Uzmanību, gatavību, starts!

Vienmēr gatavi

Ideāli aprīkots jūsu nākamajam braucienam uz sacīkšu trasi: pateicoties statīvam, M motociklu paklājam, M pārsegu komplektam un M riepu sildītājiem, jūs būsiet gatavs doties acumirklī. Optimizētais M Endurance sēdeklis un M pēdu balstu sistēma nodrošina labāku reakciju bremzējot un izbraucot pagriezienus. Oglekļa šķiedru aizmugurējās daļas loka pārsegs pilnveido superbaika tēlu. Īpaši praktisks: pievienojiet piedzīvojumu videokameru oglekļa šķiedru sēdekļa paliktņa padziļinājumam ar adapteri, kas ļauj uzstādīt M datu reģistrētāja (ieskaitot apļa trigeri) GPS uztvērēju.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
Sporta aizmugurējās daļas statīvs un montāžas statīva stiprinājumi

Pateicoties sporta statīva dubultajiem riteņiem, motocikla aizmuguri iespējams pacelt pavisam vienkārši. Statīvs ir ļoti stabils, un tas ir veidots no biezāka materiāla nekā līdzīgi produkti. M montāžas statīva stiprinājumi vēl vairāk atvieglo darbu. Kvalitatīvais aizmugurējās dakšas adapteris ir uzstādīts uz aizmugurējās dakšas, kur tas var palikt uz motocikla pat braukšanas laikā.

 

M motocikla paklājs

Ekskluzīva vieta jūsu motociklam. Motocikla paklājam ir ne tikai pievilcīgs dizains, bet tas arī aizsargā zemi no eļļas un benzīna plankumiem. Vēl viena priekšrocība ir neslīdošs un ugunsdrošs materiāls, no kura paklājs ir izgatavots. Praktiskā paklāja izmērs ir 250 x 105 cm.

M riepu sildītāju komplekts

Ar M riepu sildītājiem gan koplietošanas satiksmē atļautas sporta riepas, gan sliku riepas var uzsildīt līdz 90°C darba temperatūrai 45 minūšu laikā. Tas nozīmē, ka papildu saķere ir pieejama jau no brīža, kad izbraucat no boksiem, līdz ar to tiek garantēta lielāka drošība un ātrāks temps jau pirmajā treniņu vai sacīkšu aplī.

M oglekļa šķiedru aizmugurējās daļas loka pārsegs un M oglekļa šķiedru sēdekļa paliktnis

M oglekļa šķiedru aizmugurējās daļas loka pārsegs solo braucējiem paspilgtina sportisko tēlu. Pievienojiet piedzīvojumu videokameru oglekļa šķiedru sēdekļa paliktņa padziļinājumam ar adapteri, kas ļauj uzstādīt M datu reģistrētāja (ieskaitot apļa trigeri) GPS uztvērēju, lai nevainojami papildinātu superbaika tēlu.

 

M pārsegu komplekts*

Vienkārši noņemiet spoguļus un numura zīmes turētāju un to vietā piestipriniet pārsegus no M pārsegu komplekta. Un droši dodieties sacīkšu trasē.

* Tikai izmantošanai sacīkstēs. Tikai izmantošanai sacīkšu trasē. Nav atļauts izmantot uz koplietošanas ceļiem.

M pēdu balstu sistēma

Viegla un zema profila CNC frēzēta M pēdu balstu sistēma sniedz maksimālu brīvību un saķeri. Anodēti melnā krāsā ar M logo un BMW emblēmām, lai izceltu dinamisko RR izskatu. Vairākas pielāgošanas iespējas atbilst ikviena vadītāja vēlmēm attiecībā uz ergonomiku un sportiskumu.

M Endurance sēdeklis

Sacīkšu trasē kā mājās: 850 mm augstais M Endurance sēdeklis nodrošina lielisku atbalstu, it īpaši, pamatīgi ieguļoties pagriezienos.

Laiks sevi parādīt

Patiesi pievilcīgs

Ar šo ekskluzīvo aprīkojumu jūs varat koncentrēties uz sevi un savu jauno, personalizēto RR. Augstas kvalitātes M oglekļa šķiedru detaļas, piemēram, degvielas tvertnes apdare, gaisa filtra kastes pārsegs, sānu paneļi un riteņa pārsegs garantē ekskluzīvu un sportisku ārieni – gluži kā M pēdu balstu sistēma ar M logo un BMW emblēmām. Nolokāmas un regulējamas M bremžu un sajūga sviras, kā arī M bremžu roktura aizsargs pauž skaidru vēstījumu. Ar šo RR jūs esat uzmanības centrā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
M pēdu balstu sistēma

Viegla un zema profila CNC frēzēta M pēdu balstu sistēma sniedz maksimālu brīvību un saķeri. Anodēti melnā krāsā ar M logo un BMW emblēmām, lai izceltu dinamisko RR izskatu. Vairākas pielāgošanas iespējas atbilst ikviena vadītāja vēlmēm attiecībā uz ergonomiku un sportiskumu.

M pielokāmas bremžu un sajūga sviras, kā arī M bremžu sviras aizsargs

Uz augšu pielokāmas CNC frēzētas M bremžu un sajūga sviras, kas izgatavotas no korozijizturīga anodēta alumīnija, kā arī bremžu roktura aizsargs, īpaši iespaidīgi izceļ motocikla sportiskumu, paužot skaidru vēstījumu par bezkompromisa sportiskumu uz ceļa.

 

M oglekļa šķiedru degvielas tvertnes apdare

M oglekļa šķiedru degvielas tvertnes apdare ar sevišķi trieciennoturīgu un UV noturīgu mirdzošu krāsu, kā arī augstas kvalitātes oglekļa šķiedras struktūru, padara jūsu RR īpaši robustu. Tajā pašā laikā šādi tiek samazināts RR kopējais svars.

M oglekļa šķiedras gaisa filtra kastes pārsegs

Gaisa filtra kaste garantē optimālu gaisa padevi, un pieskaņots M oglekļa šķiedras gaisa filtra kastes pārsegs vizuāli izceļ RR sportiskumu.

 

M oglekļa šķiedras aptecēšanas sānu paneļi

M oglekļa šķiedras aptecēšanas sānu paneļi ir pārliecinoši ne tikai izskata, bet arī sportiskuma ziņā. Tie ir sevišķi trieciennoturīgi un nokrāsoti ar UV noturīgu mirdzošu krāsu.

M oglekļa šķiedras aizmugurējā riteņa aizsargelements

M oglekļa šķiedras priekšējie un aizmugurējie riteņu aizsargelementi pasargā braucēju un motociklu, vienlaikus izceļot motocikla dinamiku ar pieskaņoti sportisku izskatu.

Veiktspēja sastop izturību

Vairāk laika ideālā rezultāta sasniegšanai

Optimāls aprīkojums, kad noskaņojums ir sportisks, bet līdz sacīkšu trasei vēl jāmēro ilgāks ceļš. Pateicoties M asu aizsargiem, M dzinēja aizsargiem un radiatora restes aizsargiem, jūsu motocikls ir optimāli pasargāts no akmens šķembu radītiem bojājumiem un skrāpējumiem. Augsts tonētais vējstikls garantē nevainojamu aizsardzību pret vēju, līdz ar to nodrošinot komfortablu braukšanu lielā ātrumā. Ja nepieciešama bagāža, to iespējams ērti ievietot 10 l degvielas tvertnes somā un 20 l aizmugurējā somā.

+ Lasīt vairāk
Uz konfiguratoru external-link-arrow-slim
M asu aizsargi

M asu aizsargi ir veidoti no sevišķi nodilumizturīgas plastmasas, lai uzticami aizsargātu dakšu un aizmugurējā riteņa balstu no skrāpējumiem kritienu gadījumā.

M dzinēja aizsargs

M dzinēja aizsargs ar maināmu plastmasas plāksni aizsargā dzinēju no skrāpēšanās pret asfaltu ekstrēmos pagriezienu manevros.

Tvertnes soma, 10 l

BMW Motorrad 10 l tvertnes soma ar jostas savienojumu ideāli piestāv motocikla sacīkšu dizainam. Tā neslīd un nodrošina pietiekami vietas ceļojumu piederumu uzglabāšanai, pateicoties izņemamai iekšējai somai, kuras tilpumu var palielināt no 6 līdz 10 litriem.

Aizmugurējā soma, 20 l

BMW Motorrad 20 l aizmugurējā soma ir lieliski pielāgota motocikla sacīkšu dizainam. To iespējams uzstādīt uz pasažiera sēdekļa bez īpašiem stiprinājumiem, un tas joprojām būs stabils.

Radiatora režģa aizsargi

BMW Motorrad radiatora režģa aizsargs garantē drošu radiatora aizsardzību pret riepu nodiluma daļiņām un akmens šķembu radītiem bojājumiem sacīkšu trasē.

Augsts, tonēts vējstikls

Augstais un tonētais BMW Motorrad vējstikls veidots sacīkšu motocikliem ierastā kupola formā. Tas nodrošina braucējiem optimālu aizsardzību no vēja, sasveroties pagriezienos, kā arī labāku redzamību, pateicoties tonējumam. Turklāt tas palīdz sasniegt lielāku maksimālo ātrumu samazinātās frontālās pretestības dēļ.

spinner