Jauna divcilindru bokserdzinēju paaudze

Gandrīz 100 gadus vecs, bet tikai tagad tuvojas pilnbriedam

Jaunais divcilindru bokserdzinējs jau no pirmā mirkļa pārsteidz ar savu daudzpusīgumu. Tam ir unikāls raksturs jebkurā dzinēja apgriezienu diapazonā. Tas vienlaikus piedāvā uzlabotu veiktspēju un vienmērīgu darbību. BMW ShiftCam maināmā sadales vārpstas vadība nodrošina vairāk griezes momenta visā dzinēja apgriezienu diapazonā un labāku kontroli ikvienā braukšanas situācijā. Tas sniedz jums jaudu, kad vien tā nepieciešama. Lielāks darba tilpums, vairāk jaudas – ar lielāku efektivitāti. Spēcīgais sniegums sniedz vairāk brīvības un ļauj retāk pārslēgt pārnesumus. Inženieru meistarības paraugstunda.

TEHNISKIE DATI

143
Nm pieaugums līdz maksimālajam griezes momentam par 18 Nm
100
kw pieaugums līdz maksimālajai dzinēja jaudai par 8 kW
1.254
kubikcentimetru palielinājums par 84 cm3
4
procentuāls energoefektivitātes palielinājums

IZBAUDIET JAUNĀ BOKSERDZINĒJA SKAŅU

Leģenda jaunā gaismā

Leģenda jaunā gaismā

Unikālā piedziņa ar dinamisko sadales vārpstas vadības sistēmu BMW ShiftCam padara jaunās paaudzes risinājumus daudz jaudīgākus par jebkuru iepriekšējo modeli. Šī inovatīvā tehnoloģija nodrošina iespaidīgu griezes momenta palielinājumu pat mazā ātrumā, sniedzot ievērojami lielāku brīvību un iespaidīgu braukšanas dinamiku. Turklāt viss tiek panākts energoefektīvā veidā. Šis nepārspējami daudzveidīgais dzinējs nodrošina teju vai perfektu braukšanu neatkarīgi no tā, vai atrodaties pilsētas ielās, uz šosejas vai bezceļa apstākļos. 

+ Lasīt vairāk

Bokserdzinēju klāsts

Daudzpusīgs dzinējs

Jaunais 1250 BMW divcilindru bokserdzinējs pārējo dzinēju vidū izceļas ar savu daudzveidību, savukārt BMW ShiftCam piedziņas vārpsta nodrošina nepārspējamu braukšanas dinamiku jebkādos apstākļos un uz jebkāda seguma. Šis dzinējs ir uzstādīts visos jaunās R 1250 sērijas modeļos un nodrošina uzlabotu braukšanas dinamiku, paātrinājumu un sniegumu. Atklājiet jaunās paaudzes modeļu priekšrocības.

BMW R 1250 GS

Šis dzinējs jebkurā darbības ātrumā nodrošina lielisku vadāmību, ļaujot viegli tikt galā ar jebkuru ceļā sastapto šķērsli.

BMW R 1250 GS Adventure

Vienmērīga darbība un liels griezes moments jebkādā darbības ātrumā gādās par sabalansētu dzinēja sniegumu visu veidu tālos ceļojumos.

BMW R 1250 RT

Jaunā divcilindru dzinēja jaudas rezerve sniegs sirdsmieru jūsu nākamajā ceļojumā.

BMW R 1250 R

Jaunais bokserdzinējs nodrošinās vajadzīgo sniegumu jebkādā situācijā.

BMW R 1250 RS

Iespaidīgais paātrinājums ļaus jums pabeigt savu nākamo pārbraucienu vēl ātrāk.

BMW Motorrad sirds

BMW Motorrad sirds

Pats pirmais BMW motocikls bija aprīkots ar bokserdzinēju. Šie pirmsākumi iezīmē veiksmes stāsta sākumu, kas turpinās vēl šodien. Uzticamais divcilindru bokserdzinējs vienmēr ir iemiesojis BMW būtību. Tas tiek uzskatīts par ideālo dzinēju motocikliem: pieredzējuši braucēji novērtē tā iespaidīgo paātrinājumu un pārliecinošo jaudu braukšanas laikā. 

+ Lasīt vairāk

Jaunie bokserdzinēju modeļi

spinner