#SoulFuel

R 18 saime

1802 cm3 bokserdzinējs ir jaudīgākais dzinējs BMW Motorrad vēsturē un piesaista visu uzmanību. Divpusējais rāmis, teleskopiskā dakša, pilienveida degvielas tvertne un pat dubultās līnijas ir leģendāri dizaina elementi, kuru pamati meklējami mūsu vēsturē.

+ Lasīt vairāk

Mūsu R 18 modeļi

R 18

Par visu svarīgāka ir dvēsele: kruīzers ar raksturu un zemu, iegarenu siluetu.

R 18 Classic

Ikonisks, nostalģisks, balzams dvēselei: pirmo tūrisma kruīzeru iedvesmots.

R 18 B

Tīrs spēks apvienojumā ar tīru dvēseli: tipisks "bagger" izskats ar raksturīgām plūdlīnijām, stūres aptecētājs un fiksēti koferi.

R 18 Transcontinental

Liels bokserdzinējs ceļošanai ar vērienu: ekskluzīvs, grezns un komfortabls, radīts pilnvērtīgai braukšanai kopā ar pasažieri.

R nineT saime

Minimālistisko dizaina valodu raksturo 100 gadu pieredze motobūvē un mūsu nesalaužamā mīlestība pret bokserdzinēju. Tradicionālā rodstera dizainā ar kompaktu degvielas tvertni un vertikālu sēdēšanas pozīciju ideāli iederas augstvērtīgie materiāli un pieskaņotie stila elementi.

+ Lasīt vairāk

Mūsu R nineT modeļi

R nineT

Klasisks, neviltots, kaislīgs: šis klasiskais rodsters ar ikonisko bokserdzinēju un dubulto izplūdes sistēmu ir kļuvis vēl aizraujošāks.

R nineT Pure

Minimālistisks un pārliecināts – nosaukums izsaka visu. Tīši atsakoties no visa liekā, tas pauž cieņas apliecinājumu oriģinālajam motociklu izskatam.

R nineT Scrambler

Jaudīgs, robusts, izdomas bagāts: teleskopiskā dakša ar putekļu sargiem, pacelta izplūdes sistēma un relaksēta sēdēšanas pozīcija oriģinālam "scrambler" izskatam.

R nineT Urban G/S

Autentisks, izteiksmīgs, līdzsvarots: dizaina pamatā ir pirmie G/S modeļi. Izskats, kas piesaista uzmanību, un relaksēta, vertikāla sēdēšanas pozīcija.

Daudz vairāk nekā tikai motocikli.

Mēs izgatavojam savus apģērbus ar tādu pašu rūpību kā savus motociklus. Tādu pašu uzmanību mēs pievēršam arī kvalitātei, radot minimālistisku un klasisku izskatu, kas nodrošina pārliecinošu funkcionalitāti un aizsardzību, kā arī papildus sniedz kustību brīvību ikdienas gaitās.

+ Lasīt vairāk

BMW R 18 The Wal

Individualizēšanas meistars Šinja Kimura radīja unikālu un neatkārtojamu R 18 un deva tam nosaukumu The Wal. Apvienojot izcilas meistara prasmes ar japāņu estētiku un lielā 1802 cm3 bokserdzinēja tīro spēku, viņš savā darbnīcā izveidoja unikālu spēkratu. 

+ Lasīt vairāk
Lasīt stāstu external-link-arrow-slim

Iepazīstiet Heritage tuvāk

spinner