Black storm metallic / Glacier silver metallic
Black storm metallic
Opt. 719 Blue planet metallic
Opt. 719 Sparkling storm metallic

K 1600 GT

Ceļotkāre uz diviem riteņiem

Būt kustībā, tvert iespaidus, piedzīvot relaksētas, taču vienlaikus dinamiskas braukšanas baudu: tā izskatās pasaule no K 1600 GT sēdekļa. Tas jums piedāvā vēl vairāk dinamikas un vēl vairāk ceļošanas komforta: sešu cilindru rindas dzinējs ar iespaidīgo jaudas piegādi un vienmērīgo darbību jau tagad tiek uzskatīts par ikonu. Tam jāpieskaita absolūta piemērotība garo distanču braucieniem, aizsardzība no vēja un nokrišņiem, kā arī aprīkojums, kas jūsos rada vēlmi doties ceļā tūlīt pat. Ar K 1600 GT jūs ne vien daudz redzat un piedzīvojat, apskatīt ir vērts arī jūs pašus. Tik tiešām – jūs atstāsiet iespaidu, esot kustībā un pat stāvot uz vietas.

 

Dinamika, ko notvers arī skatieni: dizains

Dinamika un komforts – šīs īpašības atspoguļojas arī K 1600 GT dizainā: Duolever priekšējā piekare, priekšējais ksenona lukturis ar adaptīvajām gaismām, jaudīgais sešcilindru motors un rāmis spēcīgi pastiprina augstas kvalitātes iespaidu.

Motocikla priekšdaļa un sāni ir veidoti atlētiski, nodrošinot sportisku, modernu izskatu. 6–2 izplūdes sistēma  atspoguļo 6 cilindru dzinēja potenciālu – gan vizuāli, gan akustiski.

K 1600 GT izcilo izskatu papildina augstākās kvalitātes krāsojumi: no ekskluzīva un diskrēta līdz sportiskam un dinamiskam. Izvēle ir jūsu ziņā.

 

Pirmās klases sešpaka: tehnoloģijas

Tehniski esot visaugstākajā līmenī, K 1600 GT standarta aprīkojums atbilst pašu prasīgāko motociklistu vēlmēm: ABS Pro, kas garantē drošu bremzēšanu pat tad, ja motocikls sasvērts ceļā līkumā, inovatīvais priekšējais ksenona lukturis un multikontrolieris uz stūres ir tikai daži piemēri.

Jaunums standarta aprīkojumā: Dynamic ESA, piekare ar elektronisko vadību. Vadības bloks ar milisekunžu intervālu saņem datus no piekares un motocikla sasvēršanas sensora. Tādā veidā jebkurā braukšanas situācijā ar dinamiski mainīgiem iestatījumiem tiek sasniegta labākā iespējamā amortizācija. Pat tad, kad motocikls ir sasvērts, tā piekare piedāvā agrāk neiedomājamu amortizācijas komfortu, rezultātā iegūstot konstanti stabilu uzvedību.

Leģendārais sešu cilindru dzinējs. Tas dara prieku ik braucienā: ar vienreizējo darbības vienmērīgumu un jaudas piegādi, uzticami nodrošinot vēlamo dinamiku. 118 kW/160 ZS jauda un 175 Nm maksimālais griezes moments kopā sniedz vienreizēju, vieglu dinamiku. Tādā veidā pat mazākā rokas kustība uz K 1600 GT gāzes roktura nodrošina kontroles iespēju ceļojumos, motociklam uz vadītāja komandām atbildot ar nevainojamu uzvedību un vadāmību.

 

Vai vēlaties vēl vairāk? Papildu aprīkojums

Papildu aprīkojums, piemēram, adaptīvās priekšējās gaismas, bezatslēgas piekļuve vai centrālā atslēga, kas strādā, vien nospiežot pogu, nodrošina vēl vairāk komforta un drošības un tātad arī relaksētāku braucienu.

BMW Motorrad ir pasaulē pirmais motociklu ražotājs, kurš piedāvā inteliģentā avārijas zvana sistēmu, svarīgu drošības papildinājumu. Pateicoties atpakaļgaitas palīgam, manevrēšana un izkļūšana no šaurām stāvvietām vairs neprasa nekādu piepūli, pat ja motocikls atrodas slīpumā. Pārnesumu pārslēgšanas asistents Pro gādā par vēl komfortablāku un dinamiskāku augstāka vai zemāka pārnesuma ieslēgšanu.

Bagāžas kaste un bākas soma no papildu aprīkojuma klāsta papildina dāsnos standarta glabāšanas risinājumus, un jums ir visdažādākās iespējas paņemt līdzi it visu, ko vēlaties, – vienalga, vai tas būtu garš ceļojums vai īss ikdienas brauciens cauri pilsētai.

Kad runa ir par sportisku izskatu un augstākās kvalitātes tehniku un aprīkojumu, K 1600 GT tur solījumu: dinamika un komforts viens otru papildina, dāvājot tīru braukšanas baudu.

 

 
BMW K 1600 GT
Motors  
Tips Eļļas/šķidrumdzeses četrtaktu 6 cilindru rindas dzinējs, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 72 mm x 67,5 mm
Darba tilpums 1649 cm3
Maksimālā jauda 118 kW (160 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 175 Nm pie 5520 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,2:1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšana ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstību izmešu standartam EU-4
CO2 izmeši
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums virs 200 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 5,7 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators trīsfāzu ģenerators, 580 W
Akumulators 12 V / 19 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs daudzdisku sajūgs eļļas vannā
Pārnesumkārba 6 ātrumu
Pārvads vārpstas pārvads
Šasija/bremzes  
Rāmis tilta tipa rāmis no lieta alumīnija, dzinējs kā nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare BMW Motorrad Duolever; centrālais statnis
Aizmugures riteņa piekare BMW Motorrad Paralever
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 125mm / 135 mm
Riteņu bāze 1618 mm
Izskrējiens 108,4 mm
Stūrēšanas leņķis 62,2°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50 x 17"
Diska izmērs aizmugurē 6,00 x 17"
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 190/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi 320 mm diski, bremžu skavas ar 4 virzuļiem
Aizmugures bremzes 320 mm disks, bremžu skava ar 2 virzuļiem
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta)
Gabarīti/svars  
Garums 2324 mm
Platums (ar spoguļiem) 1000 mm
Augstums (bez spoguļiem) 1440 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 810/830 mm (ar zemo sēdekli: 800/780 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1830/1870 mm (ar zemo sēdekli: 1775/1810 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 334 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 540 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 206 kg
Degvielas bākas tilpums 26.5 l
Rezerves tilpums 4 l

Tehniskajos datos pašmasa norādīta pēc DIN standarta.

1) saskaņā ar direktīvu 93/93/EEC – ar visiem tehniskajiem šķidrumiem un par vismaz 90% uzpildītu degvielas tvertni.

PIRMĀS KLASES CEĻOŠANAS KOMFORTS

K 1600 GT iemieso augstāko tehnisko līmeni un līdz ar tā komfortabli polsterētajiem sēdekļiem piedāvā ievērojamu veiktspēju. Jaunais K 1600 GT ir absolūti dinamisks un relaksēts kompanjons. Turpinājumā apskatītās iezīmes jums tam sniegs apliecinājumu līdz brīdim, kad par tām pārliecināsities, dodoties izmēģinājuma braucienā.

 

ATPAKAĻGAITAS PALĪGS.

VIENKĀRŠS REVERSS

Ar parocīgo griezes kontroles palīgu (TCA) stāvi celiņi un ierobežota vieta populāros tūrisma punktos vai stāvlaukumos vairs nav problēma. Jūs varat manevrēt un novietot motociklu ar smaidu. Palīgu aktivizē, vienkārši nospiežot slēdzi pie stūres kreisās puses roktura, un instrumentu paneļa displejā parādās atbilstoša indikācija. Šādā veidā jūs eleganti, viegli un droši varat izbraukt no stāvvietas, lai dinamiski dotos pretī nākamajam ceļojuma mērķim.

 

ŠASIJA UN PIEKARE

LABĀKAJAM KONTAKTAM AR CEĻU

Standarta aprīkojumā iekļautā Dynamic ESA jau atkal ievērojami palielina K 1600 GT gaitas komfortu. Tā nodrošina labāko saķeri, drošību, kā arī augstāko ērtību līmeni.

Piekares sensori priekšā un aizmugurē kontrolē riteņu vertikālo kustību. Balstoties uz šiem datiem, Dynamic ESA dinamiski regulē amortizāciju atbilstoši braukšanas apstākļiem un manevriem un automātiski tiem piemērojas.

Šādā veidā tā nodrošina ievērojami uzlabotu kontaktu starp riepām un ceļu pat tad, kad motocikls ir sasvērts. Rezultātā tiek iegūta konstanta motocikla uzvedība, kā arī būtisks komforta un drošības uzlabojums – it īpaši garos ceļojumos. Standarta iestatījums Road nodrošina komfortu pat uz nelīdzena ceļa, savukārt ar Dynamic amortizācija kļūst caurmērā stingrāka, atbalstot dinamisku, sportisku braukšanu.

 

GAISMA

VAIRĀK GAISMAS. VAIRĀK DROŠĪBAS

Standarta lokizlādes jeb ksenona spuldzes ir divtik spilgtākas un patērē par 30% mazāk enerģijas nekā tradicionālās. Tas nodrošina konsekventu ceļa izgaismošanu – it  īpaši nakts laikā un sliktas redzamības apstākļos. Vienlaikus tās padara vieglāk pamanāmāku arī pašu motociklu. Cilindriskie spuldžu ekrāni uz atstarotāja novērš citu satiksmes dalībnieku apžilbināšanu.

BMW Adaptive Headlights jeb adaptīvais priekšējais lukturis no papildaprīkojuma klāsta optimāli izgaismo ceļu, braucot līkumos. Servomotors galvenajā lukturī dinamiski kompensē motocikla sasvēršanu ceļa līkumos, gaismas kūli vēršot optimālā leņķi. Motobraucējam tas nodrošina milzīgu aktīvās drošības uzlabojumu, jo īpaši braucot pa līkumotu ceļu diennakts tumšajās stundās.

 

Komforts

Sēdieties un brauciet relaksētā manierē

Vai jūs dotos ceļojumā vai ikdienas braucienā, K 1600 GT koferi un bagāžas nodalījumi nodrošina pietiekamu vietu visam, ko vēlaties paņemt līdzi. Sākot no dienišķajām lietām, aprīkojuma vai apģērba un beidzot ar suvenīriem, kas iegūti brīvdienu ceļojuma laikā. Papildu aprīkojuma klāstā pieejamā bagāžas kaste pārliecina ar parocīgo formu un standarta iekšējo apgaismojumu.

Jūsu pasažierim patiks nelielā, komfortablā atzveltne. Tādā pašā krāsā kā motocikls, kaste ir perfekti integrēta K 1600 GT dinamiskajā izskatā. Kastes iekšējā soma jums paver pat vēl plašākas iespējas. Ar pārnēsāšanas rokturiem un noņemamu pleca siksnu tā ir ideāls kompanjons braucienos pa pilsētu. Pēc izvēles pieejamais glabāšanas nodalījums bagāžas kastes vākā nodrošina visu nepieciešamo vietu dokumentiem un dažādiem sīkumiem.

 

KRĀSAS UN STILI

JUMS IR IZVĒLE

Trīs krāsojuma varianti uzsver K 1600 GT dinamiskos gēnus un komfortablo pusi. Šādā veidā proporcijas un emocijas iegūst perfektu izteiksmi.

Pamata variants:

Krāsa: metāliska Black storm

Kontrastējošās daļas: matēta metāliskā krāsa Dark slate

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: platīna

Alternatīvais variants:

Krāsa: metāliska Mars red

Kontrastējošās daļas: matēta metāliskā krāsa Dark slate

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: platīna

Stila variants 1:

Krāsa: metāliska Lupin blue/metāliska Black storm

Kontrastējošās daļas: metāliska Black storm un matēta metāliskā Dark slate

Sporta vējstikls un sēdeklis Pro

Atraktīvi noformēts modeļa nosaukums

Rāmja krāsa: matēta metāliskā Asphalt grey

Dzinēja krāsa: melna

Bremžu skavu krāsa: zelta

 

DROŠĪBA

ĪPAŠS APRĪKOJUMS PAAUGSTINĀTAM KOMFORTAM

Bezatslēgas piekļuve un centrālā atslēga jūsu dzīvi padara vieglāku un drīz kļūst par kompanjoniem, bez kuriem nemaz negribat iztikt.

Tradicionālā atslēga kļūst lieka, un turpmāk, pateicoties bezatslēgas piekļuvei, jūsu rokas būs brīvas. Neērtā, kaitinošā atslēgas meklēšana nu ir pagātne un, lai motociklu atslēgtu un iedarbinātu, gluži vienkārši pietiks, ja atslēga būs kabatā vai uz piekariņa.

Centrālā atslēga sniedz bagāžas nodalījumu un bagāžas kastes satura papildu aizsardzību pret garnadžiem – jums atliek vien nospiest pogu uz stūres. Tādējādi pēc apstāšanās varat doties ekskursijā vēl drīzāk un mierīgāk.

 

PĀRSLĒGŠANAS PALĪGS PRO

PĀRSLĒDZIET PĀRNESUMUS KĀ SACĪKSTĒS

Gandrīz vai luksuss, taču patiesībā vēl viens veids, kā izteikt K 1600 GT dinamiku: sākotnēji pārnesumu pārslēgšanas palīgs tika izstrādāts sacīkšu vajadzībām.

Pārnesumu pārslēgšanas palīgu Pro adaptējot tūrismam motociklam, jūs iegūstat iespēju ieslēgt augstāku vai zemāku pārnesumu bez sajūga gandrīz pie jebkādas slodzes vai dzinēja apgriezieniem. Paātrinājuma laikā gāzes rokturis paliek pagriezts, vienlaikus notiekot ātrai un relaksētai pārnesumu pārslēgšanai. Ieslēdzot zemāku pārnesumu ar aizvērtu droseli, sistēma automātiski sajūgu lieto divkārši, nodrošinot perfektu zemāka pārnesuma ieslēgšanu.

Tādā veidā jūsu kreisā roka ir atbrīvota no liekas slodzes un jūs jūtaties komfortabli pat pēc gariem braucieniem. Papildus tam pārslēgšanas laiki kļūst īsāki nekā izmantojot sajūga sviru, rezultātā iegūstot vairāk dinamikas un komforta.

 

BMW Motorrad oriģinālie piederumi

HP SĒRIJAS DAĻAS

Augstas veiktspējas daļas – tiem, kuri meklē absolūto maksimumu. Izgatavotas no oglekļa šķiedras un titāna, šīs augstas kvalitātes daļas ikvienu motociklu padara unikālu. Tie ir komponenti, kas jūsu motociklam piešķirs individualitāti un ekstravaganci.

 

HP sporta klusinātāji

Īsts amata prasmju paraugs: klusinātāji ar konisku titāna korpusu, nerūsējošā tērauda savienojošajām caurulēm un stiprinājumiem, kā arī oglekļa šķiedras uzgaļiem. Ar trim klusinātāju atverēm katrā pusē K 1600 GT ģenerē bagātīgu, dobju skaņu, lai sniegtu īsteni aizraujošu braukšanas pieredzi.

 • divi klusinātāji dziļai, dobjai skaņai un sportiskam izskatam;
 • pakāpeniski sašaurināti titāna korpusi;
 • iekšējās daļas un savienojošās caurules no nerūsējošā tērauda;
 • trīs izplūdes atveres katrā pusē, oglekļa šķiedras uzgaļi;
 • neliels svars: ap 8,1 kg (par 4,3 kg vieglāki nekā standarta daļas);
 • jauda un griezes moments kā ar standarta daļām;
 • ar lāzeru iestrādāts, labi redzams HP logo sānos;
 • nodrošina atbilstību izmešu standartam EU-4.

 

1.jpg

 

BAGĀŽA

Iekšējās somas bagāžas koferiem

Robustas iekšējās somas atvieglo bagāžas ievietošanu un izņemšanu, turklāt ir ūdensizturīgas. Praktisks iekšējais sadalījums atvieglo satura organizēšanu, savukārt ārējās kabatas ir ideālas sīklietām. Ar pārnēsāšanas rokturi un pleca siksnu.

 • funkcionālas iekšējās somas no augstas kvalitātes poliestera;
 • ūdensdrošas;
 • ar koferiem perfekti pieskaņotu formu, lai maksimāli izmantotu ietilpību;
 • praktiski iekštelpas dalītāji ar sadalošu tīklu un elastīgu tīklu uz aizdares;
 • ārējās sīklietu kabatas ar rāvējslēdzēju;
 • stabila pamatne un pastiprināti sāni, lai saglabātu formu;
 • rāvējslēdzējs pa perimetru optimālai piekļuvei;
 • noņemama pleca siksna ar regulējamu polsteri, pārnēsāšanas rokturis;
 • krāsa: melna.

 

2.jpg

 

Koferu aizsargi

Izgatavoti no izturīgas plastmasas, tie aizsargā koferu augšējo, apakšējo daļu un sānus.

 • aizsargā koferu sānus un priekšdaļu no skrāpējumiem un virsmas bojājumiem;
 • 2 izturīgas plastmasas uzlikas katrai pusei;
 • krāsa: melna.

 

3.jpg

 

Tūrisma koferu aizsarguzlīmes

 • pasargā koferu krāsojumu sānos un augšpusē no viegliem skrāpējumiem, ko var radīt, piemēram, motozābaki;
 • 2 pašlīmējošās uzlīmes katrai pusei;
 • krāsa: bezkrāsas, caurspīdīgas.

 

 

DIZAINS

Hromētās daļas

Izvēle ir jūsu ziņā: augstas kvalitātes eleganta dizaina hromētās daļas jūs varat kombinēt pēc saviem ieskatiem, jūsu K 1600 GT piešķirot spilgtus, unikālus akcentus.

 • hromētas vējstikla uzlikas, hromēts dekors koferiem un bagāžas kastei;
 • elegantas daļas ar augstas kvalitātes hromējumu;
 • motocikla vizuāla personalizēšana un uzlabošana.

 

4.jpg

 

ERGONOMIKA UN KOMFORTS

Zemais vējstikls

Zemais vējstikls K 1600 GT piešķir sportisku izskatu, vienlaikus saglabājot labu aizsardzību no vēja un nokrišņiem.

 • sportisks izskats apvienojumā ar labu aizsardzību no vēja un nokrišņiem;
 • zemāks (par apmēram 70 mm), bet ar tādu pašu platumu kā standarta daļai;
 • pretskrāpējumu pārklājums ilglaicīga caurspīdīguma saglabāšanai;
 • ar pielaidi izmantošanai kopsatiksmē.

 

5.jpg

 

Viendaļīgais sēdeklis

Apveltīts ar aicinošu izskatu, šis īpaši platais sēdeklis izceļas ar dekoratīvajām šuvēm un bagātīgo polsterējumu, tūrisma braucienos gan vadītājam, gan pasažierim sniedzot izcilu komfortu. Pieejams trīs augstuma variantos. Visiem papildaprīkojuma sēdekļiem ir elektriskā apsilde.

 • viendaļīgs sēdeklis ar papildu polsterējumu;
 • augsts komforta līmenis ilgos braucienos kopā un pasažierim;
 • pieejams trīs augstuma variantos: 750 mm, 780 mm, 810 mm;
 • kāju iekšējais loks: 1720 mm, 1770 mm, 1830 mm;
 • krāsa: melna.

 

6.jpg

 

NAVIGĀCIJA UN KOMUNIKĀCIJA

BMW Motorrad Navigator VI

Izbaudiet jūsu dzīves labākos braucienus!

Ļaujiet jaunajam Navigator VI jūs aizvest pašos labākajos braucienos. Lielais piecu collu skārienjutīgais displejs jums parādīs ceļu uz neierobežotu braukšanas prieku. Displejā ir izmantots cirkulārās polarizācijas filtrs, kas samazina atspīdumu, vienlaikus uzlabojot kontrastu, un garantē optimālu informācijas lasīšanu pat tiešos saules staros.

Piedzīvojiet jaunus maršrutus un galamērķus, izmantojot plānošanas opcijuCurvy Roads” jeb „Līkumotie ceļi” vai iespēju izvairīties no lielākiem galvenajiem ceļiem, vai „Round Trip” funkciju, kas maršrutu izveidos ar atgriešanos sākumpunktā, par kritēriju nosakot brauciena ilgumu, distanci vai starpmērķa atrašanās vietu. Lai palīdzētu jums izbaudīt ainavas un skatus, „Natural Guidance” jeb dabiskās vadības paziņojumi nodrošinās precīzu apkārtnes aprakstu. Jūs nosakāt arī sava ceļojuma muzikālo pavadījumu: ar Bluetooth un jauno mūzikas straumēšanas funkciju varat klausīties mūziku, kas saglabāta jūsu viedtālrunī. Esiet režisors un kontrolējiet savietojamās kameras tieši no navigatora.

Ja motocikls ir sagatavots navigācijas uzstādīšanai, pieejamas vēl citas funkcijas, piemēram, „My Motorcycle” dati, brīdinājumi, un ar pēc izvēles pieejamo viedtālruņa piesaistes aplikāciju „Smartphone Link”, kas tiešsaistes režīmā piegādā satiksmes ziņas un laikapstākļu prognozes, jūs iegūsiet jaunu multimediju pieredzi. Ja motocikls ir sagatavots navigācijai, Navigator VI var ērti un droši vadīt ar uz stūres uzstādīto multikontrolieri.

Jūs arī saņemsiet iepriekš uzstādīto karšu datu bezmaksas atjauninājumus bez laika ierobežojuma. Un vēl kas: ar pēc izvēles pieejamo uzstādīšanas komplektu Navigator VI var būt jūsu ideālais ceļojumu kompanjons arī automobilī.

 

7.jpg

 

DROŠĪBA

Dzinēja aizsargstienis

Robusts, divdaļīgs aizsargstienis no matēta nerūsējošā tērauda pasargā dzinēja korpusu no ievērojamiem bojājumiem un prefekti iekļaujas K 1600 GT elegantajā kopējā dizainā.

 • robusts, divdaļīgs dzinēja aizsargstienis no elektropulēta nerūsējošā tērauda;
 • eleganta, matēta virsma;
 • aizsargā dzinēju no būtiskiem bojājumiem un minimizē sekas;
 • svars: ap 1,9 kg (abas puses, ieskaitot stiprinājumu).

 

8.jpg

 

* Papildu aprīkojums un piederumi šajā lapā ir tikai daļa un BMW Motorrad individualizēšanas iespēju aktuālā klāsta.

 

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website