Ex darbu individualizācija - un vēl daudz vairāk

Option 719 izstrādājumi vienmēr būs saderīgi.

Ex darbu individualizācija - un vēl daudz vairāk

No ekskluzīva krāsojuma un daudzām frēzētām detaļām līdz kaltiem riteņiem: Option 719 papildaprīkojums apvieno jaunākās tehnoloģijas ar tradicionālo meistarību un ir pieejams daudziem modeļiem. Tādējādi jūs varat tieši izveidot savu individuālo velosipēdu ex works. Dažas no ekskluzīvajām un īpaši augstas kvalitātes Option 719 detaļām vēlāk var iegādāties arī kā oriģinālos BMW Motorrad aksesuārus.

+ Lasīt vairāk

Option 719 krāsojums

Option 719 krāsas piešķir Jūsu motociklam savdabīgu mirdzumu. Jaunākās paaudzes krāsošanas tehnoloģijas apvienojumā ar lielu uzmanību niansēm padarīs Jūsu motociklu par ievērojamāko spēkratu uz ceļa. 

+ Lasīt vairāk

Jūsu motocikla odziņa

Jūsu motocikla odziņa

Tikai pieredzējušākie dizaineri ar īpašām prasmēm spēj radīt perfektus akcentus, izmantojot otas. Nepārspējamas prasmes rada ko patiesu unikālu, tāpēc R 1250 RT, K 1600 GT un K 1600 GTL degvielas tvertnes un sānus grezno brīnišķīgi un eleganti akcenti, padarot jūsu motociklu unikālu. Šeit īstu meistaru prasmes satiekas ar jaunākās paaudzes motocikliem. Šo akcentu pamatā ir patiesa aizraušanās un pārbaudītas tradīcijas, kas ir viena no BMW Motorrad iezīmēm jau kopš 1923. gada.    

+ Lasīt vairāk

Profesionāļu rokām veidots krāsojums

Profesionāļu rokām veidots krāsojums

Katru Option 719 krāsojuma kārtu ar vislielāko rūpību uzklāj kvalificēti speciālisti, un nereti tas tiek veikts ar rokām. Roku darbs padara katru motociklu neatkārtojamu.

+ Lasīt vairāk

Option 719 papildaprīkojums

Izvēloties Option 719, Jūs varat iegūt īpašus piederumus, piemēram, ekskluzīvas frēzētas detaļas dažādās dizaina variācijās. Jūs varat izvēlēties, vai motocikla izskats būs minimālistiski elegants, oriģināli robusts vai individuāli sportisks.

+ Lasīt vairāk

Kvalitatīvi un vizuāli pievilcīgi kaltie diski

Kvalitatīvi un vizuāli pievilcīgi kaltie diski

Dzirkstelēm lidojot, rotācijas vīle virzās caur krāsoto materiālu ar klīnisku precizitāti, atsedzot visskaistākos alumīnija rakstus. Mirdzošais alumīnijs nav nepamanāms. Ideāls kontrasts. Option 719 kaltie diski ir augstāko kvalitātes standartu iemiesojums. Katra rokas kustība un darbība tiek veikta ar vislielāko rūpību, jo izsmalcinātie kaltie diski tiek iegūti no monolītiem alumīnija blokiem.   

+ Lasīt vairāk

Ideāli apstrādāts sēdeklis

Ideāli apstrādāts sēdeklis

Kvalitāte un katrai niansei pievērstā uzmanība ir gluži vai jūtama, un tam nevajadzētu būt nekādam pārsteigumam, jo pilnīgi visus Option 719 sēdekļu veidošanas posmus ar vislielāko rūpību veic tikai paši labākie meistari. Tas ļauj sasniegt visaugstāko kvalitāti un nodrošināt īstu lietpratības meistardarbu. Un tas vēl nav viss: sēdekļa virsma ir pilnībā noturīga pret laikapstākļu iedarbību. Rombveida nošuves un izšūtā modeļa norāde piešķir sēdeklim elegantu izskatu.   

+ Lasīt vairāk

Frēzēto detaļu komplektācijās katra nianse ir pārdomāta

Frēzēto detaļu komplektācijās katra nianse ir pārdomāta

Nav šaubu, ka nepieciešami sarežģīti procesi, lai iegūtu kvalitatīvas detaļas. Frēzēto detaļu komplektāciju vērtība ir redzama jau no pirmā acu uzmetiena. Precīza izstrāde un smalks dizains vienuviet. Un īpaši nodilumizturīgs alumīnijs – roku sviras un kāpšļi tiek frēzēti no monolītiem alumīnija blokiem, savukārt cilindru galvu pārsegi un siksnu pārsegi tiek izgatavoti no kaltām sagatavēm. Šīs detaļas tiek veidotas, ievērojot visstingrākās BMW kvalitātes prasības, un tas vienmēr der nevainojami. Tas nozīmē, ka Jūs iegūstat atbilstoši augstākajiem kvalitātes standartiem īpaši izgatavotu motociklu tieši no rūpnīcas. 

+ Lasīt vairāk

Individualizācija visaugstākajā līmenī

spinner