Jums patīk izaicinājumi, un tieši tādam nolūkam ir paredzēts BMW Motorrad apģērbs. Mūsu izstrādāto materiālu struktūra nodrošina optimālu aizsardzību, bet neierobežo kustības, lai jakas un bikses atbilstu jūsu augstajiem standartiem. Šeit varat uzzināt, kā kopt apģērbu, kas ir izgatavots no poliamīda un kokvilnas šķiedru maisījuma.

+ Lasīt vairāk

1. Sagatavošana

1. Sagatavošana

Pirms mazgāšanas izņemiet aizsargus un ieliktni. Aizvelciet rāvējslēdžus, aizdariet līplentes un spiedpogas.

+ Lasīt vairāk

2. Tīrīšana un mazgāšana

2. Tīrīšana un mazgāšana

Poliamīda un kokvilnas apģērbu var mazgāt veļasmašīnā saudzīgā mazgāšanas režīmā 30 grādu temperatūrā. Izmantojiet BMW Motorrad specializēto apģērbu mazgāšanas līdzekli vai šķidru veļas mazgāšanas līdzekli, kas ir paredzēts smalkam audumam. Nelietojiet veļas mīkstinātāju. Pēc mazgāšanas kārtīgi izskalojiet apģērbu. Pēc mazgāšanas lieko ūdeni var notecināt ar īsu centrifūgas ciklu.

Virsjaku un ieliktni ieteicams mazgāt atsevišķi, katru ieliekot atsevišķā veļas mazgāšanas maisā.

+ Lasīt vairāk

3. Žāvēšana

3. Žāvēšana

Pēc mazgāšanas uzkariniet uz auklas izžūt istabas temperatūrā. Nenovietojiet uz radiatoriem vai nežāvējiet saulē. Ja apģērbs pēc brauciena ir izmircis lietū, ļaujiet tam pienācīgi izžūt istabas temperatūrā un glabājiet to, uzkarinātu uz pakaramā.

+ Lasīt vairāk

4. Gludināšana

4. Gludināšana

Poliamīda un kokvilnas apģērbus var gludināt, gludeklim iestatot zemu temperatūru. Ar gludināšanu var atjaunot auduma ūdensnecaurlaidību (skat. kopšanas simbolu birku). Negludiniet plastmasas detaļas, atstarojošo uzdruku vai līplentes. Lai saudzētu trauslākās detaļas un aksesuārus, pirms gludināšanas šīs daļas pārsedziet ar kokvilnas dvieli.

 

+ Lasīt vairāk

5. Ūdensnecaurlaidības saglabāšana

5. Ūdensnecaurlaidības saglabāšana

Ārējais audums ar ūdensnecaurlaidības līdzekli tiek piesūcināts ražošanas laikā. Neviens ūdensnecaurlaidības pārklājums nav mūžīgs, tāpēc pēc ilgstošas atrašanās lietū vai pēc mazgāšanas apģērbu ieteicams apstrādāt ar BMW Motorrad ūdensnecaurlaidības līdzekli, kas ir paredzēts motobraukšanas apģērbam.

+ Lasīt vairāk

papildu kopšanas norādījumi

spinner