BMW C 400 X

Iepazīstiet pilsētu pagriezienu pēc pagrieziena

Esiet spontāns. No jauna atklājiet pilsētvidi. Savienots, atrodoties ceļā. BMW C 400 X ar Ride by Wire. Vairāk kā vien pārvietošanās līdzeklis. Cēli pārvietojieties pa pilsētu, klausoties savu personalizēto skaņdarbu izlasi, pateicoties papildaprīkojumā pieejamam BMW Motorrad Connectivity. Jūsu pilsēta, jūsu rotaļu laukums. Turklāt esat #PluggedToLife.

Pielāgojams dizains

Izvēlieties krāsu

C 400 X rada sportiska tēla priekšstatu. Tas izpaužas arī dažādajos krāsu variantos. Satriecošs vai nemanāms? Kādu krāsu versiju izvēlēsities?

Style Sport konfigurācija

Pielāgojams, veikls, precīzs: ar metālisku Black Storm 2/metālisku matētu Racing Blue krāsojumu.

Metālisks Black Storm 2

Pamatkrāsa ar pieskaņotu sēdekli melnā un pelēkā krāsā ir izcila un dinamiska.

Metālisks Granite Grey

Liega skaidrība: metāliskais Granite Grey krāsojums uzsver sportisko formu.

Izmanīgs, ar spēcīgu raksturu

Izmanīgs, ar spēcīgu raksturu

Šis dizains nepārprotami parāda, ka C 400 X ir izmanīgs modelis. Šauras ieliņas, blīva satiksme? Apdares paneļa komponentu ierosinātā V forma izstaro dinamiku un veiklumu ikkatrā līnijā, radot iespaidu, ka motorollers ir viegls un izmanīgs. Tā robustais GS mantojums ir jaušams it visā: garajās proporcijās, asociācijas raisošajā priekšējā riteņa pārsegā, lielajos, asimetriskajos priekšējos lukturos ar pilno LED tehnoloģiju un papildaprīkojumā pieejamajā horizontālajā Y formas LED dienas gaitas lukturī.

+ Lasīt vairāk

Svarīgākie mirkļi

Optimizēts ASC
Redzam C 400 X izplūdes un bremžu sistēmu.
Sportiska stila vējstikls
Redzam C 400 X vējstiklu.
Viencilindra iekšdedzes dzinējs
Redzam C 400 X viencilindra iekšdedzes dzinēju.
LED priekšējais lukturis ar dienas gaitas lukturi
Redzam C 400 X priekšpusi ar pilnu LED priekšējo lukturi.
USB uzlādes ligzda bagāžas nodalījumā
Redzam USB uzlādes ligzdu C 400 X bagāžas nodalījumā.
BMW Motorrad Connectivity ar daudzfunkcionālo slēdzi
Redzam TFT displeju ar BMW Motorrad Connectivity.
Ride by Wire
Redzam C 400 X droseles sviru.
Flex-case ar uzlabotu apgaismojumu
Redzam atvērtu C 400 X Flex-case bagāžas nodalījumu.

Braucieni bez raizēm

Vai pārvietošanās pa lielpilsētas ielām rada stresu? Jums ne. C 400 X jums parādīs pilsētas vidi no jaunas perspektīvas. Stabils brauciens bez vibrācijām – gan uz taisniem posmiem, gan izņemot līkumus. Slapjš ceļa segums? Optimizētā ASC sistēma garantē pietiekami lielu saķeri un pārāku jaudas pārnesi. Tiekaties ar draugiem pēc darba? Flex-case nodalījumu ir iespējams paplašināt, atrodoties stāvvietā, tādējādi nodrošinot vairāk vietas mantu uzglabāšanai. Varat ērti uzglabāt ķiveri un cimdus. Vai grasāties pēkšņi atkal doties ceļā? Atliek tikai uzkāpt. Ar papildaprīkojumā pieejamo Keyless Ride atslēga var palikt kabatā.

+ Lasīt vairāk

Tīkla mobilitāte

Jūsu viedtālrunis, jūsu C 400 X un jūs pats. Papildaprīkojumā pieejamā BMW Motorrad Connectivity funkcija ļauj jums visiem strādāt kā vienotam veselumam. Saskaņota mūzika braucieniem pa pilsētu? Vaicājat draugiem, kur viņi atrodas, kamēr jūs esat ceļā? Visātrākais ceļš uz tikšanās vietu? Izvēlieties, un gāzi grīdā! Izmantojiet daudzfunkcionālo slēdzi, lai piekļūtu visām funkcijām. Esat ceļā, bet vienlaikus #PluggedToLife.

+ Lasīt vairāk

Veikls brauciens

25
kW (34 ZS) pie 7500 apgr./min
206
kg pašmasa braukšanas gatavībā ar pilnībā uzpildītu degvielas tvertni
775
mm sēdekļa augstums
3.5
litru degvielas patēriņš uz 100 km pēc WMTC
Viencilindra iekšdedzes dzinējs ar ūdens dzesi

Radīts pilsētām

Spontāni manevri. Izmanīga braukšana krustojumos. Dinamiska slīdēšana. C 400 X viencilindra iekšdedzes dzinējs ir paredzēts pilsētvidei. Tas nevainojami jebkurā brīdī reaģē uz jauno elektronisko droseles slēdzi – Ride by Wire. Tas vienmērīgi reaģē uz vadītāja pagriezto droseles slēdzi, pat braucot ar lēnu ātrumu. Luksoforā gaisma pārslēdzas uz zaļo, un jūs uzsākat kustību. Braukšanas prieks bez aplinkiem un mazs degvielas patēriņš – dzinējs atbilst jaunajiem Euro 5 standartiem.

+ Lasīt vairāk

Neierobežota braukšanas bauda – arī ar A2 kategorijas vadītāja apliecību

Lai brauktu ar šo modeli, ir nepieciešama A2 kategorijas vadītāja apliecība. Mūsu BMW Motorrad partneri ar prieku paskaidros sīkāk.

Sazinieties ar mums

Vairāk jūsu personības

Aprīkots jums

Aprīkots jums

Tagad tas ir jūsu rokās: radiet C 400 X, izvēloties no plaša papildaprīkojuma klāsta un oriģinālajiem BMW Motorrad papildu piederumiem, lai apmierinātu jūsu vēlmes. Esam sagatavojuši jums ieteikumu – ļaujieties iedvesmai.

+ Lasīt vairāk

Liels bagāžnieks – Black Collection

Liels bagāžnieks – Black Collection

Ņemiet līdzi visu, kas vajadzīgs: jaunās Black Collection somas sniedz jums nepieciešamo vietu bagāžai. Tās ir ūdensdrošas, paplašināmas un saliekamas glabāšanai. Turklāt pirmo reizi jaunās somas der dažādiem BMW Motorrad modeļiem.

+ Lasīt vairāk

Vēl vairāk #PluggedToLife

spinner