BMW M 1000 R

Dzīve ātrajā joslā

Pārbaudiet savas robežas ar M 1000 R. Īsumā – M R superbaiks apvienojas ar dinamisku rodsteru. Tā saknes meklējamas pie M sacīkšu motociklu izstrādātājiem, kā arī sacīkšu trasē. Iespaidīgi 210 ZS un 280 km/h maksimālais ātrums – pilnīga kontrole uz nomaļiem ceļiem vai sacīkšu trasē. Šis motocikls piedod kļūdas, bet tas nespēs piedot, ja ar to nebrauksiet. Maksimāla veiktspēja – obligāts kritērijs. Jūsu mērķis – valdīt pār ceļu. M krāsas par to skaidri liecina. Neatkārtojama – tāda ir M R četrcilindru dzinēja skaņa. Vai dzirdat, kā tas jūs sauc? Iedarbiniet dzinēju! #NeverStopChallenging

Neprāta izrāviens

Spēcīgas M bremzes
M 1000 R M bremzes
Satriecoši stūres galu spoguļi
M 1000 R stūres gala spogulis
Ekskluzīva M Competition pakotne
M 1000 R M Competition pakotne
Satriecoša priekšpuse ar M spārniem
M 1000 R spārni
Īss numura zīmes turētājs
M 1000 R īsais numura zīmes turētājs
Ekskluzīva M starta animācija un Race braukšanas režīmi
M 1000 R M starta animācija
Augstas veiktspējas M R četrcilindru dzinējs
M 1000 R dzinējs
Viegli M oglekļa šķiedras riteņi ar joslu dizainu
M 1000 R M oglekļa šķiedras riteņi

M izcilība – spārni

M izcilība – spārni

Izcilība meklējama niansēs. M spārni ģenerē aerodinamisko piespiedējspēku, lai noturētu drosmīgākos pie zemes. Sasniedzot 220 km/h ātrumu, tie palielina slodzi uz priekšējo riteni par 11 kg. Jūs iegūstat: maksimālu braukšanas stabilitāti, samazinātu priekšējā riteņa tendenci atrauties no ceļa virsmas, kā arī iespēju pirms pagrieziena bremzēt vēlāk vai paātrināties ātrāk, izbraucot no tā.

+ Lasīt vairāk

M pieredze: elektronika

M pieredze: elektronika

Pilnvērtīga M pieredze: 6,5 collu TFT displejs ielūdz jūs ekskluzīvās augsta līmeņa braucēju aprindās ar M sākuma animāciju. Pateicoties atmiņas funkcijai, pēc motocikla iedarbināšanas automātiski parādās viens no četriem ekrāna variantiem. Optimizēts sacīkšu trasei patiesā M stilā: kā daļa no jaunā mirgojošā pārnesumu pārslēgšanas indikatora viss tahometrs sāk mirgot, kad sasniegti noteiktie apgriezieni.

+ Lasīt vairāk
154
kW (210 ZS) pie 13 750 apgr./min
280
km/h maksimālais ātrums
199
kg DIN pašmasa (ar pilnībā uzpildītu degvielas tvertni, braukšanas gatavībā)
7,2
sekunžu paātrinājums no 0 līdz 200 km/h
Četru cilindru rindas dzinējs ar ūdens/eļļas dzesi un BMW ShiftCam

M dominance: dzinējs

Superbaika dzinējs, kas pielāgots hiperrodsteram: četrcilindru dzinējs no RR ar BMW ShiftCam tehnoloģiju katapultē jūs no 0 līdz 100 km/h 3,2 sekundēs. Dzinējs, kas spēj sasniegt 14 600 apgr./min, – M R pilnīgi noteikti ir mūsu jaudīgākais rodsters. Pēc 10 000 apgr./min lielais griezes moments un paātrinājums jūtams pastāvīgi. Ņemot vērā pārnesumu attiecību, M R piedāvājums salīdzinājumā ar RR ir dāsnāks: 47, nevis 46 zobi sekundārajai zobratu attiecībai, kā arī īsāka pārnesumu attiecība 4. 5. un 6. pārnesumā – maksimālai veiktspējai, traucoties pa nomaļiem ceļiem. Pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro nodrošina ātru pārslēgšanos augstākā vai zemākā pārnesumā. Motocikla piesātinātā skaņa no titāna aizmugurējā klusinātāja to spilgti papildina.

+ Lasīt vairāk

M braukšanas pieredze: šasija

M braukšanas pieredze: šasija

Nepārprotama atgriezeniskā saite un elpu aizraujoša precizitāte: tā ir šasija ar DCC, kā arī pilnībā pielāgojami piekares elementi, regulējams stūres demferis un frēzēta stūres skava. Tas M R vajadzībām modificēts no RR komplektācijas, lai pieskaņotos dinamiskā rodstera prasībām. No jauna izstrādāta ergonomika un jauna stūre nodrošina uz priekšējo riteni vērstu sēdpozīciju.

+ Lasīt vairāk

M inteliģence: palīgsistēmas

M inteliģence: palīgsistēmas

Tas nav dopings: augsta līmeņa sniegums, pateicoties augstas klases palīgsistēmām. Trīs droseles regulējumi, kas savienoti ar Rain, Road, Dynamic, Race un Race Pro braukšanas režīmiem, nodrošina optimālus reakcijas raksturlielumus. DTC nodrošina maksimālu drošību un braukšanas dinamiku atkarībā no izvēlētā braukšanas režīma, bet izslīdēšanas bremzējot palīgsistēma palīdz veikt sānslīdes bremzēšanas laikā, braucot pagriezienos.

+ Lasīt vairāk

Dumpinieks starp hiperrodsteriem

Dzimis M pilsētā

Melns vai balts – šeit nav pelēko zonu. Neatkarīgi no tā, vai izvēlēsieties M R vai M R ar Competition pakotni, jūs vienmēr saņemsiet īstu M, ko var atpazīt pēc ekskluzīvajām krāsām ar asimetrisku dizainu priekšpusē.

Light white/M Motorsport

Gaiši zils, tumši zils, sarkans: kontrastam ar Light White. Tradicionāls, bet progresīvs. Viegls, bet agresīvs. Kaltie alumīnija diski papildina ekstraverto ārieni.

Metāliska Blackstorm/M Motorsport

M R ar M Competition pakotni simbolizē tīru jaudu un dinamismu. Jaudīgas krāsas: metāliska Blackstorm apvienojumā ar M krāsām. Satriecošā āriene nevainojami saplūst ar to, kas slēpjas zem tās.

M paziņojums: dizains

M paziņojums: dizains

Dominējoša priekšpuse, agresīva aizmugure: M R ir vislabākajā formā. Sēdieties uz perfektaā augstumā esošā M sēdekļa un sniedzieties pēc platās cauruļveida stūres ar lāzergravētu uzrakstu “BMW M 1000 R”. Jūs lūkojaties stūres galu spoguļos. Skaņa, gaismas – LED priekšējā lukturī parādās M logotips. Jūs zināt, ka ceļš pieder jums.

+ Lasīt vairāk

Augstas kvalitātes M Competition pakotne

Augstas kvalitātes M Competition pakotne

Ne ko pielikt, ne atņemt. Ekskluzīvas M oglekļa šķiedras detaļas, piemēram, aizmugurējā riteņa uzlika un ķēdes aizsargs, priekšējā riteņa uzlika, degvielas tvertnes apdare, gaisa filtra kastes pārsegs ar joslu dizainu, vēja deflektori, zobrata aizsargs, M GPS apļa trigera aktivizācijas kods, M pasažiera pakotne un frēzēta M priekšējo kāju balstu sistēma demonstrē to, ka šis motocikls netiks pārspēts. Esiet neapturams, pateicoties M oglekļa šķiedras riteņiem, kas samazina kopējo svaru par 1,6 kg.

+ Lasīt vairāk

M individualizācija. Papildu piederumi

Vairāk sacīkšu trases, vairāk drošības, vairāk dizaina – vairāk jūsu. Papildus M Competition pakotnei jūsu M R pieejamas plašas papildaprīkojuma iespējas, piemēram, M pasažiera sēdeklis, Sport vējstikls, kā arī M Performance Parts, piemēram, M dzinēja aizsargs un 6 pozīcijās regulējama M pēdu balstu sistēma.

Uz individualizēšanu

Koncentrējieties uz sniegumu

spinner