Radīts pilsētai

BMW Definition CE 04 ir viegli integrējams jūsu ikdienas dzīvē

Ātri nokļūstiet no punkta A uz punktu B. No darba pie drauga vai no kafejnīcas uz pilsētu. Daudzpusīgs, spontāns un vienmēr tīklā: vadītājs, viedtālrunis un Definition CE 04. Tā uzbūve ir kas līdz šim nepieredzēts, un braucot tas nerada izmešus. Ar BMW Motorrad Definition CE 04 mēs konsekventi turpinām to, ko aizsākām ar savu pirmo elektrisko motorolleru sēriju Maxi-scooter BMW C un konceptmotociklu Concept Link – mēs palielinām mobilitāti un baudu braukt. Elektrisks un bez izmešiem, savienots ar tīklu, vienmēr #PluggedToLife.

Ceļā ar jaunu pilsētas pērli

Ceļā ar jaunu pilsētas pērli

Ātri un pilnībā elektriski no punkta A uz punktu B: Definition CE 04 mērķtiecīgi slīd caur pilsētu. Radīts ātriem pārbraucieniem. No mājām uz darbu un tad uz bāru. Dinamisks, efektīvs un pilnībā bez izmešiem. Pateicoties zemajam smaguma centram, tas ir viegli vadāms un ērti jūs nogādās jebkurā galamērķī pilsētā. Un tad nākamajā un arī aiznākamajā.

+ Lasīt vairāk

Dizains mūsdienām un nākotnei

Kad redzējums kļūst par īstenību

Klusām un pārliecinoši cauri pilsētām: tieši tam ir radīts jaunais Definition CE 04. Mūsu dizaineri un inženieri sāka ar baltu papīra lapu. Un viņu redzējuma centrā bija cilvēki un tas, kā viņi nākotnē pārvietosies lielajās pilsētās. Tad viņi izvēlējās pilnībā jaunu pieeju dizainam un funkcionalitātei. Kompaktais akumulators sniedza tiem lielu rīcības brīvību. Un tas ļāva iegūt skaidro un dinamisko veidolu: Definition CE 04 izskatā dominē lielas monolītas detaļas, kuras pēkšņi lauž asas šķautnes.

+ Lasīt vairāk

Dizains, kurā digitālā realitāte apvienota ar vajadzību pēc funkcionalitātes un patiesa skaistuma.

 ”

Aleksandrs Bukans

BMW Motorrad transportlīdzekļu dizaina nodaļas vadītājs

Funkcionalitāte apvienojumā ar dizainu

Definition CE 04 funkcijas atbilst nākotnes braucēju prasībām. Nodrošinot, ka katrs brauciens ir patīkams. No rāmja atdalītais sēdeklis, kuru var regulēt uz priekšu vai atpakaļ, nozīmē, ka arī gariem braucējiem sēdēšana būs ērta. Glabāšanas nodalījumu var atvērt no sāniem, un tajā ir pietiekami daudz vietas somai vai ķiverei. Taču, protams, arī izskatam ir nozīme. Motociklu grezno metāliskā Mineral White pamatkrāsa, matēti melnas detaļas, oranžīgi sarkani akcenti un riteņi ar alumīnija diskiem. Arī braucēja aprīkojums ir iespaidīgs: parkā iestrādātās gaismas joslas nodrošina uzlabotu saskatāmību.

+ Lasīt vairāk

Digitālā un analogā pasaule nevainojamā saskaņā

Digitālā un analogā pasaule nevainojamā saskaņā

Pilsēta ļauj cilvēkiem būt mobiliem un savienotiem, un tieši tādam būtu jābūt arī braucienam no punkta A uz punktu B. Braucējs ir savienots ar apkārtējo vidi, izmantojot savu viedtālruni un Definition CE 04. Pārskatāmajā displejā ir redzama visa būtiskā informācija, un tas kļūst par saskarni starp digitālo un analogo pasauli. Definition CE 04 zina jūsu nākamo galamērķi un precīzi parāda jums labāko maršrutu, vienlaikus fona atskaņojot jūsu iecienītāko dziesmu izlasi. Vienmēr savienots, virzot dzīvi kustībā: intelektisks, integrēts un pilnībā intuitīvi vadāms.

+ Lasīt vairāk

Ļoti funkcionāla un stilīga

Ļoti funkcionāla un stilīga

Vienlaikus funkcionāla, droša un gaumīga: vienkāršā piegriezuma parka izskatās vienlīdz labi gan braucot ar motociklu, gan atpūšoties ar draugiem. Paslēptie aizsargi nepiesaista lieku uzmanību, taču vajadzības gadījumā tie jūs pasargās, savukārt izturīgais un elpojošais materiāls gādās par sausumu un siltumu jebkādos laikapstākļos. Gaismas joslas uz rokām un kapuces ievērojami uzlabo jūsu saskatāmību uz ceļa. Jūs varat tās ieslēgt vai mainīt to krāsu, izmantojot piedurknes sensorus. Un, pateicoties induktīvās uzlādes funkcijai kabatā, viedtālrunim vienmēr būs pietiekami enerģijas. Saskaņotam izskatam vēl tik atliek uzvilkt melnus braukšanas džinsus, sporta apavus un baltu atvērta tipa ķiveri.

+ Lasīt vairāk

Mēs vēlējāmies radīt funkcionālu apģērbu, kas izskatītos nevis funkcionāls, bet gluži vienkārši labi.

 ”

Jūlija Leina

BMW Motorrad braucēju aprīkojuma un stila dizaina nodaļas vadītāja

#NEXTGen

Piedalieties mūsu digitālajās straumraidēs un klausieties mūsu raidījumu “Road Ahead”

Doties uz #NEXTGen external-link-arrow-slim
spinner