R 1300 GS Triple Black | R 1300 GS

Uz konfiguratoru
“ 

Kopā mēs varam domāt plašāk, tālāk un labāk.

 ”

Jūsu BMW R 1300 GS Triple Black

Pasaule pieder Jums

Nav nepiepildāmu ambīciju, ir tikai nepareizs aprīkojums. Par laimi, jums par to nemaz nebūs jāuztraucas, jo tas viss jau ir nodrošināts. Jūs vienmēr varat darīt vai būt tas, kas vēlaties. Gari braucieni, īsi izbraucieni, braukšana nesezonā, īsāko ceļu izmantošana. Vienatnē vai ar pasažieri? Jebkurā gadījumā jūs vienmēr brauksiet ar visaugstāko iespējamo komforta līmeni. Jūs uzstādāt augstu latiņu un tas nav brīnums; Es vienmēr esmu uzticams, kopā ar Jums, Jūsu R 1300 GS Triple Black.

+ Lasīt vairāk

Izceļ ambiciozus mērķus

Jums patīk izpētīt tālākas zemes, traukties pretī virsotnēm vai bezrūpīgi doties preti saulrietam. Šis aprīkojums nodrošina, ka varat izbaudīt katru savu ieceri. Aukstāku laikapstākļu gadījumā, varat vienkārši ieslēgt sēdekļu apsildi. Šis aprīkojums nodrošina it visu:

+ Lasīt vairāk
Uzlabota drošības sistēma: Active Cruise Control
ACC priekš BMW R 1300 GS Triple Black
Perfekti universāls: Šķērsspieķu riteņi
BMW R 1300 GS Triple Black šķērsspieķu riteņi
Iespaidīgs vizualais tēls: melni krāsotas detaļas
“Triple Black” marķējums uz R 1300 GS no BMW Motorrad
Komforts radīts visiem: sēdekļu apsilde pasažierim
BMW R 1300 GS Triple Black sēdekļu apsilde
Lieliski sagatavots ar bagāžas sistēmu
R 1300 GS Triple Black bagāžas sistēma no BMW Motorrad
Kvalitāte melnā krāsā: rāmis
R 1300 GS Triple Black melnais rāmis no BMW Motorrad
Viss tiek kontrolēts ar daudzfunkcionālo slēdzi
BMW R 1300 GS Triple Black DCC
Maksimāls braukšanas komforts: ērtie sēdekļi
R 1300 GS Triple Black komfortablie sēdekļi no BMW Motorrad

Dodieties pretī saviem mērķiem

Dodieties pretī saviem mērķiem

Lai sasniegtu lielas lietas, ir jādomā lielā mēroga. Visas asistējošās sistēmas darbojas, lai palīdzētu jums maksimāli izbaudīt braucienu. Ja vēlaties, ar ACC un DCC var regulēt ātrumu un distanci. Septiņi braukšanas režīmi nodrošina pārliecinošu un patīkamu braukšanas pieredzi, un papildus pieejamais Riding Assistant nodrošina citu transportlīdzekļu redzamību aklajā zonā un, mainot joslas. Papildus pieejamo, elektriski regulējamo, augsto vējstiklu var pielāgot atkarībā no laikapstākļiem.

+ Lasīt vairāk

Sagaidiet vairāk

Sagaidiet vairāk

Un, ja vēlaties, ir iespēja regulēt pat jūsu sēdekli un kāju balstu. Ergonomiskais trīsstūris, kas sastāv no stūres, braucēja sēdekļa un braucēja kāju balsta, ir pilnveidots, lai radītu ērtu sēdēšanas stāvokli. Plašā, melni krāsotā, stūre ļauj saglabāt relaksējošu sēdpozīciju. Mazāki braucēji var izvēlēties papildu pieejamo komfortablo stūri, lai braukšana būtu vēl ērtāka. Četras braucēja sēdekļu versijas un trīs dažādi braucēja kāju balsti ļauj pielāgot ergonomisko trīsstūri Jūsu individuālajām vajadzībām.

+ Lasīt vairāk

Fakti pieredzes meklētājiem

107
kW (145 hp) pie 7,750 rpm
149
Nm maks. Griezes moments pie 6,500 rpm
1,300
cc darba tilpums
19
l degvielas tvertnes kapacitāte
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/šķidruma dzesēšanu

Attīsties savu potenciālu

Lai arī kur Jūs vēlaties doties, Jūsu bokseris jūs nepievils. 145 ZS jauda nodrošinās relaksējosu braucienu jebkurā situācijā. Ja vēlaties iegūt nedaudz adrenalīna - jūs novērtēsiet iespaidīgi jaudīgo griezes momenta attīstību. ShiftCam tehnoloģija nodrošina, ka motocikls darbojas vienmērīgi un klusi. Pat braucot pa nevienmērīgu relijefu, Jūs vienmēr saglabāsiet kontroli, ko daļēji var saistīt ar 1300 cm3 dzinēja darba tilpumu. Viss, kas Jums jādara: jāizvelas nākamais galamērķis.

+ Lasīt vairāk

Autoritātes skaņa

Radīts bez kompromisiem

Gatavs uz visu

Triple Black atgādina ideālu, novatorisku un līganu līniju harmoniju. Ievērojamie melnie elementi izstaro autoritatīvu spēku un padara GS formas vēl atšķirīgākas. Iespaidīgs un universāls visiem GS faniem.

Triple Back

Lieta alumīnija aizmugurējais rāmis ir veidots melnā krāsā, tāpat kā lielākā daļa motocikla virsmu. Izskatīgie riteņi arī ir krāsoti melnā krāsā un paspilgtina kopējo motocikla tēlu.

Esiet ambiciozs

Jums patīk domāt par nākotni, tas ir skaidrs. GS Flyline ir ideāls papildinājums jūsu ikdienai. Nepārtrauktās motocikla līnijas, kas stiepjas no tā priekšgala līdz pat numura zīmes turētājam, rada tēlu, no kura grūti atrauties – tīrs dinamisms. Bagāžas turētājs un papildu priekšējais lukturis, kas ir integrēts motocikla korpusā, lieliski iekļaujas kopejā estētikā. Tomēr izskats nav viss - dizains seko komfortam. Komfortablie sēdekļi, ērts aizmugurējais kāju balsts, centrālais statīvs un elektriski regulējams augstais vējstikls apvienojumā ar vadības sistemas apdari un vēja deflektoriem arī ir daļa no aprīkojuma.

+ Lasīt vairāk

Individuālām vēlmēm

Vai jums ir savas vēlmes un sapņi? Padariet tos par realitāti. Individualizējiet savu GS Triple Black, lai tas atbilstu jūsu ekspektācijām, izmantojot plašo papildu aprīkojuma klāstu un oriģinālo BMW Motorrad aksesuāru klāstu. Varat arī izvēlēties iepriekš konfigurētu premium variantu, kas ir aprīkots ar visu, kas jums patiešām nepieciešams.

+ Lasīt vairāk

The Alpine Express

Ko vēl vairāk var vēlēties: tajā ir viss nepieciešamais, lai Jūsu braucieni būtu ērti un motocikls būtu pēc iespējas dinamiskāks un drošāks. No sēdekļu apsildes līdz paplašinātajai roku aizsardzībai, no Headlight Pro līdz sporta bremzēm. Dynamics, Touring un Innovation pakotnes ir atbildīgas par izcilas braukšanas pieredzes nodrošināšanu. Un neiztikt arī bez ceļojumu bagāžas. Izpētiet aprīkojuma iespējas vai konfigurējiet savu versiju.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Dynamics pakotne

Dynamics pakotne ļauj pilnībā izmantot sportiskā transportlīdzekļa potenciālu. Pateicoties pārslēgšanas asistentam Pro un Pro braukšanas režīmiem, katrs brauciens var būt braukšanas dinamikas izcilība. Sporta bremzes un elektroniskā piekare (DSA) nodrošina optimālu vadāmību un drošību brauciena laikā.

Touring pakotne

Touring pakete nodrošina GS sagatavotību visiem - īsiem vai gariem, braucieniem. Koferu turētājs piedāvā vietu divu cilvēku bagāžai. Sagatavots stiprinajums navigācijas ierīcei: BMW Motorrad ConnectedRide Navigator. Centrālā atslēga un paplašināta roku aizsardzība nodrošina lielāku drošību un komfortu brauciena laikā. Papildus akcentu piedod arī hromētais kolektors.

Innovation pakotne

Innovation pakotne nodrošina transportlīdzekli ar modernām tehnoloģijiām, tādējādi piedāvājot paaugstinātu drošības līmeni. Riding Assistant uzrauga apkārtni, izmantojot radara sensorus, kā arī nodrošina pamatu tādām funkcijām kā ACC vai joslu maiņas brīdinājumam. Pateicoties matrix galvenajam lukturim, Headlight Pro nodrošina optimālu apgaismojumu pat līkumos.

Double silencer

Nerūsējošā tērauda dubultais trokšņa slāpētājs pārsteidz braucējus ar savu sportisko, estētisko un jaudīgo skaņu. Papildus tam, karbona apdares elementi rada ievērojamus akcentus divu izpūtēju izplūdes sistēmā.

Uzglabāšanas iespējas

Vario koferis

Melnajiem Vario koferiem pieejamas dažādas elektriskās funkcijas, piemēram, centrālā atslēga un iekšpuses apgaismojums. Kreisajā koferi ir pieejams arī USB uzlādes interfeiss. Regulējamais tilpums svārstās no 24 līdz 30 l labajā pusē un no 25 līdz 32 l kreisajā pusē.

Vario augšējais koferis

Vario augšējam koferim, ar tilpumu 28-36l, piemīt dažādas elektriskās funkcijas, piemēram, centrālās atslēgas sistēma, apgaismojums un USB uzlādes interfeiss. Augšējais koferis ir ūdensnecaurlaidīgs, un tam ir arī odere. Anodēta alumīnija apdares elementi patiešām piesaista uzmanību.

Black Collection tank bag

Lielajā Black Collection tvertnes somā ar tilpumu 13-18 litri ir pieejamas tādi noderīgi piederumi kā ūdensizturīgs, noņemams starplikas.

ConnectedRide Navigator

Ar BMW ConnectedRide Navigator visi izbraucieni un plāni vienmēr izdosies. Sinhronizējiet plānotos maršrutus un ierakstus ar BMW Motorrad lietotni, izmantojot savu BMW ID. 5,5 collu skārienjutīgu ekrāns varēsiet viegli nolasīt pat tiešos saules staros.

Paņemiet līdzi visu: ar Vario koferiem

Paņemiet līdzi visu: ar Vario koferiem

Papildaprīkojumā pieejamā Vario bagāžas sistēma sastāv no koferiemun augšējās kastes. Pateicoties to modernajam dizainam, bagāžas elementi lieliski atbilst jūsu GS. Patiess akcents: jaunākās paaudzes bagāžas sistēma ir elektrificēta: ar centrālās atslēgas funkciju, apgaismojumu un USB ligzdu kofera iekšpusē. Vēl viens akcents ir regulējamais kofera tilpums no 25 līdz 32 l un no 24 līdz 30 l. Ar uzgaļu palīdzību ārpus bagāžas sistēmas var piestiprināt papildu bagāžas vienības.

+ Lasīt vairāk

Aprīkots, lai stātos pretī visiem izaicinājumiem

spinner