Izmēģinājuma brauciens

Reģistrējieties izmēģinājuma braucienam

Uzrunas forma
Vārds*
Uzvārds*
Kontakttālrunis *
E-pasts *
Modelis
Iesniegt
 

* Obligāti aizpildāmie lauki atzīmēti ar zvaigznīti

Vēlos, lai ar mani sazinās SIA “Inchcape Motors Latvia” pārstāvji ar balss zvanu uz norādīto tālruņa numuru, lai vienotos par izmēģinājuma brauciena datumu un laiku.

* Apliecinu, ka man ir derīga vadītāja apliecība, kas dod tiesības vadīt testa braucienam izvēlēto motociklu, un mans motocikla vadītāja stāžs ir vismaz 2 gadi. Man ir zināms un saprotams, vadītāja apliecība man būs jāuzrāda pie testa brauciena līguma noslēgšanas.

Vēlos saņemt SIA "Inchcape Motors Latvia" transportlīdzekļu iegādes piedāvājumus, jaunumus, ielūgumus uz pasākumiem un citus komerciālus paziņojumus uz norādīto e-pasta adresi.

 

Man ir zināmas un saprotamas tiesības jebkurā laikā atteikties no augšminēto paziņojumu saņemšanas, nosūtot atteikuma paziņojumu uz e-pasta adresi office@inchcape.lv, piezvanot uz tālruni 67828600, vai nosūtot SIA "Inchcape Motors Latvia" rakstisku paziņojumu uz adresi: Skanstes iela 4A, Rīga, LV-1013.

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website