#NeverStopChallenging

Rodsteru saime

No īsās, agresīvās priekšpuses līdz izteiksmīgajai aizmugurei: pat mūsu rodsteru siluets sola neviltotu braukšanas prieku. Šie asfaltam radītie motocikli nekautrējas izrādīt savu jaudu un emocijas apkārtējiem. Modernas tehnoloģijas un dažādi braukšanas režīmi nodrošina maksimālu kontroli un precizitāti katrā taisnē un katrā līkumā.

+ Lasīt vairāk

Mūsu rodsteru modeļi

S 1000 R

To sirds vienmēr sitas paātrināti: šasijā un dzinējā ir RR modeļa gēni. Ja ar to vēl nepietiek, papildaprīkojumā ir pieejama arī M pakotne.

F 900 R

Dinamisks, progresīvs, intuitīvs. Minimālistiskais, atlētiskais dizains liek noprast, ka šis rodsters tā vien gaida, lai sagādātu neviltotu braukšanas prieku ik brīdi.

G 310 R

Metiet izaicinājumu pilsētai un izbaudiet katru dienu: šī rodstera dzīslās rit S 1000 R, kas garantē, ka diena būs izdevusies.

R 1250 R

Daudzpusīgāks un izteiksmīgāks nekā jebkad līdz šim. Klasisks modelis ar stilu, kas demonstrē izcilību un braukšanas prieku, pateicoties raksturīgajam bokserdzinēja spēkam.

Vēl vairāk prieka rodstera formātā

Viss vienuviet. Mēs izstrādājam savus apģērbus līdztekus saviem motocikliem – lai sniegtu labāko aizsardzību un komfortu. Un mēs tos papildinām ar īpašām detaļām rodstera stilā, kas lieliski izskatās arī tad, kad nesēžat uz motocikla.

+ Lasīt vairāk

Piederumi jūsu rodsteram

Šajā sadaļā atradīsiet visu nepieciešamo sava rodstera personalizēšanai. Izskatam vai veiktspējai – visas detaļas esam izstrādājuši un izmēģinājuši mēs paši. 

+ Lasīt vairāk
Uz piederumiem external-link-arrow-slim

Lai sapnis kļūst par realitāti

spinner