BMW CE 04

Klusā revolūcija

Jūs pārvietojaties pa pasaules pilsētām un lielpilsētu reģioniem tieši tajā brīdī, kad katrs projekts ir pirmais solis ceļā uz nākamo jauno ideju. Turklāt jūs vienmēr esat kustībā. Mums ir pazīstama šī valdzinošā dinamika, jo jau vairāk nekā 10 gadus to izmantojam, izstrādājot risinājumus un koncepcijas pilsētas elektromobilitātei, kas mūsdienās nozīmē daudz vairāk nekā tikai nokļūšanu no punkta A līdz punktam B. Atbilstoši šai ilgtermiņa inovatīvajai līderībai BMW CE 04 uzsāk jaunu dizaina ēru, lai, pateicoties inteliģentiem savienojamības risinājumiem, nemanāmi iekļautos jūsu ikdienas dzīvē. Pavisam vienkārši #PluggedToLife.

 

Dizains jaunajai ērai

Dizains mūs apvieno

Abas krāsu koncepcijas ir precīzi pielāgotas BMW CE 04 modernajam un neatkārtojamajam dizainam. Tās izceļ novatorisko dizainu un nosaka pārsteidzošus akcentus.

Avantgarde

Ekspresīvs un pārliecināts: BMW CE 04 Avantgarde metāliskā Magellan Grey krāsā. Dažādas lentes veido izteiksmīgus akcentus un pasvītro tā ekspresīvo dizainu.

Light white

Spilgti baltais tonis dinamiski un liberāli atspoguļo dzīvespilno lielpilsētu kā mūsdienīgu interpretācijas telpu.

Laikam priekšā, bet vienlaikus pārlaicīgs

BMW CE 04 dizaina centrā ir plānā enerģijas krātuve, kas atrodas grīdas blokā, un kompaktā transmisija. Dizaina pieejas un risinājumi ir radījuši jaunu estētiku, piemēram, uzlādes nodalījumu, kas atlokās uz sāniem, vai peldošo sēdekli. Zemais smaguma centrs ir vēl viena priekšrocība: atraktīva vadāmība, pārsteidzoša dinamika un mūžīgs braukšanas prieks. Rezultātā viena inovācija netraucēti noved pie citas, tostarp arī dizaina ziņā. Kopējā dizainā dominē plašas, mierīgas un minimālistiskas virsmas. Šajā kontekstā priekšpuse ir dalīta, bet aizmugurē redzami tehnoloģiskie elementi, kas ir tipiska motociklu iezīme.

 

+ Lasīt vairāk

Enerģijas pilns, efektīvs un bez izmešiem

31
kW (42 ZS) maksimālā jauda
2,6
sekundēs no 0 līdz 50 km/h
130
km attālums atbilstoši WMTC
65
minūtēs no 0% līdz 80% uzlādes ar maksimālo uzlādes strāvu, izmantojot papildu ātro lādētāju
Sinhronais dzinējs ar šķidruma dzesi

Nākotnē mēs pārrēķināsim mūsu kafijas pauzi tepat aiz stūra kilometru izteiksmē.

 

 ”

Florian Römhild

BMW CE 04 projekta vadītājs

Tas uzlādējas, lai kur jūs būtu

Tas uzlādējas, lai kur jūs būtu

To mēs saucam par komfortablu: dienu sākat enerģijas pārpilns, un jūsu BMW CE 04 jau gaida jūs ar uzlādētu transmisijas akumulatoru. To var vienkārši uzlādēt no 220 V mājsaimniecības rozetēm vai BMW Wallbox. Un ar papildu ātro lādētāju iegūstat vairāk no katra uzlādes procesa – proti, vairāk laika: varat uzlādēt savu BMW CE 04 ar maksimālo uzlādes strāvu no 0% līdz 80% aptuveni 65 minūtēs, izmantojot BMW Wallbox vai atrodoties ceļā.

+ Lasīt vairāk

Lai brauktu ar BMW CE 04, nepieciešama tikai A1 kategorijas vadītāja apliecība

 Ja jums ir A1 kategorijas vadītāja apliecība, varat vienkārši izbaudīt BMW CE 04 braukšanas prieku, izmantojot mazāko versiju ar nominālo jaudu 11 kW (15 ZS). Mūsu autorizētie BMW Motorrad pārstāvji ar prieku paskaidros sīkāk.

Jaunās pilsētas estētikas iezīmes

Stilīgu dekoratīvu uzlīmju komplekti
BMW CE 04 sānskats ar oranžām lentēm.
Liels TFT krāsu displejs
TFT displejs ar BMW Motorrad starta animāciju.
Elektriska transmisija
BMW CE 04 transmisijas bloks.
Praktisks nodalījums mantu uzglabāšanai
Atveriet BMW CE 04 sānu kravas nodalījumu.
Ikonisks apgaismojuma dizains
BMW CE 04 priekšpuse, fokusā LED priekšējie lukturi.
Izteiksmīgs diska ritenis
BMW CE 04 diska ritenis ar uzlīmi.
Integrēts sānu balsts
BMW CE 04 integrēts sānu balsts.
Komfortabls Pro sēdeklis
Peldošais sēdeklis melnā un oranžā krāsā.

Mobils un perfekti savienots

Mobils un perfekti savienots

Neaizmirstiet un nepalaidiet neko garām, izbaudiet visu. Pateicoties BMW Motorrad Connectivity un BMW Motorrad Connected lietotnei, BMW CE 04 veido jaunus savienojumus. 10,25” TFT displejs ar dalītā ekrāna opciju kalpo kā saskarne starp digitālo un analogo pasauli. Vai tie būtu darbības dati, atlikušais attālums, uzlādes laiks, iecienītākais atskaņošanas saraksts, nākamais galamērķis vai tālruņa zvans: mobilitāte un saziņa apvienojas vienā. Pavisam vienkārši – jūsu ikdiena. Jūsu viedtālrunis var palikt ūdensnecaurlaidīgajā un vēdināmajā glabāšanas nodalījumā, un, pateicoties USB C savienojumam, tas tiek arī uzlādēts.

 

+ Lasīt vairāk

Revolūcija sastopas ar evolūciju

Revolūcija sastopas ar evolūciju

Komforta, parocīguma un drošības ziņā ar BMW CE 04 varat paļauties uz pārbaudītām BMW Motorrad tehnoloģijām. ABS un ASC ir standarta aprīkojums, savukārt DTC, ABS Pro un inteliģentā ārkārtas zvana sistēma ECALL ir pieejama papildaprīkojumā. Papildaprīkojumā pieejamie sēdekļu varianti ar integrētu atzveltnes polsterējumu un sēdekļu apsildi, kā arī elektrisks atpakaļgaitas mehānisms garantē parocīgumu un komfortu lielpilsētās. Ar Keyless Ride uzsākat BMW CE 04 nemanāmu integrāciju savā mobilajā dzīvē – šī vārda īstajā nozīmē: vienkārši uzkāpiet un brauciet, atslēgu varat atstāt kabatā. 

+ Lasīt vairāk

Vēl tuvāk jums

Jūsu idejām ir nozīme

Jūsu idejām ir nozīme

Vairāk vietas bagāžai, vairāk parocīguma, labāks izskats? Neatkarīgi no tā, ko plānojat ar savu motorolleri: mēs piedāvājam neskaitāmas pielāgošanas iespējas ar savu plašo papildaprīkojumu un oriģinālo BMW Motorrad
piederumu klāstu Droši uzglabājiet pirkumus Vario augšējā koferī vai Urban kolekcijas sānu somā. Vai spīd saule, bet ir auksti? Pateicoties apsildāmajām rokturiem un sēdekļu apsildei, kas ir daļa no komforta paketes, jūs varat patiesi izbaudīt braucienu. Turklāt papildaprīkojumā pieejamo uzlīmju komplekti nodrošina papildu dizaina akcentus. 

+ Lasīt vairāk

Vēl vairāk #PluggedToLife

spinner