BMW Motorrad Concept CE 02

Enerģiski atšķirīgs

Piedzīvojiet savu pilsētu kā iespēju pilnu vietu. Jūs esat savas dzīves centrā – un BMW Motorrad Concept CE 02. Tā dizains ir drosmīgs un minimālistisks. Un, pats galvenais, – tas ir atvērts jebkam: sēdieties un dodieties ceļā.

 

Concept CE 02 demonstrē jaunas proporcijas un mūsdienīgas formas.

 ”

Edgars Heinrihs

BMW Motorrad galvenais dizainers

Tās dizains? Tik drosmīgs, bet tik minimālistisks. Vienkārši sakot: pilnīgi atšķirīgs. Skeitbords kā kāju balsti un izteiksmīgs LED apgaismojuma dizains, kas nodrošina pārsteidzošu izskatu gan dienā, gan naktī. Tā dizains ir tik pārskatāms un atklāts, ka uzreiz gribas uzkāpt un braukt. Jo viss ir iespējams, ja vien jūs to darāt.

+ Lasīt vairāk

Sabiedrība, kas koncentrējas uz baudu? Par laimi, jā.

Vai uzskatāt, ka dzīvesprieks un atbildības sajūta ir cieši saistīti? Tas pats attiecas uz BMW Motorrad Concept CE 02. Tā elektromotors ļauj relaksēti virzīties cauri satiksmei ar 11 kW jaudu un ātrumu līdz 90 km/h, padarot pat īsākos braucienus ārkārtīgi patīkamus. Pieredze izpaužas roku rokā ar jaku, kas izstrādāta kopā ar vietējiem speciālistiem. Pateicoties savai inovatīvajai tehnoloģijai, jūsu aizsardzības funkcija procesa gaitā ir vienkārši uzdrukāta. Tas tiešām ir aizraujoši atšķirīgi.

+ Lasīt vairāk

BMW Motorrad Concept CE 02 ir jūsu uzticamais sabiedrotais ikdienas gaitās. Jums tas patīk, jo tas ir viegli vadāms un vienmēr gatavs.

 

 ”

Aleksandrs Bukans

BMW Motorrad transportlīdzekļu dizaina nodaļas vadītājs

Jauna elektromobilitātes pieredze

spinner