklējuši attiecīgo lapu BMW AG tīmekļvietnē. Ja esat pierakstījies savā Facebook kontā, Facebook var piesaistīt apmeklējumu Jūsu Facebook kontam. Lūdzam ņemt vērā, ka šīs informācijas apmaiņa notiek jau tad, kad Jūs apmeklējat mūsu tīmekļvietni ar domēnu www.bmw.lv, neatkarīgi no tā vai Jūs veicat mijiedarbību ar Spraudņiem vai nē. Ja veicat mijiedarbību ar Spraudņiem, piemēram, klikšķinot uz pogas “Patīk”, attiecīgā informācija tiks pārsūtīta tieši no Jūsu pārlūkprogrammas Facebook un saglabāta tur. Lūdzam skatīt Facebook Privātuma politiku, lai uzzinātu vairāk par datu vākšanas nolūkiem un apjomu, Jūsu datu turpmāku apstrādi un lietošanu no Facebook puses, kā arī Jūsu attiecīgajām tiesībām un iestatījumu iespējām saistībā ar Jūsu privātuma aizsardzību.
www.facebook.com/policy.

Kui te ei soovi, et Facebook koguks teie kohta andmeid meie veebilehe külastamise ajal, peaksite enne BMW AG veebilehe külastamist Facebookist välja logima.


ĀRPUSTIESAS STRĪDU IZSKATĪŠANA

Pamatojoties uz juridisku pienākumu, mums ir pienākums paziņot Jums, neatkarīgi no mūsu dalības alternatīvā strīdu izskatīšanas procesā, ka Eiropas Komisija ir izveidojusi Tiešsaistes strīdu izskatīšanas (TSI) platformu patērētāju strīdu ārpustiesas izskatīšanai. Šī platforma ir pieejama, apmeklējot adresi:
http://ec.europa.eu/consumers/odr/.

Mūsu elektroniskā pasta adrese ir customerservice@bmw.lv.

 

+ Lasīt vairāk
spinner