#RideAndShare

Tūrisma motociklu saime

Mūsu ceļojumu motocikli iedvesmo ar savu dinamiku un izturību. Modernākās tehnoloģijas un ideāli saskaņoti braukšanas režīmi garantē drošību un uzticamu vadāmību. Savukārt iespaidīgais komforta līmenis kārtējo reizi ir apliecinājums tam, ka pārdomātas detaļas, piemēram, pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēma vai ērti pēdu balsti, spēj padarīt ceļojumu tiešām nevainojamu. 

+ Lasīt vairāk

Mūsu tūrisma motociklu modeļi

R 1250 RT

Krājiet stāstus un kilometrus: šis daudzpusīgais motocikls ar bokserdzinēja spēku un neapturamu jaudu ļauj baudīt piesātinātas emocijas katrā kilometrā.

K 1600 GT

Pilns dinamikas un iespaidu: ar savu neapturamo jaudu tas pilnībā maina priekšstatu par dinamisku tūrismu un ir pilnībā orientēts uz braucēju.

K 1600 GTL

Ceļā kopā: jaudīgais sešcilindru dzinējs, bagātīgais aprīkojums un komforts lieliski ļauj ceļot divatā ar komfortu.

K 1600 B

Neuzkrītošs luksuss "bagger" stilā – jau pats siluets liecina par to, cik patīkami un ērti var būt nesteidzīgi izbraukumi, zinot, ka dinamika ir pieejama, kad to vēlaties.

K 1600 Grand America

Piedzīvojiet vairāk kopā. Aizraujošs "bagger" dizains apvienojumā ar aprīkojumu visām vēlmēm – spilgtiem ceļojumu iespaidiem.

Ceļošana bez kompromisiem

Mūsdienīgs dizains un kvalitatīvi materiāli apvienojumā ar izcilu aizsardzību un absolūtu piemērotību ikdienas lietojumam: izstrādājot savus tūrisma motociklus, mēs domājam arī par piemērotu apģērbu motociklistiem ar pārdomātiem risinājumiem un pārbaudītām pat vissmalkākajām detaļām. Tā mums izdodas radīt izcilus produktus, kas sniedz komfortu visos laikapstākļos un katrā braucienā un ļauj vienmēr izskatīties lieliski. Lai kur jūs izvēlētos apstāties. 

+ Lasīt vairāk

Vienmēr nevainojami aprīkots

Nav divu vienādu ceļojumu. Mums ir piemēroti piederumi katram galamērķim un katram neaizmirstamajam ceļojumam uz tiem. No unikāla dizaina hromētiem spoguļu korpusiem līdz sakaru risinājumiem un jauniem sēdekļiem. 

+ Lasīt vairāk
Uz piederumiem external-link-arrow-slim

Sāciet savu ceļojumu

spinner