#NeverStopChallenging

Mūsu RR

Dzimuši motosportā, noslīpēti lietošanai uz koplietošanas ceļiem. S 1000 RR, īsāk dēvēts par RR, nepieļauj kompromisus veiktspējas, tehnoloģiju un dizaina ziņā. Sasniegt maksimālu veiktspēju ļauj dzinējs, aerodinamiski optimizētais aptecētājs, vieglā konstrukcija un braucēja palīgsistēmas. Tikai daži vienkārši soļi, un RR pārvēršas sacīkšu motociklā, kas radīts apļa rekordu uzstādīšanai trasē.

+ Lasīt vairāk

Mūsu motocikli

S 1000 RR

RR apvieno koncentrēšanos ar precizitāti un absolūtu veiktspēju. Izmantotās tehnoloģijas nepārprotami novieto šo motociklu pirmajā pozīcijā uz starta līnijas.

Mūsu RS

Izskats: sportisks un dinamisks. Dzinējs: pilnīgs prieks. Sportiskiem izbraukumiem. Divcilindru bokserdzinējs piedāvā labi pazīstamo, boksera cienīgo spēku un, pateicoties BMW ShiftCam, garantē iespaidīgu paātrinājumu visos dzinēja apgriezienu diapazonos. Tieši tādai dinamikai, kas padara katru līkumu un katru braucienu neaizmirstamu. 

+ Lasīt vairāk

Mūsu sportiskais tūrisma motocikls

R 1250 RS

Sporta tūrisms ātrajā joslā: šeit sportisks raksturs satiek gatavību doties ceļojumos. Daudzie tehnoloģiju sasniegumi padara drošību, komfortu un koncentrāciju apvienojumā ar neviltotu braukšanas prieku par realitāti.

Adrenalīns kā dzīvesveids

Ar BMW Motorrad Motorsport mēs esam pārstāvēti sacensību seriālos visā pasaulē un guvuši uzvaras ar M RR RR modeļiem. Tur gūto pieredzi mēs mērķtiecīgi ieviešam savos sērijveida motociklos. Šādi mēs nemitīgi turpinām izvērst veiktspējas robežas ar jauniem etaloniem un inovatīviem projektiem.

+ Lasīt vairāk
Uz BMW Motorrad Motorsport external-link-arrow-slim

Sajūtiet sportu un adrenalīnu

spinner