R 1300 GS Trophy | R 1300 GS

Uz konfiguratoru
“ 

Kopā mēs varam traukties pretī nezināmajam.

 ”

Jūsu BMW R 1300 GS Trophy

Dodaties pretī saviem mērķiem

Pat, ja priekšā nav pārredzams ceļš, es esmu ar jums. Jums ir drosme. Griba. Un ticība sev. Jums ir nepieciešams motocikls, kas jūs var papildināt. Tikai braucot pa ceļu, var pa īstam pamanīt, kam piemīt līdera īpašības – gan no braucēja, gan no motocikla puses. Katrs šķērslis atklāj mūsu patieso raksturu. Varat būt drošs, ka es nekad jūs nepievilšu. Tas ir #SpiritOfGS. Un tas ir mans solījums kā jūsu R 1300 GS Trophy.

+ Lasīt vairāk

Svarīgākie fakti īstiem piedzīvojumu meklētājiem

Jūs pārvietojaties pa smiltīm, kāpjat kalnos un šķērsojat ūdensceļus: šis aprīkojums ir radīts Jums. No radiatora režģa aizsargiem līdz augstajam braucēja sēdeklim — viss ir izstrādāts, lai pilnībā izmantotu jūsu un jūsu motocikla bezceļa potenciālu, lai jūs varētu pilnībā koncentrēties uz gaidāmajiem izaicinājumiem.

+ Lasīt vairāk
Bezceļa segums: motocikla priekšgals
R 1300 GS Trophy motocikla priekša no BMW Motorrad
Bezceļiem paredzēta: sporta piekare
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy sporta piekare
Dizains: GS Trophy
“GS Trophy” dizains uz R 1300 GS Trophy no BMW Motorrad
Sportiski piedzīvojumi: ar vienvietīgo sēdvietu
Vienvietīgais R 1300 GS Trophy no BMW Motorrad
Bezceļiem nepieciešamais: Enduro pakotne Pro
R 1300 GS Trophy Enduro pakotne Pro no BMW Motorrad
Aprīkots visiem izaicinājumiem: ar radiatora režģa aizsargiem
BMW Motorrad R 1300 GS radiatora režģa aizsargi
Viegli un sportiski: kalti enduro diski
R 1300 GS Trophy kalti enduro diski no BMW Motorrad
Īpaši izturīga: bremžu svira
BMW Motorrad R 1300 GS Trophy bremžu svira

Jūs varat stāties pretī jebkuram izaicinājumam

Jūs varat stāties pretī jebkuram izaicinājumam

Katrs šķērslis var būt iemesls priecāties. Papildaprīkojumā pieejamā Enduro pakete Pro sniedz visu, kas nepieciešams lieliskai bezceļu braukšanas pieredzei. Turklāt, uz aizmugurējā riteņa, standartaprīkojumā uzstādītais, izsmidzināšanas aizsargs pasargā jūs no netīrumiem: braukšanas laikā izveidotais gaisa kanāls no jums novirza netīrumu daļiņas. Sporta satvērēja rokturis, sporta vējstikls un sporta aizmugurējais kāju balsts papildina GS Trophy aprīkojumu.

+ Lasīt vairāk

Saglabājiet kontroli visu laiku

Saglabājiet kontroli visu laiku

Braucot bezceļa apstākļos, jūs ne vienmēr varat kontrolēt, kas notiks aiz nakamā līkuma. Tomēr, kūs pilnībā kontrolējat savu motociklu un varat uzņemties vadību jebkurā situācijā. Tas ir saistīts ar koncentrētu transportlīdzekļa masu un tā zemo svaru. Ērto vadāmību un optimālo kustības brīvību var attiecināt arī uz plakano tvertnes platformu un motocikla īso aizmuguri. Iespaidīgo braukšanas stabilitāti nodrošina unikālais BMW EVO Telelever. Turklāt sēdekļa konceptuālais sadalījums nodrošina vēl lielāku ergonomiskāko variāciju. Par visu ir padomāts.

+ Lasīt vairāk

Fakti priekš bezceļa braucējiem

107
kW (145 hp) pie 7,750 rpm
149
Nm maks. griezes moments pie 6,500 rpm
1,300
cc motora tilpums
20
mm palielināts atsperes kustības diapazons ar papildaprīkojumā pieejamo sporta piekari
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesēšanu

Sekojiet saviem instinktiem

Neatkarīgi no tā, ko esat plānojis, brauciens ar motociklu var palīdzēt to sasniegt. 145 ZS bokseris sniedz visu, ko vien var vēlēties. Īpaši bezceļos, jo varat novērtēt savu pārliecību un kontroli pār motocikla dzinēju. ShiftCam tehnoloģija nodrošina ērtu, vienmērīgu un klusu braukšanu pat pie maza ātruma. Ar 1300 ccm motora tilpumu nekas nevar jūs apturēt. Varat paļauties uz precīzu veiktspēju, maksimālu kontroli un nepārspējamu pārākumu.

+ Lasīt vairāk

Šādi izklausās jūsu nākamais piedzīvojums

Izstrādāts piedzīvojumiem

Gatavs braukt bezceļa apstākļos

Gatavs, kad gatavs esat jūs. GS Trophy motociklam ir ideāls un pievilcīgs izskats un tas ir gatavs jūsu ambiciozajiem bezceļa piedzīvojumiem. Tipiskās krāsas un izteiksmīgais marķējums uzsver piedzīvojumu raksturu.

GS Trophy

Racing Blue metāliskā krāsā ar sarkanu un baltu marķējumu, izteiksmīgajiem uzrakstiem un balto, metālisko aizmugurējo rāmi ar matētu pārklājumu, šis GS palielinās jūsu vēlmi pēc sportiskas bezceļa braukšanas. Izturīgie šķērsspieķu riteņi ir pieejami ar melnu riteņu loku vai zelta krāsā pēc izvēles.

Esiet drosmīgs

Paplašiniet savu komforta zonu. Plakanā tvertnes platforma un īsā motocikla aizmugure piedāvā vislielāko pārvietošanās brīvību. Lielais rāmja aizsargs nodrošina aizsardzību pat veicot iespaidīgus manevrus. Augstais braucēja sēdeklis ar augstumu 870 mm, kombinācijā ar sporta pasažiera sēdekli, nodrošina Rallye sēdekļa estētiku un ergonomiku, un savienojumā ar sēdekļa pārsegu, kas stiepjas līdz tvertnes vākam, veido vienmērīgu kopumu. Konceptuālais sēdekļa sadalījums nodrošina lielāku ergonomisku variāciju, izmantojot integrēto sēdekļa slīpuma regulēšanu braucēja sēdeklim.

+ Lasīt vairāk

Tiem, kuriem ir augstāki standarti

Vai vēlaties sasniegt vēl lielākas virsotnes? Neļaujiet nekam sevi apturēt. Komplektējiet savu GS Trophy atbilstoši savām vēlmēm, izmantojot plašu papildu aprīkojuma klāstu un oriģinālo BMW Motorrad piederumu klāstu. Jūs varat arī izvēlēties iepriekš konfigurētu bezceļa karali, kas ir aprīkots ar visu, kas jums patiešām nepieciešams.

+ Lasīt vairāk

Pionieris

Ar šo aprīkojuma rekomendāciju Jūs būsiet gandarīts saņemt savu personīgo GS Trophy. Pēc vēlēšanās -  katru braucienu var padarīt ievērojami dinamiskāku, drošāku un komfortablāku, izmantojot dinamikas pakotni, daļēji aktīvo balstiekārtu (DSA) un Pro braukšanas režīmus. Tas jums palīdzēs iekarot jebkuru ceļa segumu. Izpētiet aprīkojuma piedāvātās iespējas vai konfigurējiet savu versiju.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Dynamics pakotne

Dynamics pakotne ļauj pilnībā izmantot sportiskā motocikla potenciālu. Pateicoties pārslēgšanas asistentam Pro un Pro braukšanas režīmiem, katrs brauciens var būt vēl dinamiskās un aizraujošāks ar individuālām konfigurācijas iespējām. Sporta bremzes un elektroniskā piekare (DSA) nodrošina optimālu vadāmību un drošību.

Bezceļam paredzēti aksesuāri

Enduro package Pro 

The Enduro pakete Pro ietver daudzus komponentus, kuri rūpīgi sagatavo jūsu GS lietošanai bezceļa apstākļos. Dzinēja aizsargstienis, apakšas aizsargs un rāmja aizsargs var novērst potenciālos bojājumus. Tādas detaļas kā stūres stāvvadi, regulējama pārnesumu pārslēgšanas un bremžu svira, kā arī regulējams braucēja kāju balsts padara vieglāku motocikla vadāmību jebkuros braukšanas apstākļos.

Paplašinātā roku aizsardzība

Paplašinātā roku aizsardzība nodrošina labāku roku un apakšdelmu aizsardzību pret vēju un citiem nelabvēlīgiem laikapstākļiem. Tādējādi kūs ne tikai izbaudīsit ērtāku braucienu, bet arī drošība būs garantēta visa brauciena laikā.

Riepas bezceļa apstākļiem

Apvidus riepas ir īstā un pareizā izvēle ambiciozai braukšanai bezceļa apstākļos. Apstrādātas riepas ar raupju profilu ir īpaši piemērotas neaizmirstamai bezceļa braukšanas pieredzei kombinācijā ar papildaprīkojumā pieejamo Enduro Pro braukšanas režīmu. Tādējādi jūs varēsiet komfortabli braukt jebkuros braukšanas apstākļos.

Kaltie Enduro riteņi

Kaltie enduro riteņi ir īpaši viegli, un, salīdzinot ar standarta riteņiem, tie piedāvā uzlabotas bezceļa braukšanas iespējas. Tiem ir 1,8 kg svars un tie parūpējas par sportisku estētiku. Riteņi vispirms tiek izlieti un pēc tam kalti. Augstas kvalitātes galaproduktu nodrošina BMW Motorrad zīmols.

Sporta zemais vējstikls

Zemais vējstikls papildina sportisko Enduro izskatu un nodrošina skaidru redzes lauku brauciena laikā, ka arī tas neapšaubāmi uzlabo aerodinamisko efektivitāti.

Bagāžas turētājs

Bagāžu var droši piestiprināt pie bagāžas turētāja, kas izgatavots no triecienizturīgas plastmasas.

Headlight Pro

Headlight Pro pārsteidz braucējus ar uzlabotu pārredzamību un piesaistošu estētiku. Braukšanas gaismas, tālās gaismas un pagriezienu gaismas ir veidotas kā LED matrix. Tā piedāvā modernas apgaismojuma funkcijas, kas ļauj braucējiem apgaismot ceļu tādā veidā, kas vislabāk atbilst braukšanas apstākļiem.

Intelligent emergency call & Teleservices

Intelligent emergency call

Avārijas gadījumā Intelligent Emergency Call sistēma automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas pasākumus. Transportlīdzekļa atrašanās vieta tiek pārraidīta un, ja iespējams, tiek uzturēta saruna ar cietušo personu. Sistēmu var iedarbināt arī manuāli, piemēram, lai palīdzētu citiem satiksmes dalībniekiem.

 

Teleservices
Pateicoties Teleservices, jūsu motociklam ir piekļuve mobilajam tīklam integrētās SIM kartes dēļ. Tā nodrošina Intelligent Emergency Call sistēmas funkcionalitāti. Turklāt tā sniedz arī tiešu un ērtu kontaktu ar BMW servisu.  

Komfortabls braucēja sēdeklis - augsts

Komfortablais braucēja sēdeklis ļauj lielākiem braucējiem izbaudīt ērtu braukšanu arī garāku maršrutu laikā. Apvidus braucienos palielināts sēdekļa augstums var uzlabot arī braukšanas stabilitāti. Sēdekļa slīpuma regulēšana palīdz sasniegt optimālo sēdekļa stāvokli.

Navigācijas ierīces un ConnectedRide Navigator sagatavošana

ConnectedRide Navigator

Ar BMW ConnectedRide Navigator visi izbraucieni un plāni vienmēr ir izdevušies. Sinhronizējiet plānotos maršrutus un ierakstus ar BMW Motorrad lietotni, izmantojot savu BMW ID. 5,5 collu skārienjūtīgo ekrānu var viegli nolasīt pat tiešos saules staros.

Navigācijas komplekts ar turētāju un Mount Cradle stiprinājumu uz stūres kalpo, lai BMW Navigator nostiprinātu braucējam visērtākajā pozīcijā.

Aprīkots, lai stātos pretī visiem izaicinājumiem

spinner