Milzu izaicinājumi un jaunas draudzības

International GS Trophy 2022

Aizraujoši braucieni pa nelīdzenām klintīm, smiltīm un dubļiem, kā arī nogurdinoši triāla izaicinājumi – braucēji sevi atdevuši pilnībā. 2022. gada 4. septembrī Albānijas neskartajā un pasakainajā apvidū sākās vērienīgākais bezceļu piedzīvojums – 8. Int. GS Trophy. Šis septiņu dienu izaicinājums ir neatkārtojama pieredze. Dalībniekiem, kas ieradušies no visas pasaules, nepieciešama drosme, prasmes un neatlaidība. Pārbaudījumi no 57 dalībniekiem prasīja izcilas prasmes, bet galvenokārt patiesu komandas garu – absolūts #SpiritOfGS.

Spilgtākie mirkļi

Divus gadus ilga gatavošanās piedzīvojumam septiņu dienu garumā

Vidēji 10 stundas dienā uz motocikla, mērojot vairāk nekā 1000 kilometrus, – šādam izaicinājumam nepieciešams labi sagatavoties. Precīzāk sakot, tam nepieciešams gatavoties divus gadus. Beidzoties iepriekšējam Int. GS Trophy, jau bija pienācie laiks sākt gatavoties šī gada notikumam. Pēc ilgajiem treniņiem un kvalifikācijas raundiem beidzot bija nominētas visas komandas. Lai gan dalībnieku atdeve ir maksimāla, uzvara nav galvenais mērķis. Svarīgākās ir jaunas draudzības, kopīgas pieredzes un komandas gars. Tomēr beigās divas komandas spēja izcīnīt uzvaru, pateicoties savām prasmēm. Dienvidāfrikas komanda ieguva pirmo vietu gan vīriešu, gan sieviešu kategorijā.

+ Lasīt vairāk

Uzdrošināties paveikt neiespējamo

Uzdrošināties paveikt neiespējamo

Katru dienu braucēji stājās pretī jauniem izaicinājumiem akmeņainos kāpumos un nebeidzamās dubļu peļķēs, cīnoties par katru metru kanjonos un augstkalnu takās, smilšainās nogāzēs un uz šauriem ceļiem, kas galvenokārt paredzēti kazu pārdzīšanai. Tika pieveikti plānoti pārbaudījumi cauri sarežģītiem triāla posmiem, kā arī pavisam neplānoti izaicinājumi, piemēram, izkļūšana cauri lieliem kazu un aitu ganāmpulkiem.

+ Lasīt vairāk

Šī skaistā valsts un ārkārtīgi draudzīgie cilvēki padarīja International GS Trophy 2022 par neaizmirstamu pieredzi mums visiem.

 

 ”

Ralfs Rodepēters (Ralf Rodepeter)

BMW Motorrad zīmola un produktu vadītājs

Trofejas beigas ir jauns sākums

Neticams piedzīvojums ir noslēdzies. Mēs esam ārkārtīgi pateicīgi par iespēju uzņemt visus dalībniekus – gan braucējus, gan sponsorus. Tomēr jo īpaši pateicamies draudzīgajiem Albānijas iedzīvotājiem. Gluži kā vienmēr, Int. GS Trophy 2022 bija komandas pasākums. Mēs ar lepnumu atskatāmies uz notikušo, vienlaikus gaidot Int. GS Trophy 2024, jo sagatavošanās darbi jau ir sākušies. Nacionālās atlases norisināsies 2023. gadā, un tajās piedalīsies katras valsts talantīgākie braucēji. Vai jūs esat viens no viņiem?

+ Lasīt vairāk

Sāciet pats savu piedzīvojumu

Vai jūs vēlētos doties International GS Trophy pēdās? Fuel for Life jums piedāvā ekskluzīvu un neatkārtojamu BMW Motorrad pieredzi.

Fuel for Life external-link-arrow-slim

Viss nepieciešamais jūsu nākamajam piedzīvojumam

spinner