Bavārijas kombinētāji Itālijā

Prožektoru gaismā - BMW Motorrad Concept 9cento

Estētikas, elegances un pārlaicīga dizaina zvaigžņu stunda – Concorso d’Eleganza Villa d’Este pasākumā Komo ezera krastā neaizmirstama moto klasika satiekas ar jauniem konceptspēkratiem, iekarojot apmeklētāju sirdis. Perfekta iespēja, lai prezentētu jaunas idejas un dizainus. Laiks BMW Motorrad Concept 9cento pasaules pirmizrādei.

Šķipsniņa Holivudas

Pasaules pirmizrāde Komo ezera krastā. No kreisās: BMW Motorrad dizainers Andreass Martins (Andreas Martin), BMW Motorrad galvenais dizainers Edgars Heinrihs (Edgar Heinrich) un BMW Motorrad izstrādes nodaļas vadītājs prof. Dr. Karls Viktors Šālers (Karl Viktor Schaller) prezentē 9cento konceptmotociklu.

Šķipsniņa Holivudas

Grand Hotel Villa d'Este teritorija un Villa Erba parks Ziemeļitālijas pilsētā Černobio vienmēr ir gatavībā izklaidēt viesus, pilnībā attaisnojot "Holivuda uz ezera" pasākuma devīzi. Spožums un elegance Itālijā. Nav brīnums, ka šī vieta līdzinās arī pašam BMW Motorrad Concept 9cento motociklam, vai vismaz ir ietekmējusi nosaukuma izvēli. Mēs, protams, runājam par motocikla nosaukumu.

+ Lasīt vairāk

Izaicinājums: simbioze

Izaicinājums: simbioze

Kad BMW Motorrad dizaineri vienojās kopīgos spēkos, galvenais izaicinājums bija apvienot fundamentāli atšķirīgos tūrisma un sporta segmentus vienā veselumā. Uzdevums bija izstrādāt motociklu, kas spētu izpildīt ceļotāju prasības, neaizmirstot par izveicību, vieglumu un sportiskumu, vienlaikus spējot parādīt dinamisku agresivitāti.

+ Lasīt vairāk

Concept 9cento spilgtākās iezīmes

Viendabīgi paneļi, izteiktas kontūras

Viendabīgi paneļi, izteiktas kontūras

Dizaineri atrada atbildes uz jautājumiem un izaicinājumiem – motocikla dizains un kontūras rada skaidru priekšstatu par tā vieglumu, jau sākot no apdares paneļiem, kas vienmēr spēj nodrošināt aizsardzību pret vēju un laikapstākļiem. Konceptmotocikls ir veidots divās daļās. Augšējo daļu veido hromēta degvielas tvertne, bet degvielas tvertnes pārsegs ir no matēta alumīnija. Lejas daļā izmantota oglekļa šķiedra – jauna struktūra, kuras izskats atgādina laminētu filcu. Apdarē iestrādātie peldošie paneļi piešķir īpašus akcentus un izceļ konceptmotocikla siluetu, kas veidots dinamiskā dizaina valodā.

+ Lasīt vairāk

Bagāžas sistēma ceļotājam

Bagāžas sistēma ceļotājam

BMW Motorrad Concept 9cento bagāžas sistēma ir labi pārdomāta un unikāla. Pirmo reizi šāda veida sistēmu var izmantot ne tikai bagāžas novietošanas vajadzībām, bet arī aizmugurējās sēdvietas paplašināšanai. Ar šādu moduli konceptmotocikls kļūst par ceļošanai piemērotu spēkratu, kas spēj nodrošināt arī aizmugurē sēdošajam pasažierim pietiekami daudz vietas. Jūs varat viegli nostiprināt un noņemt koferus ar elektromagnēta palīdzību. Šādā veidā BMW Motorrad dizaineri pievērsušies ceļošanas ērtumam vidējā segmentā, radot risinājumu braucējiem, kuriem patīk ceļot vienatnē, tomēr kuri nevēlas zaudēt ceļošanas prieku, kādu var gūt kopā ar draugiem. BMW Motorrad 9cento konceptmotocikls spēj ideāli pielāgoties.

+ Lasīt vairāk

Divi cilindri, divas jakas

Divi cilindri, divas jakas

Arī motocikla priekšpuse veidota sportiskā garā. Tipiski dalītais purngals imitē BMW Motorrad maxi motorolleru vaibstus. Uzstādīti arī labi zināmie LED dienas gaitas lukturi, un lielais TFT displejs lieliski iederas kopējā tēlā. Ne tikai izskats ir tas, kas izceļ motocikla dinamiku – pateicoties lielajam amortizatoru gājienam, konceptmotocikls ieguvis izveicīgu šasiju un piekari. Virzītājspēks ir robusta divcilindru spēkstacija, kas veido šī motocikla kodolu. Dinamika un izveicība attiecas ne tikai uz motociklu, bet arī braucēja apģērbu, kas veidots melnas, zilas un baltas krāsas kombinācijā. Ar 3D printera palīdzību BMW Motorrad radījuši arī satriecošus plastmasas aizsargelementus, kas integrēti apģērbā drošības un funkcionalitātes nolūkā. Otrs jakas dizains pārsteidz ar materiālu kombināciju, apvienojot kevlaru un ādu diskrētos toņos.

+ Lasīt vairāk

Citi stāsti, kas jūs varētu interesēt

spinner