BMW K 1600 GTL

Ceļošana kopā

Ir kāds vācu sakāmvārds, kas skan apmēram šādi – tas, kurš ceļo ar ambīcijām, ceļā nekad nav viens. Tas ir sevišķi patiesi tad, kad ceļojat ar kādu kopā. BMW K 1600 GTL pārstāv abus šos elementus. Tas piedāvā augsta snieguma ceļošanu, kurā pārdomāts ir itin viss. Tā jaudīgais sešcilindru dzinējs tagad piedāvā vairāk dinamiskuma un izcilu raksturu: pateicoties komfortabli veidotajai transportlīdzekļa ģeometrijai, varat baudīt ik kilometru. Pārveidots arī kokpits: tas pilnībā pielāgots mijiedarbībai ar jums, lai jūs varētu baudīt katru braucienu vēl apzinātāk un intensīvāk. Jo ceļošana kopā sākas šeit – patiesi #RideAndShare garā. 

K 1600 GTL īpašās iezīmes

Aizraujošs dzinējs
Focus on the six-cylinder engine.
Iestrādāts viedtālruņa uzlādes nodalījums
Iestrādātais uzlādes nodalījums ar mobilo tālruni,
Konfigurējamas izvēles pogas
Fokusā četras numurētās izvēles pogas.
Kvalitatīvais Option 719 Classic kaltais disks
K 1600 GTL ar melnu Option 719 disku.
Izcilais 10,25 collu TFT displejs
Fokusā K 1600 GTL TFT displejs.
Plaša vieta bagāžai un glabāšanai
Fokusā K 1600 GTL atvērtās sānu somas.
Spēcīgi LED priekšējie lukturi
Fokusā LED priekšējie lukturi.
Skaņu pastiprinošā audiosistēma 2.0
Fokusā TFT displejs un K 1600 GTL skaļruņi.

Reizēm tieši mazās lietas ir tās, kas padara braucienu neaizmirstamu. Tāpēc K 1600 GTL ir ekskluzīvs līdz pat sīkākajai detaļai: neatkarīgi no tā, vai tas ir roku balsts jūsu sabiedrotajam, izsmalcināti ieliktņi koferiem un augšējam koferim vai daudzās hromētās detaļas, kas padara jūsu motocikla izskatu ideālu. Jūs pats varat paļauties uz labākajiem apgaismojuma apstākļiem, kādus varētu vēlēties, pateicoties pilnajam LED priekšējam lukturim ar adaptīvo priekšējo lukturi. Pārvērtiet nakti dienā – un brauciet visu diennakti ideāla apgaismojuma apstākļos: ekskluzīvam komfortam un lielākai drošībai 

+ Lasīt vairāk

Esat jūs pats – un izrādiet to

Krāsas ir tikai gaisma – taču tā ir īpaša gaisma

Neatkarīgi no tā, kuru krāsu izvēlēsieties, tā izcels K 1600 GTL prestižu. Galu galā par to, ka braucat ar augstākā kalibra motociklu, var liecināt ne tikai komforts un sniegums.

Opt. Metāliskā 719 Meteoric II Dust krāsa

K 1600 GTL metāliskajā Meteoric II Dust krāsā iemieso maksimālu eleganci un nepieradinātu jaudu, radot harmonisku mašīnu, kas nebaidās slodzes.

Exclusive konfigurācija

Ceļošana ļauj iepazīt pasauli, tostarp krāsu pasauli: Exclusive konfigurācijas elegantajās metāliskajās Black, Monolith un Gravity Blue krāsās vienlaikus nomierina un rada patiesas dinamikas sajūtu, turklāt to var lieliski papildināt ar papildu hromētām detaļām.

Metāliska Black Storm krāsa

Pilnībā melns. Tā vienmēr ir bijusi elegances un jaudīgas dinamikas zīme, kas padara to par lielisku izvēli modelim K 1600 GTL.

Ekskluzīvi – ekskluzīvi jums

Ekskluzīvi – ekskluzīvi jums

Galu galā palikt uzticīgam sev un savai pieejai ir vissvarīgākais – pat tad, kad esat ceļā. Padariet K 1600 GTL par patiesi savu motociklu ar mūsu papildaprīkojumu un oriģinālajiem BMW Motorrad piederumiem. Komforta pakotne jau nodrošina jūs ar papildu LED priekšējiem lukturiem un dzinēja aizsargstieņiem, kā arī Keyless Ride bezatslēgas piekļuvi, centrālās atslēgas sistēmu un pretaizdzīšanas signalizācijas sistēmu. Pakotni noslēdz pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro, kas ļauj veikt pārnesumu pārslēgšanu, nenospiežot sajūgu. 

+ Lasīt vairāk

Nosaukums izsaka visu

Nosaukums izsaka visu

K 1600 GTL ir pilnīgs un tik meistarīgi izveidots, kā jūs to spētu iztēloties savos pārdrošākajos sapņos. Taču tāpat kā katrā braucienā iespējams iestarpināt vēl pa kādam kilometram, vienmēr varam papildināt arī motociklu. Esam izveidojušo divus motociklus, lai jūs iedvesmotu: “endurance runner” un “exclusive” variantus. Iedvesmojieties un atklājiet vēl vairāk komforta un personisku akcentu.

+ Lasīt vairāk

Sportisks, dinamisks un izcils – K 1600 GTL pārstāv ekskluzīvu un komfortablu ceļošanu. Taču jūsu dizaina standarti ir vēl augstāki: nezaudēt sakarus vienam ar otru, lasīt kartes, sasniegt savu galamērķi kā komandai, mērojot visskaistākos maršrutus. K 1600 GTL 10,25 collu TFT krāsu displejs ir ideālais sabiedrotais šajā nolūkā. Tā pilnekrāna režīms piedāvā pilnībā interaktīvu kartes skatu navigācijai ar BMW Motorrad Connected lietojumprogrammu: tādai kokpita navigācijai, kādu neesat piedzīvojis nekad iepriekš. Savukārt, dalītā ekrāna režīmā varat paļauties uz vairākām funkcijām vienlaikus, un spējat tās vadīt vienkāršā veidā, izmantojot daudzfunkcionālo slēdzi. 

+ Lasīt vairāk

Leģendārais sešcilindru vienrindas dzinējs

1649
cm3 darba tilpums
180
Nm maks. griezes moments pie 5250 apgr./min
113
litru glabāšanas vieta
750
mm sēdekļa augstums
Sešcilindru četrtaktu vienrindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesi

Kā rodas leģendas un kā tās ceļo pa pasauli? Ar K 1600 GTL sešcilindru dzinēju atbilde ir skaidra: ceļojot. Tā nepārspējamais raksturs un sniegums ir leģendāri, taču arī taustāmi. Un, pateicoties pārstrādātajai dzinēja vadības ierīcei, jaudas un griezes momenta vērtības ir vēl ievērojamākas. Motocikla 160 ZS nominālā jauda jau sasniedzama par 1000 apgr./min ātrāk – pie 6750 apgr./min. Dzinēja bremzēšanas momenta kontrole (dinamiskā dzinēja bremzēšanas vadība) un dinamiskā ESA nodrošina stabilitāti un drošību, kā arī ir ideāli pielāgota tagad vēl emocionālāk izstrādātajiem braukšanas režīmiem: augsta snieguma ceļošanai vēl atdevīgākā veidā.

+ Lasīt vairāk

#RideAndShare – ceļojums turpinās šeit

spinner