Visi motocikli komplektēti tikai ar likumā paredzētu aprīkojumu (piemēram, atstarotāji pēc Euro 4 standarta). Ilustrācijas šajā mājaslapā var atšķirties.

BMW R 18 Transcontinental

Vislabāk ģērbtā ceļu ikona

R 18 Transcontinental piedāvā ekskluzīvu un greznu ceļošanu. Būdams R 18 saimes loceklis, tas pārstāv BMW Motorrad tradīcijas, bet ir dziļi iesakņojies tagadnē: tā neatkārtojamā priekšpuse ar augsto vējstiklu un varenais Big Boxer sola komfortablu un jaudīgu braukšanu kilometru pēc kilometra. Automātiskā slodzes kompensācijas funkcija precīzi pielāgo šasiju motocikla slodzei. Un, pateicoties tam, ka tas ir sagatavots individuālai pielāgošanai, jūs varat precīzi definēt R 18 Transcontinental atbilstoši tam, ko atklāsit katrā braucienā, – sev. Vienkārši sakot: klasisks #SoulFuel.

 

R 18 Transcontinental dizains

Ceļošana paplašina prātu — un veido tādas lietas kā mūsu raksturs

R 18 Transcontinental izskatās tā, it kā tas varētu bez piepūles mērot kilometru pēc kilometra. Lielais priekšējā riteņa pārsegs un pārsteidzošā priekšpuse ar abiem papildu priekšējiem lukturiem veido sākumpunktu elegantai racionalizācijai. Skaidri definēto izskatu papildina 24 litru tvertne, vēja deflektori, kāju paliktņi un augšējais korpuss ar pasažiera atzveltni.

Option 719 metāliska Mineral White krāsa

Nepārspējami elegants ceļabiedrs. Uzmanības centrā, lai kur tas dotos. Spoži baltās virsmas un zelta krāsas akcenti atstāj paliekošu iespaidu, lai kur tas būtu.

Metāliska Gravity Blue krāsa

Saskaņa, līdzsvars un pievilcība — jūsu motocikla krāsas izstaro pašpaļāvību un gatavību izvirzīties vadībā.

Option 719 metāliskā Galaxy Dust krāsa/metāliskā Titan Silver 2 krāsa

Tāpat kā jūsu motocikls, arī ainava mainās, kamēr mērojat kilometrus. Atkarībā no leņķa un saules gaismas krāsojums mirdz no violetiem līdz tirkīzziliem toņiem – efektīgi apvienojumā ar matēti melno Big Boxer dzinēju.

Option 719 Galaxy dust metallic/Titan silver 2 metallic

Just like your bike, the landscape changes while you eat up the miles. Depending on the angle and sunlight, the paintwork glows in shades from violet to turquoise blue – effectively combined with the matt black Big Boxer engine.

Metāliska matēta Manhattan krāsa

Izsmalcināts, veikls un enerģijas pilns: šī krāsu gamma ļauj baudīt tīru braukšanas prieku, kamēr mērojat kilometru pēc kilometra. Šeit apvārsnis paveras ar starojošu smaidu.

Sekojiet savam ceļam

R 18 Transcontinental ir lieliski sagatavots visiem izaicinājumiem. Tas ir izstrādāts tā, lai jūs varētu to personalizēt tieši tā, kā vēlaties. Plašais BMW Motorrad oriģinālo piederumu klāsts papildus atbalsta šo personalizēšanas koncepciju. Sadarbībā ar Roland Sands Design izstrādātās kolekcijas “Machined” un “2-Tone-Black”, klasiskā “Option 719”, piemēram, ar AERO dizaina paketi, īpaši izceļ motocikla grezno izskatu. R 18 Transcontinental var papildus pielāgot un uzlabot ar izsmalcinātu un ērtu tūrisma aprīkojumu, piemēram, koferu ieliktņiem.

 

+ Lasīt vairāk
Uz personalizēšanu external-link-arrow-slim

Svarīgākais īsumā

Detalizēti iepazīstieties ar svarīgāko. R 18 Transcontinental piedāvā visu, ko jūs varētu sagaidīt, sākot ar tradicionālajiem elementiem un beidzot ar modernām motociklu tehnoloģijām. Un vēl daudz vairāk!

+ Lasīt vairāk
Aktīvā kruīzkontrole (ACC)
ACC sensors, kas nosaka attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim.
Kokpits
Kokpitā ir iestrādāti analogie apaļie instrumenti un TFT displejs.
Priekšējais apdares panelis
R 18 Transcontinental priekšējais apdares panelis.
Jaudas rezerve
Uzstādītie Marshall skaļruņi.
Pasažiera sēdeklis
Pasažiera sēdeklis ar ērtu atzveltni.
TFT displejs
R 18 Transcontinental TFT displejs.
Priekšējais apdares panelis
R 18 Transcontinental priekšējais apdares panelis.
Aizsardzība pret vēju
R 18 Transcontinental vēja deflektors.

Iepazīstiet R 18 Transcontinental dzinēju

Spēks rodas no miera – un no katra kilometra ceļā

Iedarbinot motociklu, uzreiz saprotat, kāpēc Big Boxer tiek saukts tieši tā. Jūs varat sajust milzīgo dzinēja tilpumu katrā ceļa metrā. Pateicoties tipiskajam bokserdzinējam raksturīgajam jaudas attīstījumam, varat paļauties uz vismaz 150 Nm no 2000 līdz 4000 apgriezieniem minūtē. Iespaidīgais griezes moments un netraucētā atsaucība garantē pilnvērtīgu baudījumu ilgtermiņā – relaksējošu, bet nekādā gadījumā garlaicīgu. Un atsegtā, niķelētā kardāna vārpsta parāda, cik daudz vēstures mēs esam ielikuši šajos 1802 cm3. Kas tālāk? Laiks rakstīt savu vēsturi.

 

+ Lasīt vairāk
1802
cm3 tilpums
740
mm sēdekļa augstums
158
Nm griezes moments pie 3000 apgr./min
24
litru degvielas tvertnes tilpums (apmēram)
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/eļļas dzesi

Pirmais solis ir vienkāršākais - R 18 Transcontinental A2 variants.

R 18 Transcontinental ir pieejams arī A2 prasībām atbilstošā variantā ar 35 kW (48 ZS). Šim variantam var uzstādīt droseļdzinēju, kas nozīmē, ka jūsu mašīna atbalsta jūs, ja jums ir A2 autovadītāja apliecība. Jūs varat izbaudīt R 18 Transcontinental intuitīvo vadāmību jau no paša sākuma.

Komforts un drošība

Eating up the miles in a relaxed and safe way

Eating up the miles in a relaxed and safe way

Ar R 18 Transcontinental var ērti nobraukt daudz kilometru: dinamiskā kruīza kontrole (DCC) un papildaprīkojumā pieejamā aktīvā kruīza kontrole neatkarīgi kontrolē ātrumu un attālumu līdz priekšā braucošajam transportlīdzeklim. Turklāt trīs braukšanas režīmi, automātiskā stabilitātes kontrole (ASC) un dinamiskā dzinēja bremzēšanas kontrole (MSR) jau ar standartaprīkojumu garantē lielāku drošību. Atpakaļgaita, kalnā braukšanas uzsākšanas kontrole un centrālās atslēgas sistēma koferiem un augšējam koferim papildaprīkojumā garantē vēl lielāku parocīgumu katra mērotā kilometra laikā.

 

+ Lasīt vairāk

Vairāk par #SoulFuel

spinner