LEGO® Technic™ M 1000 RR

Unikāla konstrukcija

Jūs aizrauj fascinējošais oriģināls. Pār jums valda aizrautība. Jums ir svarīga ik detaļa, ik milimetrs un katrs tehniskais aspekts. Jums patīk šī sajūta, jums patīk to izbaudīt uz ielām, sacīkšu trasē un beidzot arī mājās: pats pirmais M LEGO® modelis un līdz šim lielākais LEGO® Technic motocikla modelis ir izstrādāts ciešā sadarbībā ar LEGO® Technic konstruktoriem: LEGO® Technic M RR mērogā 1:5. Specifikācijas bija skaidras – maksimāla precizitāte, lai padarītu iespējamu to, kas līdz šim bija neiespējams. Ja detaļas neatbilda striktajām prasībām, tās tika izstrādātas no jauna – tāpat kā tas tika darīts ar oriģinālu. Tieši to pārstāv devīze “Dzimis sacīkšu trasē. Uzbūvēts mājās.”

Katra detaļa ir svarīga – 1920 reižu

Vienkārši izbaudiet sajūtu, turot rokās katru atsevišķo detaļu.

 

 ”

Samuels Tači [Samuel Tacchi]

Konstruktors, LEGO® Technic

Mērogs 1:5 konstruktoriem bija īsts izaicinājums. Taču tas ļāva viņiem atveidot līnijas, leņķus un M RR raksturīgos komponentus daudz precīzāk nekā jebkad iepriekš: katram elementam jābūt oriģināla ekvivalentam – pat M Competition pakotnes oglekļa šķiedras un frēzētajām detaļām. Gan priekšējā, gan aizmugurējā balstiekārta katra nes 1,4 kg. Patiess inženierijas panākums, kuram speciāli tika izstrādāti LEGO® Technic elementi. Arī diski, bremžu diski un vējstikls ir veidoti pilnībā unikāli un tika rūpīgi pārbaudīti pirms sērijveida ražošanas. Gluži kā īstais M RR.

+ Lasīt vairāk
Uz M RR external-link-arrow-slim

Tehnoloģija bez kompromisa

Ieskats pitstopa joslā parāda, ka detaļām ir izšķiroša nozīme starp uzvaru un zaudējumu: gluži tāpat kā LEGO® Technic M RR. Tā funkcionējošā priekšējā un aizmugurējā balstiekārta precīzi atbilst modelim. Dzinēja blokam ir kustīgi cilindri un trīspakāpju pārnesumkārba un neitrālais pārnesums ir pilnībā funkcionāli. Tas ir patiešām tikai loģiski, ka LEGO® Technic M RR ir savs statīvs: vēl kāda pazīme bezkompromisa aizrautībai līdz pat sīkākajai detaļai. 

+ Lasīt vairāk
1920
LEGO® Technic elementi – pilni prieka
45,5
cm kopējais garums
27
cm augstums virs vējstikla
240
LEGO® Technic elementu celtspēja stundā

Fani faniem

Aizrautīgais motobraucējs un LEGO® Technic konstruktors Samuels Tači [Samuel Tacchi] pats mēdza konstruēt motociklus. Kopā ar savu komandu un bezkompromisa entuziasmu attiecībā uz sniegumu un tehnoloģiju viņš radīja pilnīgi jaunas detaļas un konstrukcijas. Rezultāts: sajutīsiet pilnvērtīgu aizrautību ar katru M RR elementu katrā konstruēšanas posmā. Iedvesmojieties no autentiskajām detaļām, piemēram, spārniem, Endurance ķēdes un dažādām M detaļām. LEGO® Technic M RR ir ideālais veltījums visiem saviem faniem, braucējiem un radītājiem.

+ Lasīt vairāk

Tagad tas atkarīgs no jums

LEGO® Technic M RR

Jums ir skaidrs, ka uz tāda motocikla kā M RR, katrai sekundei ir nozīme. Nelieciet savam dedzīgajam raksturam vairs ilgāk gaidīt. Šo modeli tagad var iegādāties pie noteiktiem BMW Motorrad pārstāvjiem.

Uz izplatītāju
spinner