Bikses, jakas, T-krekli: BMW Motorrad piedāvā dažādus kokvilnas tekstilizstrādājumus. Vairākumu no tiem var mazgāt veļasmašīnā 40 grādu režīmā, tomēr piesardzības dēļ vienmēr ieskatieties sava izstrādājuma kopšanas simbolu birkā. Turpinājumā sniegti detalizēti norādījumi par tekstilizstrādājumu kopšanu.

 

+ Lasīt vairāk

1. Sagatavošana

1. Sagatavošana

Pirms apģērba mazgāšanas noņemiet aizsargus, aizvelciet rāvējslēdžus, aizdariet līplentes un spiedpogas. Izvelciet kreiso pusi uz āru.

+ Lasīt vairāk

2. Tīrīšana un mazgāšana

2. Tīrīšana un mazgāšana

Mazgājiet apģērbu veļasmašīnā, pievienojot BMW Motorrad specializēto apģērbu mazgāšanas līdzekli, vai izmantojiet tirdzniecības vietās nopērkamu smalkā auduma mazgāšanas līdzekli. Izmantojiet saudzīgas mazgāšanas režīmu un mazgājiet kopā ar līdzīgas krāsas apģērbu. Nelietojiet veļas mīkstinātāju un kārtīgi izskalojiet apģērbu. Pēc mazgāšanas lieko ūdeni var notecināt ar īsu centrifūgas ciklu.

+ Lasīt vairāk

3. Žāvēšana

3. Žāvēšana

Pēc mazgāšanas izkariniet uz auklas žāvēšanai istabas temperatūrā. Nenovietojiet uz radiatora un nežāvējiet saulē pat pēc ilgstošas izmirkšanas lietū.

+ Lasīt vairāk

4. Gludināšana

4. Gludināšana

Kokvilnas tekstilizstrādājumus var gludināt. Tas pat ir ieteicams, jo ar gludināšanu var atjaunot auduma ūdensnecaurlaidību (skat. kopšanas simbolu birku). Ņemiet vērā! Negludiniet plastmasas detaļas, atstarojošo uzdruku vai līplentes. Lai saudzētu trauslākās detaļas un aksesuārus, pirms gludināšanas šīs daļas pārsedziet ar kokvilnas dvieli.

+ Lasīt vairāk

papildu kopšanas norādījumi

spinner