* Ilustrācijās var būt iekļauts papildaprīkojums un piederumi par atsevišķu samaksu. Izmaiņas un kļūdas nav ņemtas vērā.

BMW C 400 GT

Visā pilsētā un ārpus tās robežām

Enerģiska metropole. Jauni piedzīvojumi aiz katra pagrieziena. Ar C 400 GT jums ir neierobežotas iespējas: uzkāpiet, dodieties ceļā, gūstiet prieku un turpiniet ceļu – pat ārpus pilsētas robežām. Tā jūs ērti sasniegsit savu galamērķi, pateicoties jaunajai Ride by Wire funkcijai un papildus pieejamai BMW Motorrad savienojamībai ar navigāciju. Jūsu rādiuss paplašinās, un jūs varat atklāt jaunu pasaules dimensiju. #PluggedToLife

Dizains jūsu pilsētas videi

Izvēlieties krāsu

Jūsu pilsēta, jūsu gaume: C 400 GT ir pieejams trīs dažādos krāsu variantos no tradicionālas līdz elegantai apdarei. Kura jums ir vispiemērotākā?

Triple Black konfigurācija

Elegants spīdīgs un matēts melns: metālisks Black Storm 2 krāsojums ar zeltītiem bremžu suportiem.

Alpine White 3

Pamatkrāsa piešķir ceļojumu motorolleram tradicionālu, bet vienlaikus veiklu izskatu.

Metāliska Callisto Grey

Ieturētais krāsojums pārliecina ar tehnoloģisku, modernu izskatu.

Forma, funkcija, brīvība

Forma, funkcija, brīvība

V veida apdares paneļa komponenti uzticami pasargā no nokrišņiem, vienlaikus piešķirot C 400 GT motorolleram elegantu formu. Vispamanāmākais elements ir izceltais LED priekšējais lukturis, kuram ir satriecošs papildaprīkojumā pieejams LED dienas gaitas lukturis, kas garantē labu redzamību tumsā un nodrošina, ka jūs labi var saskatīt gaišajā dienas laikā. Ergonomiskais sēdeklis papildina kopējo dizainu: ērta un droša sēdēšana.

+ Lasīt vairāk

Svarīgākie mirkļi

Optimizēts ASC
Redzam C 400 GT izplūdes un bremžu sistēmu.
Vējstikls pasargā no nokrišņiem
Redzam C 400 GT vējstiklu.
Veikls viencilindra iekšdedzes dzinējs
Redzam C 400 GT piedziņas mehānismu un klusinātāju.
LED priekšējais lukturis ar dienas gaitas lukturi
Redzam C 400 GT priekšpusi ar pilnu LED priekšējo lukturi.
USB uzlādes ligzda bagāžas nodalījumā
Redzam USB uzlādes ligzdu C 400 GT bagāžas nodalījumā.
Papildaprīkojumā pieejamais BMW Motorrad Connectivity ar TFT displeju
Redzam TFT displeju ar BMW Motorrad Connectivity.
Ride by Wire un Keyless Ride
Redzam C 400 GT Keyless Ride sistēmu.
Flexcase bagāžas nodalījums ar uzlabotu apgaismojumu
Redzam atvērtu C 400 GT Flexcase bagāžas nodalījumu.

Parocīgs un pārāks

Veikli izbrauc pa šaurām ieliņām. Dinamiski pārvietojas satiksmē. C 400 GT ir izcils uz visiem ceļa segumiem un nerada vibrācijas. Optimizēta SSC precīzi pārnes jaudu, garantējot stabilu un drošu braucienu. Parocīgums jau no paša sākuma: pateicoties standartaprīkojuma funkcijai Keyless Ride, varat paturēt atslēgu kabatā. Un, ja nokāpsit, Flexcase bagāžas nodalījumā varēsit uzglabāt ķiveri, cimdus un citus priekšmetus. Piekļuve bagāžas nodalījumam ir pieejama, kamēr nenotiek kustība.

+ Lasīt vairāk

Nevainojama savienojamība

Vienmēr ceļā, vienmēr savienots: papildaprīkojumā pieejamā BMW Motorrad Connectivity savieno jūsu motorolleru ar viedtālruni. Precizējiet savu nākamo galamērķi, un C 400 GT izmantos pakāpeniskas navigācijas attēlus ar pagriezienu bultiņām TFT displejā, lai aizvestu jūs pa ātrāko ceļu. USB uzlādes kontaktligzda ir iestrādāta bagāžas nodalījumā, lai garantētu pietiekami jaudas, kamēr pilsētas ainavas slīd jums garām jūsu iecienītākās mūzikas pavadījumā. Izmantojiet daudzfunkcionālo slēdzi uz rokturiem, lai intuitīvi kontrolētu funkcijas: pārslēdziet mūzikas ierakstu, meklējiet kontaktus vai zvaniet draugiem.

+ Lasīt vairāk

Piedziņas bloks jebkurai dienai

25
kW (34 ZS) pie 7500 apgr./min
214
kg pašmasa braukšanas gatavībā ar pilnībā uzpildītu degvielas tvertni
775
mm sēdekļa augstums
3,5
litru degvielas patēriņš uz 100 km pēc WMTC
Viencilindra iekšdedzes dzinējs ar ūdens dzesi

Interesantāka efektivitāte

Viencilindra dzinējs tagad ir aprīkots ar e-droseles satvērēju: Ride by Wire. Tas izpaužas kā jutīgāka un vienmērīgāka droseles reakcija, pat braucot ar mazu ātrumu. Pateicoties efektīvajai sadegšanai, dzinējs ir ekonomisks, atbilst jaunajiem Euro 5 standartiem, bet tas tik un tā ir veikls.

+ Lasīt vairāk

Neierobežota braukšanas bauda – arī ar A2 kategorijas vadītāja apliecību

Lai brauktu ar šo modeli, ir nepieciešama A2 kategorijas vadītāja apliecība. Mūsu BMW Motorrad partneri ar prieku paskaidros sīkāk.

Sazinieties ar mums

Jūsu stils

Individualizējiet pēc savām vēlmēm

Individualizējiet pēc savām vēlmēm

Tagad jūsu kārta: pielāgojiet C 400 GT, izmantojot plašo papildaprīkojumu un oriģinālos BMW Motorrad piederumus, lai pieskaņotos jūsu individuālajām vēlmēm. Iedvesmojieties no mūsu ieteikumiem.

+ Lasīt vairāk

Vieta visam, kas nepieciešams

Vieta visam, kas nepieciešams

Treniņš pēc darba? Izbrauciens uz laukiem nedēļas nogalē? Jaunās Black kolekcijas somas papildinās jūsu C 400 GT ar lielu bagāžas ietilpību. Tās ir ūdensizturīgas, paplašināmas un saliekamas glabāšanai. Turklāt jaunās somas der dažādiem BMW Motorrad modeļiem.

+ Lasīt vairāk

Vēl vairāk #PluggedToLife

spinner