BMW K 1600 Grand America

Piedzīvojiet vairāk kopā

Ceļošana divatā nozīmē piedzīvot ik kilometru divreiz. Loģiski, vai ne? Taču ar K 1600 Grand America vienmēr piedzīvosiet vairāk. Tā izcilais sešcilindru dzinējs ļauj bezrūpīgi braukt apvāršņa virzienā: ideāli aprīkots ar kāpšļiem, augšējo koferi ar atzveltni un augstu vējstiklu. Tāpēc dienas beigās nebūs viegli noteikt, kurš brauciena laikā piedzīvojis visskaistāko mirkli. Tomēr stāsti par katru kilometru šķitīs vismaz divtik labi. Vienkārši sakot – #RideAndShare

Svarīgākais īsumā

Audiosistēma 2.0 ar izcilu skaņu
Fokusā TFT displejs un K 1600 Grand America skaļruņi.
Izcils sešcilindru dzinējs
Fokusā sešcilindru dzinējs.
Praktisks augšējais koferis
Fokusā K 1600 Grand America augšējais koferis ar LED aizmugurējo lukturi.
Iestrādāts viedtālruņa uzlādes glabāšanas nodalījums
Iestrādātais uzlādes nodalījums ar mobilo tālruni.
Unikāls hidrografikas nospiedums
Fokusā sānu somas ar Option 719 krāsojumu.
Spēcīgi priekšējie lukturi
Fokusā LED priekšējie lukturi.
Izcilais 10,25 collu TFT krāsu displejs
Fokusā krāsu displejs ar BMW Motorrad sākuma ekrānu.
Konfigurējamas izvēles pogas
Fokusā četras numurētās izvēles pogas.

Ar K 1600 Grand America ik kilometru izdzīvosiet vēl spilgtāk. Un tomēr nekad nebūs gana: pateicoties standarta priekšējam papildlukturim un pilnajam LED priekšējam lukturim ar adaptīvo priekšējo lukturi, tagad varat ceļot daudz drošāk un pārliecinātāk nekā jebkad iepriekš, pat naktī. Pateicoties grozīšanas funkcijai, gaismas konuss paliek nemainīgs un nevainojami pielāgojas, kad braucat līkumos. Galu galā, kas var būt labāks par apvāršņa nezaudēšanu pat tumsā? Arī standarta audiosistēma 2.0 paver jaunus apvāršņus. Izņemot intuitīvo izvēlnes navigāciju un daudzos skaņas profilus, nekas daudz nav redzams: antenas ir apslēptas. Tas padara mūzikas baudīšanu vēl iespaidīgāku. Tieši tas, ko gaidāt!

+ Lasīt vairāk

Parādiet savu motociklu – parādiet sevi

Pārpārēm vietas jūsu stilam

Vairāk komforta, vairāk ekskluzīva rakstura, vairāk aizrautības – pēdējam būtu sevišķi jāattiecas uz ikvienu, kurš aplūko jūsu K 1600 Grand America. Ko jūs vēl gaidāt? Jūsu ceļojums sākas tieši šeit.

Exclusive konfigurācija

Metāliskā matētā Manhattan krāsa liecina par elegantu dinamiku – līdz pat sīkākajai detaļai: no priekšējā dubļsarga priekšdaļas virsbūves krāsā, dzinēja spoilerim matētā Night Black krāsā līdz gaisa plūsmas deflektoram matētā Black Storm krāsā.

Metāliska Black Storm krāsa

K 1600 Grand America metāliskā Black Storm krāsa izceļ tā nemainīgo dizainu: izteiksmīgas līnijas un precīzas kontūras, kas veido iedvesmojošu un dinamisku koptēlu.

Option 719 Midnight

Diezgan burtiski unikāls. Option 719 Midnight akcents ir metāliskā Meteoric II Dust krāsa. Tā izsmalcinātais hidrografikas krāsojums demonstrē pat veselu galaktiku. Tieši šajā ziņā jūsu K 1600 Grand America kļūst patiesi unikāls.

Tālāk un vairāk – vienmēr

Tālāk un vairāk – vienmēr

Vai piekrītat, ka ceļošana nozīmē arī to, ka parādāt, no kurienes esat, un – kurp dodaties? Ar plašo papildaprīkojuma un oriģinālo BMW Motorrad piederumu klāstu varat vēl vairāk pielāgot K 1600 Grand America savām vajadzībām. Piemēram, visaptverošajai Comfort pakotnei papildus piedāvājam vēl patīkamāku ceļošanu. Savukārt, Option 719 sēdeklis un kaltie diski pārstāv visaugstāko meistarības pakāpi un ekskluzīvu gaumi, bet kaltie stūres rokturi noslēdz bezrūpīgo izskatu. Esam jums izveidojuši vēl divus iedvesmas avotus: redzēsiet – mēs vienmēr varam vēl mazliet vairāk.

+ Lasīt vairāk

Vienkārši galaktisks

Vienkārši galaktisks

Katrs motocikls ir unikāls: ar Option 719 Midnight versiju metāliskā Meteoric II Dust krāsā ar galaktikas motīvu, detaļu apdare tiek veikta ar izsmalcināto hidrografikas procesu. Precīza un īsta meistarība rada unikālus rezultātus šī vārda patiesākajā nozīmē. 

+ Lasīt vairāk

Reducēts līdz pašam būtiskākajam: jums

Pateicoties savam 10,25 collu TFT krāsu displejam, skaidrajam dizainam, kā arī neatstarojošam aizsargstiklam, K 1600 Grand America no jauna izstrādātais kokpits ir ideāli pielāgots jūsu ceļojumam. Un kopskats? Ar Bagger raksturīgo plūdlīniju un zemu aizmugurējo daļu tas izstaro eleganci, jaudu un ekskluzīvu raksturu. Un augstais vējstikls, ērtie kāpšļi un augšējais koferis ar atzveltni skaidri parāda vienu: tā nav problēma, ja kopīgais ceļojums paņem mazliet vairāk laika. Ar visām komforta funkcijām – kā pīle ūdenī.

+ Lasīt vairāk

Nepārspējams sešcilindru vienrindas dzinējs

1649
cm3 darba tilpums
111,5
litru glabāšanas vieta
180
Nm maks. griezes moments pie 5250 apgr./min
750
mm sēdekļa augstums
Sešcilindru četrtaktu vienrindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesi

K 1600 Grand America dzinējs priecājas par katru papildu kilometru. Šajā procesā tas uz jūsu komandām reaģē tik precīzi un pārliecinoši, ka varat just, kā tas ik reizi jau gaida nākamo līkumu vai taisno ceļa posmu: tieši šādu sajūtu izraisa leģendāra izcilība, vienmērīga gaita un augstas veiktspējas sajūta. Pateicoties pārstrādātajai dzinēja vadības ierīcei, vēlme uzņemt paātrinājumu jūs iepriecinās vēl vairāk: 160 ZS nominālā jauda tiek radīta par 1 000 apgriezieniem minūtē ātrāk, bet palielinātais maksimālais 180 Nm griezes moments tagad tiek panākts pie 5 250 apgriezieniem minūtē. Tāpēc varat traukties cauri ainavai, veicot tikai nelielu kustību ar plaukstas locītavu. Bagātīgākās griezes momenta vērtības nodrošina vēl relaksētāku braukšanu. Dzinēja bremzēšanas momenta kontrole (dinamiskā dzinēja bremzēšana vadība) un dinamiskā ESA nodrošina nepieciešamo stabilitāti un drošību. Pat braukšanas režīmi ir vēl koncentrētāki. Ievērojami lielākam braukšanas priekam – gan vienatnē, gan ar pasažieri.

+ Lasīt vairāk

#RideAndShare – ceļojums turpinās šeit

spinner