Tikšanās ar draugiem

2019. gada BMW Motorrad dienas

Trīs dienas Bavārijas Garmišas-Partenkirhenes apgabalā uzmanības centrā jau atkal tā pati kaislība. Motocikli BMW Motorrad dienās. Rūpīgi izstrādāta dzīvās mūzikas un aizraujošu šovu programma, aktuālie motociklu modeļi un vairākas pasaules debijas – tas viss piesaista aptuveni 40 000 apmeklētāju pilsētā Cūgšpices pakājē no 5. līdz 7. jūlijam. Un apmeklētāji nav tikai BMW Motorrad atbalstītāji, bet visu zīmolu motociklu braucēji ierodas izbaudīt aizraujošu nedēļas nogali – draugu, radinieku un motociklistu kopienas tikšanās.

Pasākums un programma

Pasākums un programma

Nekur neatradīsit vairāk cilvēku un motociklu. Trīs dienu garumā uzmanības centrā jūs un jaunākie motocikli. Jūs kā daļa no kopienas esat kaskadieru šovu, testa braucienu, ceļojumu ar motocikliem un dzīvās mūzikas priekšnesumu viducī. Esiet gatavi atjaunot senās draudzības un veidot jaunas!

+ Lasīt vairāk

Norādes un naktsmītnes

Norādes un naktsmītnes

Daudziem motociklistiem ceļojums uz BMW Motorrad dienām pats par sevi ir piedzīvojums, pa ceļam priecājoties par brīnišķīgām Alpu un Garmišas-Partenkirhenes ainavām. Ieplānojiet ceļojumu jau tagad un pārvērtiet to par neaizmirstamu piedzīvojumu. Tāpat varat uzzināt vairāk par naktsmītņu iespējām šajā idilliskajā vidē Cūgšpices pakājē.

+ Lasīt vairāk

BUJ – atbildes uz jūsu jautājumiem

BUJ – atbildes uz jūsu jautājumiem

Vai esat viens no aptuveni 40 000 motociklu faniem, kas apmeklēs BMW Motorrad dienas Garmišā-Partenkirhenē, bet jums vēl arvien ir jautājumi? Šeit varat atrast atbildes uz bieži uzdotajiem jautājumiem.

+ Lasīt vairāk

#bmwmotorraddays

Citi stāsti, kas jūs varētu interesēt

spinner