R 1300 GS Option 719 Tramuntana | R 1300 GS

Uz konfiguratoru
“ 

Robežu pārkāpšana prasa skaidru redzējumu uz nākotni.

 ”

Jūsu BMW R 1300 GS Tramuntana

Sagaidiet tikai labāko

Jūs nekad nespējat apstāties. Jums patīk pārspēt savu personīgo sasniegumu. Jūs atdodat visu. Un jūs to visu esat pelnījis: pirmās klases aprīkojums. Nepārspējams komforts. Nepārspējama estētika. Dodieties mūža ceļojumā un gūstiet maksimālu baudu no katras braukšanas pieredzes. Es esmu ar jums vienmēr un visur, jūsu R 1300 GS Tramuntana.

+ Lasīt vairāk

Svarigi fakti prasīgākiem braucējiem

Zelta akcenti atspoguļo jūsu augstos standartus. Jūs turat rokās zelta stūri, zelta šķērsspieķu riteņi nes jūs uz priekšu. Daudzās frēzētās detaļas padara katru motocikla leņķi vēl izsmalcinātāku. Pat jūs pats izstarosiet ekskluzivitāti, kamēr dosieties pretī jauniem galamērķiem. Viss izskatās kvalitatīvi, un tā arī jūtas. Šis aprīkojums pārsniedz visas ekspektācijas:

+ Lasīt vairāk
Stilīgs izskats: zeltaini šķērsspieķu riteņi
R 1300 GS Option 719 Tramuntana zeltaini šķērsspieķu riteņi
Uzlabota drošības sistēma: aizmugurējais radars
BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana ar funkcionāli integrētiem pagrieziena rādītājiem un aizmugurējo radaru
Unikāli akcenti: Option 719
BMW R 1300 GS Tramuntana grafiskais dizains ar Option 719 aprīkojumu
Uzlabota drošības sistēma: the Riding Assistant
R 1300 GS Option 719 Tramuntana Riding Assistant
Maksimāls komforts: arī jūsu pasažierim
BMW R 1300 GS Option 719 Tramuntana ar pasažiera sēdekli
Vēl izsmalcinātāk: frēzētās detaļas
Option 719 R 1300 GS Tramuntana frēzētās daļas
Izsmalcināts mākslas darbs: frēzētas detaļas
Option 719 R 1300 GS Tramuntana frēzētās detaļas
Ekskluzīvi: zelta stūre
R 1300 GS Option 719 Tramuntana zelta stūre

Viduvējība nav risinājums

Viduvējība nav risinājums

Motocikla izskats un kvalitatīvie materiāli neatstās vienaldzīgu. Frēzētās detaļas, kas iekļautas Option 719 aprīkojumā, paceļ ekskluzivitātātes latiņu pilnīgi jaunā līmenī. Rokas svira, šķidruma tvertnes vāks uz rokas bremzes un sajūga stiprinājuma, vāka skavas pār aizdedzes svecēm uz vārstu vākiem un vadītāja kāju balsta sistēma, ir izgatavota no frēzēta alumīnija ar Shadow apdari.

+ Lasīt vairāk

Jūsu komforta zonai nav robežu

Jūsu komforta zonai nav robežu

Par to nav šaubu, aprīkojuma kvalitāte ir augsta, tostarp komforta un drošības līmeņu aspektos. Šajā aprīkojuma specifikācijā obligāti jābūt komfortabliem sēdekļiem, komfortabliem pasažieru kāju balstiem, centra statīvam un elektriski regulējamam vējstiklam. Papildus citām funkcijām jaunākās paaudzes daļēji aktīvās balstiekārtas (DSA) un papildu Riding Assistant vides sensoru sistēma nodrošina, ka jūsu braucieni ir droši un ērti.

+ Lasīt vairāk

Fakti braucējiem

107
kW (145 hp) pie 7,750 rpm
149
Nm maks. griezes moments pie 6,500 rpm
1,300
cc darba tilpums
850
mm standarta sēdekļa augstums
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesēšanu

Jūsu sapņi ir jūsu dzinējs

Lai ko jūs vēlētos sasniegt, leģendārais bokseris to padara par iespējamu. Jūs varat sajust tā unikālo raksturu jau no pirmās sekundes - visā ātruma diapazonā. Ar savu 145 ZS jaudu tas garantē izcilu performanci, vienlaikus nodrošinot klusu braukšanu mazā ātrumā. 1300 kubikcentimetru darba tilpums nodrošina vienreizēju braukšanas pieredzi katrā maršrutā un katros braukšanas apstākļos.

+ Lasīt vairāk

Performances skaņa

Ekskluzīvais dizains

Parādiet savu neatkārtojamību

Tramuntana raksturo GS garu savā unikālajā veidā. Katra detaļa ir veidota, lai tā izceltu rāmi – vai tās būtu ar zeltu anodētas daļas vai ekskluzīvas frēzētas detaļas. Visiem tiem, kas meklē ne tikai īpašu pieredzi, bet arī īpašu dizainu.

Option 719 Tramuntana

Aurelius Green metālisko krāsu rotā zelta krāsas GS marķējums ar caurspīdīgu pārklājumu. Kopā ar zelta anodēto alumīnija stūri un ar zeltu anodētajiem šķērsspieķu riteņu diskiem tas rada perfektu estētiku.

Esiet neatkārtojams

Daudz zelta akcentu, daudz frēzētu detaļu, daudz īpašu funkciju. Alumīnija tvertnei, kas arī ir krāsota Aurelius Green metāliskā krāsā, un diviem gaisa kastes vākiem ir matēts caurspīdīgs pārklājums. Tas nodrošina lielāku kontrastu un uzsver izsmalcināto un ekskluzīvo motocikla raksturu. Vēl viens īpašs akcents ir centrālais degvielas tvertnes vāks, kas kalpo kā sēdekļa pagarinājums. Tas ir apvilkts ar elastīgu, pelēku un melnu pārsegu un Option 719 emblēmu.

+ Lasīt vairāk

Sapņi kļūst par realitāti

Vai jūs precīzi zināt, ko vēlaties? Personalizējiet savu Tramuntana atbilstoši savām vēlmēm, izmantojot plašu papildu aprīkojuma klāstu un oriģinālo BMW Motorrad aksesuāru klāstu. Vai arī izvēlieties iepriekš konfigurētu pirmās klases tūrisma enduro ar visu, ko jebkad esat vēlējies.

+ Lasīt vairāk

Pirmās klases ceļotājs

Šis aprīkojums pārsniegs jūsu ekspektācijas. Tas ir tāpēc, ka tas ietver visu, ko jūs varētu vēlēties saviem piedzīvojumu izbraucieniem. Ar Innovation un Touring pakotnēm, jūs ne tikai izbaudīsit paaugstinātu drošības līmeni, bet arī augstāku tūrisma komforta līmeni. Izmantojot ConnectedRide Navigator, jūs ne tikai atradīsiet maršrutu, bet arī vienreizēju braukšanas pieredzi. Ir pieejamas arī dažas papildu iespējas, piemēram, Option 719 Shadow frēzēto detaļu pakotne. Izpētiet aprīkojuma iespējas vai konfigurējiet savu versiju.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Option 719 pakotne

Ekskluzīvajā Option 719 Shadow frēzēto detaļu pakotnē ir augstas kvalitātes tumšas nokrāsas komponenti. Kvalitatīvas motocikla virsmas rada īpaši izsmalcinātu un pievilcīgu estētiku. Komplektācijā ietilpst rokas sviras, izplešanās tvertnes vāki sajūgam un priekšējo riteņu bremzēm, braucēja kāju balsts, ātrumslēdzis un kāju bremžu sviras, kā arī aizdedzes spoles vāks.

Dynamics pakotne

Dynamics pakotne ļauj pilnībā izmantot sportiskā transportlīdzekļa potenciālu. Pateicoties pārslēgšanas asistentam Pro un Pro braukšanas režīmiem, katrs brauciens var būt braukšanas dinamikas izcilība ar individuālām konfigurācijas iespējām. Sporta bremzes un elektroniskā piekare (DSA) nodrošina optimālu vadāmību un drošības līmeni brauciena laikā.

Touring pakotne

Touring pakotne nodrošina GS gatavību visiem - īsiem vai gariem, braucieniem. Koferu turētājs nodrošina divu cilvēku bagāžas vietu. Pieejams navigācijas ierīcei: BMW Motorrad ConnectedRide Navigator stiprinājums. Centrālā atslēga un paplašināta roku aizsardzība nodrošina lielāku drošības līmeni un komfortu. Papildus akcents ir arī hromētais kolektors.

Innovation pakotne

Innovation pakotne papildina transportlīdzekli ar augstākās klases tehnoloģiju, tādējādi piedāvājot paaugstinātu drošības līmeni. Riding Assistant uzrauga apkārtni, izmantojot radara sensorus, nodrošinot pamatu tādām funkcijām kā ACC vai joslu maiņas brīdinājums. Pateicoties matrix galvenajam lukturim, Headlight Pro nodrošina optimālu apgaismojumu pat līkumos.

Sēdekļu apsilde

Zemas gaisa temperatūras gadījumā sēdekļa apsilde, ko var individuāli regulēt braucējam un pasažierim, piedāvā papildu komfortu, ļaujot izbaudīt bezrūpīgus braucienus pat aukstākajos gada mēnešos. Tas arī palielina manevrēšanas spēju un palīdz braucējam droši vadīt savu motociklu.

ConnectedRide Navigator

Ar BMW ConnectedRide Navigator visi izbraucieni un plāni vienmēr izdosies. Sinhronizējiet plānotos maršrutus un ierakstus ar BMW Motorrad lietotni, izmantojot savu BMW ID. 5,5 collu skārienjūtīgo ekrānu var viegli nolasīt pat tiešos saules staros.

Paņemiet līdzi visu, ko vēlaties: ar Vario koferiem

Paņemiet līdzi visu, ko vēlaties: ar Vario koferiem

Papildaprīkojumā pieejamā Vario bagāžas sistēma sastāv no diviem koferiem un augšējās kastes. Pateicoties to modernajam dizainam, bagāžas elementi lieliski papildina jūsu GS. Patiess akcents: jaunākās paaudzes bagāžas sistēma ir elektrificēta: ar centrālās atslēgas funkciju, apgaismojumu un USB ligzdu kofera iekšpusē. Vēl viens akcents ir regulējamais tilpums no 25 līdz 32 l un no 24 līdz 30 l. Ar uzgaļu palīdzību ārpus bagāžas sistēmas var piestiprināt papildu bagāžas vienības.

+ Lasīt vairāk

Aprīkots, lai stātos pretī visiem izaicinājumiem

spinner