GS saime

Jau vairāk nekā četrdesmit gadus GS modeļi simbolizē ilgas pēc piedzīvojumiem un nevaldāmu zinātkāri par arvien jaunām un nepieredzētām lietām, vai tas būtu otrā pasaules malā vai tepat aiz mājas sliekšņa. To jaudīgie dzinēji nodrošina pārliecību, kāda nepieciešama nezināmā apvidū. Modernas tehnoloģijas un braukšanas režīmi garantē drošību, labāko iespējamo saķeri un optimālu vadāmību uz jebkāda seguma un jebkādos laikapstākļos. Un nekļūdīgi raksturīgā priekšpuse ar izteiksmīgo siluetu ļauj skaidri atpazīt GS jebkurā pasaules malā.

+ Lasīt vairāk

Mūsu GS modeļi

R 1300 GS

Negaidīti viegls un ārkārtīgi pielāgojams: Iespaidīgo Adventure motociklu top modelis. Noteiksim ātrumu kopā.

R 1250 GS

Neremdējamas slāpes pēc piedzīvojumiem un izcils boksera spēks: septiņu braukšanas režīmu izvēle sniedz iespaidīgu veiktspēju pilnīgi visos apstākļos.

F 850 GS

Piedzīvojumi ir tam asinīs: ideāli piemērots bezceļa apstākļiem un ar augstu griezes momentu. Daudzās tehniskās funkcijas pārvērš šķēršļus par iespējām.

F 850 GS Adventure

Visa pasaule kļūst par piedzīvojumu. Jaudīgā piedziņas sistēma un bagātīgais standarta aprīkojums ir ideāli sabiedrotie tālos ceļojumos un izaicinošā apvidū.

F 750 GS

Jūsu biļete uz piedzīvojumiem: ļaujieties spontānam vilinājumam, atstājiet visu aiz sevis un paplašiniet savus apvāršņus. Šis piedzīvojumu motocikls pārliecinoši jūtas jebkādā apvidū.

G 310 GS

Slāpes pēc piedzīvojumiem katru dienu: leģendārā GS ergonomika un kvalitatīvs aprīkojums garantē tīru braukšanas prieku pilsētā un ārpus tās.

XR saime

XR iemieso sportisku raksturu un veiktspēju tālos braucienos: agresīvs dizains un jaudīgi dzinēji apvienojumā ar ergonomisku komfortu un jaunākajām palīgsistēmām. Tiem, kas nepagurdami krāj līkumus un kilometrus – reizēm pat dienu pēc dienas.

 

+ Lasīt vairāk

Mūsu XR modeļi

S 1000 XR

Izaicinājums perfekti izbraukt katru līkumu un sakrāt kilometrus. Sportista agresivitāte apvienojumā ar ceļojumu enduro motocikla ergonomiku un relaksēto sēdēšanas pozīciju.

F 900 XR

Augstāk, ātrāk, tālāk: īsts adrenalīns, līkumu pēc līkuma, dienu no dienas. Dzinējs un dizains: neviltota veiktspēja. Ergonomika: vistīrākā ērtība.

Unikāli piedzīvojumi – ik reizi

Labākie GS braucēji no visas pasaules ik pēc diviem gadiem sacenšas Int. GS Trophy. Lai iegūtu iespēju pārstāvēt savu valsti, vispirms viņiem savs talants un prasmes ir jāpierāda nacionālajā atlasē. Viņu mērķis ir apmeklēt aizraujošākos motociklistu galamērķus visā pasaulē, piemēram, Jaunzēlandi, Kanādu, Mongoliju vai Albāniju. Intensīvajos dienas ātrumposmos ar sarežģītiem īpašajiem uzdevumiem sevišķi svarīgs ir komandas gars, izveicība un braukšanas prasmes. Un katrā Int. GS Trophy, protams, tiek iegūti draugi uz mūžu.

+ Lasīt vairāk

Motociklistu apģērbs jūsu nākamajam piedzīvojumam

Mēs izstrādājam ekipējumu līdztekus motocikliem. Tāpēc mēs ļoti labi saprotam, kas jums nepieciešams, esot ceļā: mūsu motociklistu ekipējums ir izmēģināts un izstrādāts līdz vissmalkākajām detaļām. Tas piedāvā izcilu aizsardzību, kustības brīvību un komfortu visos laika apstākļos. 

+ Lasīt vairāk

Sāciet savu piedzīvojumu tagad

spinner