Sacīkšu trasei

Gatavs jebkuram izaicinājumam

Patiesi M: vēlme uzvarēt iekļauta standartaprīkojumā. Papildu aprīkojums, piemēram, M pārsegu komplekts, sporta statīvs, M Performance riepu sildītājs vai M motocikla paklājs palīdzēs jums sagatavot savu motociklu sacīkšu trasei – un nodrošināt jūsu uzvaru.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka dažas detaļas nav atļauts izmantot uz koplietošanas ceļiem un tās var izmantot tikai sacīkšu trasē.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Sporta statīvs ar M montāžas statīva stiprinājumiem

Pateicoties sporta statīva dubultajiem riteņiem, motocikla priekšu un aizmuguri iespējams pacelt pavisam vienkārši. Statīvs ir ļoti stabils, un tas ir veidots no biezāka materiāla nekā līdzīgi produkti. M montāžas statīva stiprinājumi vēl vairāk atvieglo darbu. Kvalitatīvais aizmugurējās dakšas adapteris ir uzstādīts uz aizmugurējās dakšas, kur tas var palikt uz motocikla pat braukšanas laikā.

M motocikla paklājs

Ekskluzīva vieta jūsu motociklam: M motocikla paklājam ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet tas arī aizsargā zemi, kad tiek veikta motocikla apkope. Vēl viena priekšrocība ir neslīdošs un ugunsdrošs materiāls, no kura paklājs ir izgatavots. Praktiskā paklāja izmērs ir 250 x 105 cm.

 

M riepu sildītāju komplekts

Ar M riepu sildītājiem gan koplietošanas satiksmē atļautas sporta riepas, gan sliku riepas var uzsildīt līdz 90°C darba temperatūrai 45 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka papildu saķere ir pieejama jau no brīža, kad izbraucat no boksiem, līdz ar to tiek garantēta lielāka drošība un ātrāks temps jau pirmajā treniņu vai sacīkšu aplī.

M pārsegu komplekts*

Vienkārši noņemiet spoguļus un numura zīmes turētāju, un to vietā piestipriniet pārsegus no M pārsegu komplekta. Un droši dodieties sacīkšu trasē.

* Tikai izmantošanai sacīkstēs. Tikai izmantošanai sacīkšu trasē. Nav atļauts izmantot uz koplietošanas ceļiem.

Katra nianse ir perfekti pārdomāta

Gan uz nomaļiem ceļiem, gan sacīkšu trasē. Gan vienatnē, gan ar pasažieri. Jūs atradīsiet ideālu aprīkojumu savai individuālajai M R pieredzei plašajā piederumu klāstā.

Uz konfiguratoru
spinner