#NeverStopChallenging

M klāsts

To profesionālais sacīkšu mantojums ir pamanāms no pirmā acu uzmetiena. Dzinēji un tehnoloģiskās palīgsistēmas arī ir vērstas uz maksimālu veiktspēju – gan adrenalīna pilnai braukšanai pa nomaļiem lauku ceļiem, gan, protams, maksimālam sniegumam sacīkšu trasē un motosportā. Ir gluži pašsaprotami, ka šos motociklus iespējams pārvērst tīrasiņu sacīkšu tehnikā ar pāris vienkāršām darbībām. 

+ Lasīt vairāk

Mūsu M modeļi

M 1000 RR

Traukšanās kā vēl nekad Mūsu superbaiks izstrādāts ar tīrasiņu sacīkšu tehnoloģijām, lai sasniegtu pirmo vietu uz starta līnijas, un tā ekskluzīvās rakstura iezīmes redzamas katrā sīkākajā detaļā.

M 1000 R

Dzīve ātrajā joslā. Mūsu dinamiskais rodsters ar superbaika jaudu valda pār nomaļiem ceļiem un sacīkšu trasēm, demonstrējot izcilu sniegumu.

Adrenalīns kā dzīvesveids

Ar BMW Motorrad Motorsport mēs esam pārstāvēti sacensību sērijās visā pasaulē un guvuši uzvaras ar M RR un RR modeļiem. Tur gūto pieredzi mēs mērķtiecīgi ieviešam savos sērijveida motociklos. Šādi mēs nemitīgi turpinām izvērst veiktspējas robežas ar jauniem etaloniem un inovatīviem projektiem.

+ Lasīt vairāk
Uz BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Veiktspēja viesistabā

Mūsu LEGO® Technic M RR, ko veido 1920 LEGO® Technic komponenti, tāpat kā oriģinālā galvenā uzmanība ir pievērsta precizitātei un detaļām. Šādi mēs izstrādājam detaļas un radām individuālus risinājumus: ar oriģinālam tuvinātām detaļām ir tapis visu laiku lielākais LEGO® Technic motocikls mērogā 1:5.

+ Lasīt vairāk
Uz LEGO® Technic M RR external-link-arrow-slim

Sajūtiet unikālo M raksturu

spinner