Mars red metallic
Hockenheim silver metallic
Black storm metallic

K 1600 GRAND AMERICA

Aiz horizonta

Atklāts ceļš. Bet jums ar to vien ir par maz. Jūs vienmēr alkstat doties tālāk, jo jūs vēl nekad neesat bijuši tik tuvu ceļam. Ar Grand America jūs varat atbrīvoties un izbaudīt braucienu jūdzēm ilgi. Būdams bagātīgi aprīkots luksusa tūrisma motocikls, Grand America piedāvā braukšanas baudu un komfortu bezrūpīgai kreisēšanai visaugstākajā pakāpē. Leģendārais 6 cilindru rindas dzinējs triumfē ar nepārspējumu darbības vienmērību un iespaidīgu jaudas dinamiku. Tas vienmēr ir gatavs ekstra jūdzei. Pat motocikla siluets ir citā līmenī: no augstā vējstikla līdz zīmīgajai aizmugurei ar viegli lietojamo bagāžas kasti un atzveltni. To papildina inovatīvas tehnoloģijas un liels telpas daudzums – īpaši diviem braucējiem. Tas ir rokas stiepiena attālumā: Grand America šķiet horizontu padarām neizmērojamu un tomēr tik tuvu.

 

Brīvības veidots

To nav iespējams noliegt: ar ikonisko krītošo sānu līniju un tērauda klusinātājiem, kas novietoti paralēli ceļam, Bagger stila ceļojumu motocikls šķiet saplūstam ar ceļu. Neatvairāmais priekšgals un satriecošā aizmugure ar LED pagriezienu rādītājiem un koferos integrētajām bremžu gaismām izceļas jebkurā vietā un situācijā. Papildus krāsai Blackstorm Metallic ekskluzīvais krāsojums Austin Yellow Metallic simbolizē milzu ainavu no saullēkta līdz rietam. Jaudīgais melnā 6 cilindru dzinēja dizains neatstāj vietu šaubām: jūs brīvību izbaudāt maksimāli. To stiprina standarta melnā stūre, kas vienmēr ir pa tvērienam. Augstas kvalitātes emblēmas uz motocikla degvielas tvertnes apliecina tā mērķi – tāpat kā jūsējo: K 1600 Grand America.

 

Lieli sapņi? Nekādu problēmu

Tas ir jūsu ceļojums, jūsu sapnis. Veidojiet paši savu ceļu ar 6 cilindru rindas dzinēju un tā 1649 cm3 darba tilpumu – īpašai dinamikas pieredzei un izcilai darbības vienmērībai. Maksimālais griezes moments, 175 Nm, un jauda, 118 kW (160 ZS) rada ne ar ko nesalīdzināmu, bez piepūles iegūstamu kustības impulsu.  Jau pie 1500 apgriezieniem jums ir pieejami 70% maksimālās griezes. Jūs varat sajust jaudu jau pie mazākās gāzes roktura kustības, kam seko spēcīga, relaksēta kreisēšana. Atpakaļgaitas palīgs nodrošinās vieglu manevrēšanu, kad nolemsiet paņemt braukšanas pārtraukumu. Jūs pat varam turpināt atpūstiet atlikušajā braucienā, jo, pateicoties bezatslēgas piekļuves sistēmai Keyless Ride, jūs jebkurā brīdī varat atsākt ceļu – ātri un bez piepūles.

 

Brauciens turpinās

Komfortabla kreisēšana bez ierobežojuma telpā: ar Grand America jūs nekad negribēsiet, lai ceļojums beidzas. Bāzes aprīkojumā iekļautā Dynamic ESA iemieso labāko iespējamo vadāmību un gaitas īpašības – režīms “CRUISE” jums ļauj slīdēt vēl līganāk. Atbalstiet kājas uz standarta platformām – atbrīvotā, īsti amerikāniskā garā. Pasažiera sēdekļa augstums ir samazināts par 7 cm, lai motociklu padarītu vēl pieejamāku, jo īpaši uzkāpjot un nokāpjot, un kāpšļi ir padarīti vēl zemāki. Turklāt standarta dzinēja aizsargstienis un audiosistēma ar navigācijas instalāciju atstās iespaidu – ar garantiju. Ceļojums turpinās. Iekārtojieties vēl komfortablāk ar piederumu katalogā atrodamo roku balstu, pieejamu pēc pasūtījuma.

 

 
K 1600 GRAND AMERICA
Motors  
Tips četrtaktu 6 cilindru rindas dzinējs ar eļļas/ūdens dzesēšanu, divas augšējās sadales vārpstas, četri vārsti uz cilindru
Cilindra diametrs x virzuļa gājiens 72 mm x 67,5 mm
Darba tilpums 1649 cm3
Maksimālā jauda 118 kw (160 ZS) pie 7750 apgr./min
Maksimālā grieze 175 Nm pie 5250 apgr./min
Kompresijas pakāpe 12,2:1
Degmaisījuma kontrole/motora vadība elektroniskā degvielas iesmidzināšana ieplūdes kolektorā
Atgāzu kontrole slēgtas sistēmas 3 pakāpju katalītiskais konvertors, atbilstība izmešu standartam EU4
CO2 izmeši
Veiktspēja/degvielas patēriņš  
Maksimālais ātrums 162 km/h
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 90 km/h 5,7 l
Degvielas patēriņš uz 100 km pie konstantiem 120 km/h
Degvielas tips bezsvina benzīns, oktānskaitlis 95 (RON)
Elektriskā sistēma  
Ģenerators 700 W
Akumulators 12 V / 19 Ah, bezapkopes
Transmisija  
Sajūgs daudzdisku sajūgs eļļas vannā
Pārnesumkārba 6 pakāpju pārnesumkārba
Pārvads vārpstas piedziņa
Šasija/bremzes  
Rāmis tilta tipa rāmis no lieta alumīnija, dzinējs kā nesošais elements
Priekšējā riteņa piekare BMW Motorrad Duolever; centrālais amortizators
Aizmugures riteņa piekare BMW Motorrad Paralever
Piekares gājiens priekšā/aizmugurē 115 mm /125 mm
Riteņu bāze 1618 mm
Izskrējiens 106,4 mm
Stūrēšanas leņķis 62,2°
Riteņi lieta alumīnija diski
Diska izmērs priekšā 3,50 x 17"
Diska izmērs aizmugurē 6,00 x 17"
Riepas izmērs priekšā 120/70 ZR 17
Riepas izmērs aizmugurē 190/55 ZR 17
Priekšējās bremzes divi bremžu diski, 320 mm, 4 virzuļu bremžu skavas
Aizmugures bremzes viens bremžu disks, 320 mm, 2 virzuļu bremžu skavas
ABS BMW Motorrad Integral ABS (daļēji integrēta)
Gabarīti/svars  
Garums 2560 mm
Platums (ar spoguļiem) 1000 mm
Augstums (bez spoguļiem) 1440 mm
Sēdekļa augstums, bez kravas 780 mm (ar zemo sēdekli: 750 mm)
Kāju iekšējā garuma loks, bez kravas 1770 mm (ar zemo sēdekli: 1720 mm)
Pašmasa, gatavs braukšanai, ar pilnu degvielas tvertni 1) 364 kg
Sausais svars 2)
Pilna masa 560 kg
Kravnesība (ar standarta aprīkojumu) 196 kg
Degvielas bākas tilpums 26,5 l
Rezerves tilpums 4 l

Tehniskie dati attiecas uz pašmasu pēc DIN standarta

1) saskaņā ar vadlīnijām VO (EU) 168/2013 – ar visiem tehniskajiem šķidrumiem, ar standarta aprīkojumu, ar par vismaz 90% uzpildītu degvielas tvertni.

© 2016 SIA Inchcape Motors Latvia Privātuma politika Sīkdatņu politika BMW Motorrad Inchcape Motors Latvia MINI Inchcape International BMW website