Visi motocikli komplektēti tikai ar likumā paredzētu aprīkojumu (piemēram, atstarotāji pēc Euro 4 standarta). Ilustrācijas šajā mājaslapā var atšķirties.

 

BMW R 18 B

Dabiska enerģija – tīra dvēsele

R 18 B apvieno pilnu jaudu ar BMW Motorrad ceļošanas vēsturi un R 18 saimes emocionālo raksturu. Lielā priekšpuse ar apdares paneļiem uz stūres un zemais vējstikls vien norāda uz spēcīgu raksturu. Arī melnā Big Boxer 1802 cm3 neatstāj vietu šaubām. Taču te runa nav tikai par dzinēja tilpumu. R 18 B ir kas daudz vairāk. Tas ir radīts personalizācijai. Pārvērtiet to par savu unikālo motociklu un izceliet #SoulFuel.

 

R 18 B dizains

Izskats: tipisks “bagger” motocikls

Silueta līnija sākas pie augstā, izteiksmīgā priekšējā apdares paneļa, turpinās pa lāses formas 24 litru tvertni un pagarināto sēdekli un noslēdzas aizmugurējā daļā ar pastāvīgi uzstādītiem koferiem un integrētiem aizmugurējiem lukturiem. BMW Motorrad raksturīgs konsekvents un vienkāršs dizains. “Bagger” motociklam raksturīgi: racionalizācija.

Option 719 metāliskā Mineral White krāsa

Tikai retais motocikls spēj iemiesot pilnīgas brīvības privilēģiju tik izteiksmīgi kā R 18 B šajā krāsas variantā ar zelta krāsas akcentiem.

Metāliskā Gravity Blue krāsa

R 18 B metāliskajā Gravity Blue krāsā izstaro varenību un pārākuma apziņu.

Metāliska Black Storm krāsa

Pūrisma stilā ieturētais metāliskās Black Storm krāsojums uzsver R 18 B izskatu.

Option 719 metāliskā Galaxy Dust krāsa/metāliskā Titan Silver 2 krāsa

Atkarībā no leņķa efektīvais krāsojums zaigo zilā vai violetā krāsā, kas piesaista uzmanību jūsu R 18 B.

Metāliska matēta Manhattan krāsa

Modernā krāsojuma variācija piešķir R 18 B pārliecinošu izskatu.

Padariet savējo par vienreizēju motociklu

Jūs precīzi zināt, ko vēlaties. Šī iemesla dēļ R 18 B ir pilnībā paredzēts individualizācijai. Tas attiecas gan uz dizainu, gan oriģinālo BMW Motorrad piederumu un aprīkojuma klāstu. Izsmalcinātās “Machined” un “2-Tone-Black” kolekcijas, kas izstrādātas sadarbībā ar Roland Sands Design, tradicionālā “Option 719” un Vance & Hines izplūdes sistēmas ir tikai sākumpunkts ceļā uz R 18 B, kas atbilst jūsu gaumei.

 

+ Lasīt vairāk
Uz personalizēšanu external-link-arrow-slim

Svarīgākais īsumā

Detalizēti iepazīstieties ar svarīgāko. R 18 B piedāvā visu, ko jūs varētu sagaidīt no moderna “bagger” motocikla, sākot ar tradicionālajiem elementiem un beidzot ar modernām motociklu tehnoloģijām. Un vēl daudz vairāk!

 

+ Lasīt vairāk
Jaudas rezerve
Power Reserve displejs ar tradicionāli apaļu formu.
Koferi
Koferi integrēti racionālajā siluetā.
Kokpits
Kokpitā ir iestrādāti analogie apaļie instrumenti un TFT displejs.
Jaudas rezerve
Jaudas rezerve displejs kā tradicionāls apaļš instruments.
TFT displejs
R 18 B TFT displejs.
Marshall Gold Series Stage 1
Uzstādītie Marshall skaļruņi.
Bokserdzinējs
Iespaidīgs R 18 B bokserdzinējs.
Priekšējais apdares panelis
Front trim panel of the R 18 B.

Iepazīstiet R 18 B dzinēju

1802 cm3 – bet nav vietas tukšām pļāpām

Vēl nekad iepriekš dzinēja tilpums nav bijis tik liels. Varat to redzēt, dzirdēt un sajust. Var paļauties uz vairāk nekā 150 Nm jebkurā laikā no 2000 līdz 4000 apgr./min. Spēcīgs baudījums un nemainīgi augsts griezes moments, kas attīstīts tipiskā bokserdzinējam raksturīgā veidā. Pie 4750 apgriezieniem minūtē jaudīgais spēka agregāts attīsta 67 kW (91 ZS). Atsegtā niķelētā kardāna vārpsta ir veidota pēc tradicionāla dizaina, kas ir viens no daudzajiem 1802 cm3 izcilajiem elementiem.

+ Lasīt vairāk
1802
cm3 tilpums
720
mm sēdekļa augstums
158
Nm griezes moments pie 3000 apgr./min
24
litru degvielas tvertnes tilpums (apmēram)
Divcilindru četrtaktu bokserdzinējs ar gaisa/eļļas dzesi

Pirmais solis ir visvienkāršākais - R 18 B A2 variants.

R 18 B ir pieejams arī A2 prasībām atbilstošā variantā ar 35 kW (48 ZS). Šim variantam var uzstādīt droseļdzinēju, kas nozīmē, ka jūsu mašīna atbalsta jūs, ja jums ir A2 vadītāja apliecība. Jūs varat izbaudīt R 18 B intuitīvo vadāmību jau no paša sākuma.

Komforts un drošība

Rock ‘n’ Roll ‘n’ Rain

Rock ‘n’ Roll ‘n’ Rain

R 18 B trīs braukšanas režīmi ļauj baudīt braucienu drošībā, pateicoties automātiskajai stabilitātes kontrolei (ASC) un dinamiskai dzinēja bremzēšanas kontrolei (MSR). Atpakaļgaita un braukšanas uzsākšana pret kalnu atvieglo braukšanu kalnā un nodrošina vēl lielāku ērtību. Turklāt tradicionālajai priekšējo lukturu formai ir modernākā LED apgaismojuma tehnoloģija. Papildaprīkojumā ir pieejami adaptīvie priekšējie lukturi, kas pagriezienos nodrošina gandrīz pilnīgu ceļa apgaismojumu, vienlaikus saglabājot tālo gaismu lukturu nemainīgu diapazonu.

 

+ Lasīt vairāk

Vairāk par #SoulFuel

spinner