Radīts sacīkšu trasei

Izcilība gan pirms sacīkstēm, gan sacīkšu trasē

No pitstopa uz trasi, no trases uz pitstopu. Lai sacīkšu trasē uzstādītu labāko laiku, katram milimetram ir nozīme. Un tas neattiecas tikai uz trasi. Sporta statīvs un M motocikla paklājs padara darbu ar motociklu tik vienkāršu, cik vien tas iespējams. Turklāt M riepu sildītāji nodrošina, ka jūsu riepām ir maksimāla saķere jau no pirmā treniņu apļa. Ar adaptera palīdzību iespējams jūsu oglekļa šķiedras sēdekļa paliktnim pievienot piedzīvojumu videokameru vai citus piederumus, piemēram, datu reģistrētāja GPS uztvērēju. Šāda veida aprīkojums palīdz profesionāli analizēt jūsu brauciena datus. Atrašanās trasē nav iedomājam arī bez M pārsegu komplekta un M asu aizsargiem.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Sporta statīvs ar M statīva stiprinājumiem

Pateicoties sporta statīva dubultajiem riteņiem, motocikla priekšpusi vai aizmuguri iespējams pacelt pavisam vienkārši. Statīvs ir ļoti stabils, un tas ir veidots no biezāka materiāla nekā līdzīgi produkti. M statīva stiprinājumi vēl vairāk atvieglo darbu. Kvalitatīvais aizmugurējās dakšas adapteris ir uzstādīts uz aizmugurējās dakšas, kur tas var palikt uz motocikla pat braukšanas laikā.

M motocikla paklājs

Ekskluzīva vieta jūsu motociklam. M motocikla paklājs ir ne tikai vizuāli pievilcīgs, bet tas arī droši pasargā jūsu grīdu, kamēr strādājat pie sava motocikla. Vēl viena priekšrocība ir neslīdošs un ugunsdrošs materiāls, no kura paklājs ir izgatavots. Praktiskā paklāja izmērs ir 250 x 105 cm.

M riepu sildītāju komplekts

Ar M riepu sildītājiem gan koplietošanas satiksmē atļautas sporta riepas, gan sliku riepas var uzsildīt līdz 90°C darba temperatūrai 45 minūšu laikā. Nepieciešamā saķere šādi tiek nodrošināta jau brīdī, kad izbraucat no pitstopa. Tas nozīmē lielāko drošību un ātrāku tempu jau pirmajā treniņa vai sacīkšu aplī.

M oglekļa šķiedras sēdekļa paliktnis

M ogekļa šķiedras sēdekļa paliktnim ir padziļinājums, ko var izmantot, lai droši piestiprinātu videokameras adapteri vai citus piederumus, piemēram, datu reģistrētāja GPS uztvērēju. Šī augstās kvalitātes oglekļa šķiedras detaļa aizvieto standarta plastmasas sēdekļa paliktni. Oglekļa šķiedras paliktnim ir UV izturīga mirdzoša virsma, kas padara to īpaši izturīgu.

M pārsegu komplekts*

Vienkārši noņemiet spoguļus un numura zīmes turētāju un to vietā piestipriniet pārsegus no M pārsegu komplekta. Jūs esat gatavs doties trasē.

* Tikai izmantošanai sacīkstēs. Tikai lietošanai sacīkšu trasē. Nav atļauts izmantot uz koplietošanas ceļiem.

M asu aizsargi

M asu aizsargi ir veidoti no sevišķi nodilumizturīgas plastmasas, lai aizsargātu dakšu un aizmugurējā riteņa balstu no skrāpējumiem kritienu gadījumā.

Uzlabojumi iespējami vienmēr

Vēl vairāk M oglekļa šķiedras detaļu vai M frēzēto detaļu komplektu? Neuztraucieties. Mūsu plašajā piederumu klāstā jūs atradīsiet visu nepieciešamo sava M RR individualizēšanai.

Uz konfiguratoru
spinner