BMW Motorrad Vision AMBY

Pārvietojieties tā, kā vēlaties

BMW Motorrad Vision AMBY iemieso nākotnes mobilitātes koncepciju pilsētu vidēs un to apkārtnē. Tā elektriskā piedziņa un unikālais dizains norāda uz to, cik daudz potenciāla šim redzējumam piemīt jau šodien.

Elektromobilitātei uz diviem riteņiem jābūt patiesi jautrai un aizraujošai.

 

 ”

Markuss Šramms [Markus Schramm]

BMW Motorrad vadītājs

Būt atvērtam jebkam

BMW Motorrad Vision AMBY darbības attālums ir apmēram 110 km. Tā dizainā iekļauti motocikliem un velosipēdiem raksturīgi elementi. Stāsts nav par kategorijām, bet par jauna veida mobilitāti. Pateicoties ģeozonēšanas tehnoloģijai, varat paļauties uz iespēju pilnu pasauli: sākot ar zemes ceļiem un beidzot ar veloceliņiem un lielpilsētas autoceļiem. Šajā procesā jūsu apdrošināšana pielāgojas pēc pieprasījuma, un ar Vision AMBY lietotni jūsu personiskais profils vienmēr ir jums līdzi – un, starp citu, arī transportlīdzekļa atslēga. Un šis ir tikai sākums

+ Lasīt vairāk

Vēlējāmies izstrādāt emocijas ārkārtīgi raisošu transportlīdzekli, ar ko atjautīgi pārvietoties pilsētā un ap to, nodrošinot maksimālu brīvības pakāpi.

 

 ”

Edgars Heinrihs

BMW Motorrad galvenais dizainers

Meža takas, veloceliņi, pilsētas centra līkloči - viss ir iespējams: BMW Motorrad Vision AMBY šajā iespēju pilnajā pasaulē izmanto ģeofencing tehnoloģiju un HERE Maps, lai noteiktu, kur atrodaties, un automātiski izvēlas vienu no trim ātruma līmeņiem: no max. 25 km/h līdz maks. 45 km/h, līdz maks. 60 km/h. Turklāt tā pēc pieprasījuma pielāgo jūsu apdrošināšanas segumu. Šīs izmaiņas atspoguļo pat jūsu digitālā numura zīme. Vision AMBY lietotne zina jūsu personīgo profilu: Ir iespējama pat aizsardzība pret zādzību un imobilaizeri. Un tas viss jūsu viedtālrunī. Tā izskatās rītdienas mobilitāte pilsētā.

+ Lasīt vairāk

Jauna elektromobilitātes pieredze

spinner