Līkumu iekarotājs

Nākamais līkums vienmēr var būt lielāks par iepriekšējo

Vai jūs valdāt pār to? Īpaši pār gāzi? Vai jūsu pulsam ir jūtama saikne ar spidometru? Tad šis motocikls varētu būt radīts jums. Dodieties ceļā ar šo motociklu, kas aprīkots ar īpaši augstu sēdekli, nodrošinot īpaši sportisku sēdpozīciju, kā arī ar dzinēja spoileri un frēzētām detaļām. Izmantojiet Pro braukšanas režīmus, Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgsistēmu un elektronisko Dynamic ESA balstiekārtu, lai vislabāk realizētu jūsu motocikla piedziņas un balstiekārtas potenciālu. Un, pateicoties adaptīvajiem pagriezienu apgaismošanas lukturiem, jūs esat labi aprīkots un gatavs nākamajam līkumam. Jo nākamais līkums noteikti pienāks, tāpat kā nākamais pēc tā un aiznākamais ..    

+ Lasīt vairāk
Dynamic ESA

Dynamic ESA (elektroniski regulējamā piekare) automātiski pielāgo amortizatoru darbību, ņemot vērā braukšanas apstākļus. Izvēlieties dažādus amortizatoru iestatījumus, kamēr braucat, bet iestatiet atsperu priekšslodzi, kamēr stāvat uz vietas.

Īpaši augsts sēdeklis

Īpaši augstā sēdekļa augstums ir 865 mm, kas ir par 50 mm augstāks salīdzinājumā ar standarta sēdekļiem. Pat augumā garie braucēji var izbaudīt patīkamu ceļgalu leņķi un tādējādi gan atvieglotu, gan ērtu sēdpozīciju.    

Pro braukšanas režīmi

Pro braukšanas režīmi ļauj pielāgot motociklu vēl precīzāk dažādām braukšanas situācijām un lietojumiem. Papildus droseles reakcijai ABS Pro un DTC vadības darbības, kā arī papildu sistēmu un funkciju, piemēram, Dynamic ESA, kruīza kontroles un TPC, iestatījumi tiek pielāgoti režīmos ROAD (šoseja), RAIN (lietus) un DYNAMIC (dinamiskais). 

Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgs

Pro pārnesumu pārslēgšanas palīgs ļauj braukt gan ar augstāku, gan zemāku pārnesumu, neiedarbinot sajūgu un gāzi, gandrīz visos slodzes un dzinēja apgriezienu diapazonos. Palīgs nodrošina ievērojami īsāku pārslēgšanas laiku un atbrīvo braucēja sajūga darbināšanas roku, lai palielinātu komfortu un dinamiku. 

Pro priekšējais lukturis

Pro priekšējos lukturos ir iekļauts raksturīgs apgaismojuma elements, kas darbojas kā gabarītlukturis un dienas gaitas lukturis. Apvienojumā ar adaptīvajiem pagrieziena apgaismošanas lukturiem tas ļauj braucējam labāk redzēt un būt redzamam un padara braucienus drošākus.

Sportiskā dizaina elementi

Turpiniet uzlabot savu F 900 R ar mūsu dizaina frēzētajām detaļām, piemēram, rokas sviru, pēdu balstiem un īpaši veidoto spoguli, kā arī ar papildu aprīkojumu, piemēram, dzinēja spoileru un pasažiera sēdekļa pārsegu.   

Lielās pilsētas iekarotājs

Pilsēta nekad neguļ

Pamaniet un esiet pamanāmi. Paņemiet īsu pārtraukumu savā iecienītākajā pilsētas kafejnīcā pilsētā un pēc tam pierādiet sastrēgumstundai, cik spēcīgs ir jūsu motocikls. Keyless Ride, TPC, apsildāmie rokturi vai augšējais koferis atvieglo dzīvi “pilsētas džungļos". Šis aprīkojums ļauj jums pilnībā koncentrēties uz pilsētas skaistumu.

Ja jau domājat par nākamo zaļo gaismu, ar šo motociklu nekļūdīsieties, piespiežot gāzi. 

+ Lasīt vairāk
Intelektiskais ārkārtas zvans

Ja noticis negadījums, intelektiskais ārkārtas zvans automātiski sazinās ar BMW zvanu centru, lai pēc iespējas ātrāk aktivizētu glābšanas procedūru. Tiek pārraidīta motocikla atrašanās vieta un, ja iespējams, tiek veikta sākotnējā saruna ar iesaistīto personu. Sistēmu iespējams arī aktivizēt manuāli, piemēram, lai palīdzētu citiem satiksmes dalībniekiem.    

Riepu spiediena kontrole, TPC

Riepu spiediena kontrole (TPC) informē braucēju par pašreizējo gaisa spiedienu riepās un laikus brīdina par varbūtēju bīstamību, ko varētu radīt spiediena zudums. Šo informāciju iespējams parādīt kokpita displejā. Par būtisku nobīdi no normas automātiski ziņo dzeltens simbols un sarkana brīdinājuma gaisma. 

Keyless Ride

Ar Keyless Ride funkciju atslēgas var palikt jums kabatā. Bezatslēgu piekļuve ir ārkārtīgi ērta, ļaujot vadītājam iedarbināt savu motociklu tikai ar pogas spiedienu. Šādi iespējams atslēgt arī sabloķētu stūri un degvielas tvertnes vāciņu. Šīs funkcijas devīze: vienkārši kāpiet uz motocikla un dodieties ceļā! 

Apsildāmi stūres rokturi

Nosalušas plaukstas lai paliek pagātnē. Elektroniski apsildāmi stūres rokturi nodrošina vairāku līmeņu kontroli. Tie rūpējas par komfortu un arī drošību, jo ar siltām rokām un labāku sajūtu pirkstos jūs varat daudz labāk vadīt motociklu. Rokturu apsildi iespējams ērti vadīt ar daudzfunkcionālo slēdzi uz stūres. 

Rokturu aizsargi

Rokturu aizsargi skaidri apliecina, ka sportiskuma ziņā kompromisi nav pieļauti. Izliektā alumīnija un plastmasas skava uz stūres aizsargā bremžu rokturus uz stūres no ārēju faktoru ietekmes, piemēram, saskares ar citu transportlīdzekli, kā arī bojājumiem negadījuma situācijā.    

Bagāžas turētājs ar augšējo koferi, 30 l

Droši un ērti novietojiet augšējo koferi vai citas bagāžas vienības uz stabilā bagāžas turētāja, kas izgatavots no pulverkrāsota lieta alumīnija. Tā kā bagāžas turētājs ir piestiprināts pie motocikla un aizsargāts no vibrācijām, jūs ievērosiet, cik ļoti uzlabojusies jūsu motocikla vadība, kad tam uzstādīts augšējais koferis.    

Kilometru iekarotājs

Vēl dažus kilometrus

Vienkārši dodieties ceļā. Uzkāpiet uz sava motocikla un pievārējiet vienu kilometru pēc otra, atrodoties aiz vējstikla. Pasaule ir pilna mirkļu, kas gaida, lai tos piedzīvotu. Visu, kas jums brīvdienās nepieciešams, varat uzglabāt tieši uz motocikla. Pat bez tā visa, ar šo motociklu jūs esat lieliski aprīkoti savam īsajam ceļojumam, pateicoties luksusa sēdeklim, navigācijas iekārtai un centrālajam balstam. Pareizā konfigurācija ir vienmēr jums pieejama – #NeverStopChallenging    

+ Lasīt vairāk
Centrālais balsts

Stabilais centrālais balsts nodrošina, ka jūsu motocikls stāvēs droši pat slīpumā, un sniedz papildu priekšrocības, veicot servisa un apkopes darbus vai piestiprinot somas un augšējos koferus. Motocikla atbalstīšana arī atslogo riepas un balstiekārtas elementus, novietojot to stāvēšanai uz ilgāku laiku. Taisni novietots motocikls arī aizņem mazāk vietas. 

Koferu stiprinājumi un mīksta materiāla somas

Mīksta materiāla somas iespējams ērti un droši piestiprināt ar vizuāli pievilcīgajiem koferu stiprinājumiem. Ja koferi nav piestiprināti, diskrēto stiprinājumu tikpat kā nevar pamanīt.

Komforta sēdeklis

Luksusa sēdeklis, pateicoties papildu polsterējumam, ievērojami palielina sēdēšanas komfortu un līdz ar to vēl vairāk atvieglo nobrauktos kilometrus, jo īpaši augumā garajiem braucējiem. Sēdeklis ir augstāks par standarta sēdekli. Šādi pat brauciens visas dienas garumā var būt ērts un bez piepūles.    

Augsts vējstikls (augumā gariem braucējiem)

Skrāpējumizturīgais vējstikls ar pārklājumu ir garāks un platāks nekā standarta vējstikls, tāpēc nodrošina ievērojami labāku aizsardzību pret vēju un laikapstākļiem, kā arī lielāku kopējo ceļošanas komfortu. Ātri braucot pa šoseju, augstais vējstikls aizsargā ķermeņa augšdaļu un padara ikvienu kilometru mierīgāku un bezrūpīgāku. 

Navigācijas iekārta

Uz stūres novietotais navigācijas sistēmas turētājs un stiprinājums droši nofiksē BMW Navigator vadītāja redzeslokā. Navigācijas sistēmu un papildaprīkojumā pieejamās savienojamības funkcijas iespējams ērti vadīt, izmantojot daudzfunkcionālo slēdzi uz stūres.    

Kruīzkontrole

Elektronisko kruīza kontroli iespējams ieslēgt, sākot no 30 km/h, lai saglabātu nemainīgu braukšanas ātrumu. Šādi iespējams izbaudīt arī īpaši garus lielceļa posmus. Bremzēšana šo funkciju deaktivizē, bet iestatītais ātrums atkal tiek uzņemts, nospiežot kruīza kontroles darbības atsākšanas pogu. 

Konfigurators

Neviens nezina labāk par jums, kāda veida braucējs esat. Un neviens to nesaprot labāk par mums. Konfigurējiet savu F 900 R šeit.

Uz konfiguratoru
spinner