BMW M 1000 RR

Vēl nebijušas sacīkstes

Visiem, kuru dzinējspēks ir aizrautība un gatavība pieņemt izaicinājumus. Visiem, kuri par katru milimetru vai milisekundi cīnīsies līdz pēdējam. BMW M RR ir superbaiks, kas homologēts sacīkstēm. Tas ir pilnveidots vēja tunelī, turpinot izstrādi sacīkšu trasē. Motociklam ir optimizēta aerodinamika un oglekļa šķiedras detaļas, kas ļauj sasniegt ievērojami lielāku maksimālo ātrumu – 314 km/h. Dzinējs joprojām ir jaudīgs, un šasija ir tikpat precīza kā vienmēr. M RR simbolizē absolūtu veiktspēju un ekskluzivitāti katrā detaļā. Tas vienkārši ir tipisks M.


Tomēr pat šeit iespējami uzlabojumi: mūsu BMW Motorrad Motorsport Race atbalsts jeb, citiem vārdiem, –  #NeverStopChallenging.

 

Īpašo iezīmju mijiedarbība

Augstas kvalitātes M frēzēto detaļu pakotne
M 1000 RR kāju balstu sistēma
Spēcīgas M bremzes
M 1000 RR bremzes
Optimizēta aerodinamika ar jauniem spārniem
M 1000 RR spārns
Satriecoša priekšpuse ar vējstiklu
M 1000 RR priekšpuse un vējstikls
Viegli M oglekļa šķiedras riteņi ar joslu dizainu
M 1000 RR M oglekļa šķiedras riteņi ar joslu dizainu
Ekskluzīva M sākuma animācija
M logotips uz M 1000 RR TFT displeja
Īpaši viegla pilnībā no titāna izgatavota izplūdes sistēma
Pilnībā no titāna izgatavota M 1000 RR izplūdes sistēma
Optimizēts ShiftCam dzinējs
M 1000 RR dzinējs

Brauciet kā aizvējā

Brauciet kā aizvējā

Optimizēti priekšējie un sānu paneļi ir veidoti no oglekļa šķiedras, lai nodrošinātu augstāku veiktspējas līmeni un palielinātu maksimālo ātrumu par 8 km/h. Turklāt uzlabotā aerodinamika noņem slodzi no braucēja, samazinot vēja piespiedējspēku – ilgtspējīgai, ātrai un mērķtiecīgai braukšanai. Taču jauna dizaina M oglekļa šķiedras spārni palielina piespiedējspēku uz priekšējo riteni līdz pat 6,3 kg – pat sasveroties pagriezienos. Tie nodrošina 22,6 kg piespiedējspēku pie 300 km/h, garantējot braucējiem lielāku pārliecību ekstremālos leņķos un pagriezienos lielā ātrumā.

+ Lasīt vairāk

Lai vējš darbojas jūsu labā

Lai vējš darbojas jūsu labā

M bremžu gaisa dzeses kanāli un papildaprīkojumā pieejamās M Aero riteņu uzlikas izstrādātas, sadarbojoties ar BMW Motorsport ekspertiem. M bremžu gaisa dzeses kanāli ir tieši integrēti jaunajos priekšējā riteņa dubļusargos, kas optimizēti labākai gaisa plūsmai ap dakšas stieņiem un bremžu suportiem. M bremžu gaisa dzeses kanāli, kas sērijveida motociklā izmantoti pirmo reizi, samazina bremžu suportu temperatūru. M Aero riteņu uzlikas, kas izgatavotas no redzamas oglekļa šķiedras, samazina priekšējā riteņa turbulenci un atbrīvo jūsu motocikla maksimālo potenciālu garās taisnēs, kad ātrums pārsniedz 250 km/h. 

+ Lasīt vairāk
156
kW (212 ZS) pie 14 500 apgr./min
314
km/h maksimālais ātrums
192
kg pašmasa (DIN)
113
Nm pie 11 000 apgr./min. maksimālais griezes moments
Četru cilindru četrtaktu rindas dzinējs ar ūdens/eļļas dzesi un BMW ShiftCam

Katram milimetram ir nozīme – tajā skaitā arī dzinējā

M RR spēka agregāta maksimālais rotācijas ātrums ir 15 100 apgr./min, un tas sevi ir pierādījis WSBK čempionātā. Sniegums, kur katram milimetram ir nozīme. Īsumā par svarīgāko: CNC frēzēti ieplūdes kanāli, viegli kaltie virzuļi ar 2 gredzeniem, kas optimizēti, lai ievērojami samazinātu eļļas patēriņu, šauras un vieglas piedziņas sviras, titāna vārsti, optimizētas sadales vārpstas un Pankl titāna klaņi, kas ir par 340 g vieglāki nekā S 1000 RR modelim, nodrošinot mazāku berzi. Tas viss papildināts ar BMW ShiftCam tehnoloģiju gāzu sadales fāžu un vārstu pacēluma variēšanai, kā arī ieplūdes sistēmu ar īsākām piltuvēm optimizētai gāzu apmaiņai augstos dzinēja apgriezienos. Lai uzsāktu jūsu braucienu pretī uzvarai, sajūgs ar brīvgaitas mehānismu darbojas bez pašpastiprināšanas. 

+ Lasīt vairāk

Skaidra reakcija ne tikai pitstopa joslā

Izjūtiet motocikla priekšējo un aizmugurējo riteni ar elpu aizraujošu precizitāti. Šasijas galvenais elements ir alumīnija tilta tipa rāmis, kas aprīkots ar apvērstu dakšu un centrālu amortizatoru ar Full Floater Pro kinemātiku, padarot šasijas sniegumu vēl lieliskāku. Konsekventi un bez kompromisiem izstrādāta, lai sacīkstēs sasniegtu augstākos rezultātus, – šī šasija pārsteigs arī tos perfekcionistus, kas adrenalīnu dodas meklēt uz ceļa.

Augsta veiktspēja – arī regulējumu nopelns

Uzvarētāju no pārējiem atšķir spēja kritiskajās milisekundēs izmantot savu potenciālu. M RR palaišanas kontrole garantē perfektu sacīkšu sākumu, un pitstopa joslas ātruma ierobežotājs zina, kad savaldīt jaudu. Pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma Pro palīdz ātri pārslēgt pārnesumus bez sajūga sviras izmantošanas. Pārnesumu pārslēgšanas shēmu pēc tam iespējams vienkārši apvērst sacīkšu vajadzībām. Turklāt 7 braukšanas režīmi, divi pielāgojami droseles regulējumi un trīs dzinēja bremzēšanas momenta kontroles iestatījumu opcijas palīdz nevainojami sagatavot jūsu motociklu trasei. 6,5 collu TFT displejā viss ir skaidri saskatāms.

Bezkompromisa paātrinājums – bet pretēji

Pēc gadu ilgas lietošanas WSBK čempionātā un sacīkšu trasēs visā pasaulē par M bremzēm var teikt tikai vienu: labākās savā klasē. Patiesībā – vēl labākas. No jauna izstrādātie M bremžu gaisa dzeses kanāli par līdz pat 10 grādiem samazina bremžu suportu temperatūru sacīkšu laikā (atkarībā no sacīkšu trases), nodrošinot vēl augstāka līmeņa veiktspēju un pastāvīgāku bremžu sviru pretestības punktu. Ideāli kombinētais vadības elements un suports nodrošina maksimālu bremžu stabilitāti un atgriezenisko saiti, kā arī izcilu regulēšanu ar Race ABS. M bremzes bija un ir vislabākais paraugs.

+ Lasīt vairāk

Tā izskatās uzvarētājs

Divas versijas, viens mērķis: absolūta veiktspēja

M RR pieejamas divas versijas: bāzes variants vai M RR ar M Competition pakotni. Katrs M RR radīts ar tikai vienu mērķi – uzvaru. Un tieši to šie abi varianti iemieso apvienojumā ar absolūtu apņēmību un motivāciju.

Light white/M Motorsport

M RR bāzes variants ir motosportam konfigurēts superbaiks. Tam ir viss nepieciešamais, lai brauktu ātri, padarot to ideālu sacīkšu komandām.

Black Storm Metallic/M Motorsport

Spējīgāks un ekskluzīvāks – vai varētu vēlēties vēl vairāk? M RR ar M Competition pakotni. Izskats un ekskluzivitāte apvienojas ar bezkompromisa sacīkšu tehnoloģijām.

Lineāra virzība – burtiski

Motocikla priekšpuse ir aerodinamiski optimizēta un aprīkota ar redzamas oglekļa šķiedras aptecētāju un M dizaina joslām, ar katru detaļu demonstrējot vēlmi uzvarēt. Pat no jauna izstrādātais aptecētāja balsts izgatavots no oglekļa šķiedras. No jauna izstrādātā aizmugurējā daļa padara M RR vēl dinamiskāku. Numura zīmes turētājs ar integrētu apgaismojumu arī ir padarīts kompaktāks. Pateicoties jaunam aizmugurējo virzienrādītāju vadojumam un stūres leņķa sensoram, M RR ir gatavs dienai sacīkšu trasē vēl ātrāk. Arī priekšējo virzienrādītāju slēdži ir attiecīgi optimizēti.

+ Lasīt vairāk

Vēl vairāk sacīkšu

M Competition pakotne

M Competition pakotne

Sacīkstes sastopas ar estētiku. M Competition pakotne sevī ietver M GPS apļa trigeri ar attiecīgo aktivizācijas kodu, M Aero riteņu uzlikas, anodētu aizmugurējo dakšu, kas ir par 220 g vieglāka, kā arī bezapkopes M Endurance ķēdi ar DLC pārklājumu. Pieejama arī: M oglekļa šķiedras pakotne ar augstas kvalitātes redzamas un lakotas oglekļa šķiedras detaļām, M frēzēto detaļu pakotne ar jauniem, par 150 g vieglākiem pēdu balstiem, kā arī oglekļa šķiedras pasažiera sēdekļa pārsegs vai pasažiera pakotne. 

+ Lasīt vairāk

Citi sportiski piederumi

Citi sportiski piederumi

Plašas speciālā aprīkojuma iespējas un oriģinālie BMW Motorrad piederumi ļauj jums turpināt pilnveidot savu M RR, precīzi pielāgojot to savām prasībām. Piemēram, M oglekļa šķiedru aizmugurējās daļas loka pārsegu iespējams izmantot, lai pie tā piestiprinātu GPS uztvērēju vai piedzīvojumu videokameru. M Competition pakotnē iekļauta arī sešās pozīcijās regulējama M pēdu balstu sistēma, kas palīdzēs jums sasniegt īstu sacīkšu stilu. Palīdzēs arī M Endurance vienvietīgais sēdeklis, kas ļauj iespaidīgu sasvēršanos pagriezienos, vienlaikus saglabājot kontroli.

+ Lasīt vairāk

Kad sacīkšu trase ir dzīves skaņu celiņš

Cīņa par pjedestālu. Kad visu izšķir milimetri un milisekundes. Jūs esat gatavs uz visu – gan trasē, gan pitstopa joslā. BMW Motorrad Race Support palīdz sacīkšu komandām un pilna laika profesionāļiem modificēt motociklus veiktspējas uzlabošanai. Sākot ar dzinēju un elektronikas komplektiem, līdz Race izplūdes sistēmām un vēl.

Uz Race Support external-link-arrow-slim

Vēl augstāks veiktspējas līmenis

spinner